DigiMedia.cz » O serveru DigiMedia.cz


O serveru DigiMedia.cz

DigiMedia.cz nabízí na jednom místě denní, v řádu minut aktualizovaný, seznam českých a slovenských článků o digitálním vysílání. Pokud chcete být informováni o všem, co se týká DVB v České republice a na Slovensku, sledujte DigiMedia.cz.

Všechny články jsou archivovány a kdykoli jsou dostupné po dnech. Přijedete z týdenní dovolené a na jednom místě máte seznam všech článků, které po tu dobu vyšly. S DigiMedia.cz vám nic neuteče.

Něco málo o DVB

Satelitní i pozemní digitální vysílání patří v západoevropském a americkém světě mezi značně hospodářsky vyvinuté průmyslové odvětví. Česká a Slovenská je v porovnání s tím jen jakýmsi neobratným batoletem, který se pokouší o první neobratné krůčky. Pokud máme být rovnocenným partnerem ve světě, měli bychom i v této oblasti dosáhnout výborných výsledků. Základní podmínka pro to je, že budeme mít dostatek šikovných a vzdělaných odborníků.

A zdá se, že Češi nespí. Svědčí o tom to, že každý den celkově vyjde na českých magazínech o digitálním vysílání téměř dvacet článků, návodů a komentářů. Fandové z ČR i SR napjatě sledují politická rozhodnutí, technický vývoj a samozřejmě, jak už to k čechům patří, kutí svépomocí vlastní vylepšení.

Sledujte službu DigiMedia.cz a už tím se zasloužíte o to, abych Čech dělal svému jménu ve světě dobrou službu.

Lidé

O službu DigiMedia.cz se starají následující lidé:

Michal Kubín
Michal je manažerem a majitelem služby. Stará se tedy o seznam zdrojů, přidává upoutávky na nové články a komunikuje s veřejností. Pro Michala je téma digitálního vysílání dlouholetým koníčkem a ač se sám neoznačuje za odborníka, lidé kolem něj jeho kvality v technických záležitostech označují špičkové.
E-mail na Michala: michal.kubin@digimedia.cz

Jan Bien
Jan postavil DigiMedia.cz po technické stránce. Honza se živí kódováním HTML a CSS.

Copyright

Několik poznámek k vlastnickým otázkám:

  1. Autorská práva na každý článek (včetně titulku a textové anotace), který je ze služby DigiMedia.cz odkazován na jiný server, nese vždy autor článku. Majitelé a provozovatelé serveru DigiMedia.cz nemají na tyto texty žádná práva, články pouze odkazují.
  2. Majitelem služby DigiMedia.cz a domény digimedia.cz je od 12. září 2005 Michal Kubín. Z doby před 12. zářím 2005 neexistuje žádná spojitost mezi doménou digimedia.cz a Michalem Kubínem.
  3. Nositeli autorských práv na záměr služby, aplikaci a vzhled služby DigiMedia.cz jsou společně Michal Kubín a Jan Bien, konkrétní rozdělení práv není veřejné a je předmětem jejich ústní dohody.

Červenec 2020

« | »

Po Út St Čt So Ne
0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
DigiMedia.cz