DigiMedia.cz » Nejčastěji hledáte » Digi TV


Digi TV

Satelitní služba Digi TV vyřadí v Česku některé kanály, nahradí je atraktivnější [aktualita]

Rozšiřování programové nabídky se dočkají také stanice pro dospělé, tedy erotické kanály. V současné době je klientům Digi TV k dispozici televize SuperOne.

Digi TV CZ znovu vydala aktualizaci pro přijímače Kaon HD

Provozovatel české satelitní platformy Digi TV opakovaně uvolnil řídící firmware pro nové přijímače Kaon HD. Původně byl nový firmware vydán v pondělí 6.7.2015, o den později jej provozovatel přestal nabízet.

Nová Digi TV SK s novým firmwarem pro přijímače Kaon

V noci z pondělí na úterý 7.7.2015 vydala DIGI Slovakia nový řídící firmware pro HD set top boxy značky KAON, které jsou využívané pro příjem satelitní pay-tv služby Nová DIGI.

Digi TV CZ vydala aktualizaci pro přijímače Kaon HD a pak ji stáhla

AKTUALIZOVÁNO - Provozovatel české satelitní placené televize Digi TV uvolnil nový řídící firmware pro přijímací zařízení Kaon HD. Aktualizace pro tyto set top boxy je k dispozici od pondělí 6.7.2015. V úterý 7.7.2015 odpoledne byla ale aktualizace …

Digi TV CZ vydala aktualizaci pro přijímače Kaon HD

Provozovatel české satelitní placené televize Digi TV uvolnil nový řídící firmware pro přijímací zařízení Kaon HD. Aktualizace pro tyto set top boxy je k dispozici od pondělí 6.7.2015.

DIGI vydalo novú verziu softvéru pre prijímače Kaon NA 1170

V noci z pondelka 6.júla na utorok 7.júla 2015 začala spoločnosť DIGI Slovakia s distribúciou nového softvéru pre HD prijímače Kaon NA 1170, ktorý využívajú zákazníci novej DIGI. Softvér s označením... Viac…

Mezzo na nové frekvenci pro Digi TV CZ

Francouzský kanál s vážnou hudbou Mezzo je vysílán pro zákazníky české satelitní placené televize Digi TV z nového transpondéru. V současné době probíhá souběžná distribuce na původním a novém kmitočtu pro zjednodušení migrace na nové parametry.

Golf Channel od září v české Digi TV

Placená stanice Golf Channel bude od září dostupná pro další satelitní diváky a příznivce golfu. Program bude zařazen do české nabídky platformy Digi TV.

UPC Direct testuje pro Digi TV kanál M2 HD, samotná Digi TV program M4

Na pozici 0,8°W přicházejí nové programy pro maďarský trh. Lucemburská mediální skupina UPC DTH zahájila technické testy druhého maďarského veřejnoprávního programu ve vysokém rozlišení - M2 HD. Ten se ale nyní vysílá jen pro zákazníky maďarské Digi TV.

Digi TV CZ: Konec Nat Geo Wild na starém TP

Dokumentární kanál Nat Geo Wild ukončil v české satelitní pay-tv službě Digi TV souběžnou distribuci na původním a novém kmitočtu. Vysílání nyní pokračuje na nových parametrech.

Golf Channel rozšíri ponuku českej DIGI TV, od septembra

Športový program Golf Channel v českom jazyku rozšíri od septembra ponuku ďalšieho satelitného operátora, ktorý pôsobí na území Slovenska a Česka. Po novej DIGI TV a Skylinku ho zaradí aj... Viac…

Golf Channel a Dusk TV sú už dostupné v novej DIGI TV

Satelitná služba Nová DIGI TV rozšírila dnes svoju ponuku o dva nové programy Golf Channel a Dusk TV v štandardnom rozlíšení SD/MPEG-4. Oba sú súčasťou programového balíčka Maxi. Ten je... Viac…

Dusk TV, Golf Channel - programové novinky slovenské Digi TV

Slovenská satelitní platforma Digi TV se k 1.7.2015 rozšiřuje o dvě nové stanice - Dusk TV a Golf Channel. Stanice obsazují dvě testovací pozice na satelitu Thor 6 (0,8°W), které byly zapojené v minulých dnech.

Nová DIGI TV rozšíri ponuku o dva nové programy v SD kvalite, erotický a športový

Zákazníci novej satelitnej služby DIGI TV, ktorú prevádzkuje spoločnosť DIGI Slovakia, budú môcť, podľa informácií nášho portálu SatelitnáTV.sk, prijímať už od 1. júla tohto roku, dva nové programy v štandardnom... Viac…

Digi Sporty 1 a 2 zůstanou v Česku, Ligu mistrů UEFA nabídnou Digi Sporty 3, 4 a 5 [aktualita]

Slovak Telekom upřesnil informaci ohledně vysílání přenosů fotbalové Ligy mistrů. Tři kanály Digi Sport, které je budou v následujících třech letech nabízet, budou dostupné jen na Slovensku.

Slovenský Digi Sport má práva na fotbalovou Ligu mistrů na další tři sezóny [aktualita]

Zápasy se objeví na třech programech najednou: Digi Sport 2, 3 a 4. Divák si bude moci vybrat, kterému utkání dá přednost. Všechny přenosy budou k dispozici v HD kvalitě.

Digi TV CZ: Nat Geo Wild na novém transpondéru

Dokumentární program Nat Geo Wild se pro zákazníky české satelitní platformy Digi TV, kterou provozuje a vlastní LAMA Energy Group, vysílá na novém kmitočtu. V současné době probíhá souběžné šíření stanice na původních i nových parametrech.

Česká Digi TV zůstane u svého názvu, chce konkurovat Skylinku

Provozovatel české satelitní platformy Digi TV se nechystá svoji službu přejmenovat a zůstane u své stávající zavedené značky Digi TV, kterou v roce 2006 přivedlo na český trh rumunské konsorcium RCS/RDS, dřívější vlastník Digi TV Česká republika.

Dva měsíce od vstupu Lama Energy do satelitní Digi TV: optali jsme se na názor konkurentů

[Prémiový obsah] Co očekává od této změny největší česká satelitní služba a jak ji vnímají největší české televize? Zeptali jsme se těch, kteří mají k danému tématu co říci.

Nová DIGI TV a Magio Sat: Nick Jr. už aj s maďarskou audio stopou

Zákazníci satelitných platforiem Nová DIGI TV a Magio Sat majú od dnes k dispozícii na detskom programe Nick Jr. už aj maďarskú audio stopu. Obe platformy tak ponúkajú zákazníkom na... Viac…

Česká Digi TV bude spolupracovat se společností Slovak Telekom

Česká satelitní placená televize Digi TV bude sdílet některé programy se společností Slovak Telekom, která na Slovensku provozuje stejnojmennou platformu Digi TV a také Magio Sat.

Disney Junior už v novej DIGI TV, Slovak Sport.TV2 bol z ponuky vyradený

Detský televízny kanál Disney Junior rozšíril od dnes ponuku satelitnej služby Nová DIGI TV. Stalo sa tak presne podľa plánov, ako sme už na našom portáli SatelitnáTV.sk informovali. Program je... Viac…

O koupi satelitní služby Digi TV jednal s Rumuny i Skylink, potvrdil Jaromír Glisník [aktualita]

„To bylo velké překvapení. Dlouho jsem tomu nevěřil. Myslel jsem si, že je to nějaké nedorozumění,“ řekl o koupi původně rumunské satelitní služby zástupce Skylinku Jaromír Glisník.

DIGI TV vychází vstříc svým zákazníkům a ruší poplatky

Přední český operátor, satelitní televize DIGI TV, šetří svým zákazníkům finance. Tato a další novinky jsou příznivým následkem nového majitele, kterým je holding LAMA ENERGY GROUP.

Maďarská Digi TV se rozšiřuje o programy Filmbox

Od 1.6.2015 budou v nabídce maďarské satelitní placené televize Digi TV tři filmové kanály pod značkou Filmbox od filmové a distribuční společnosti SPI International. Maďarská Digi TV se rozšíří o programy Filmbox, Filmbox Family a Filmbox Plus.

Telekom vyradí športový program Slovak Sport.TV2 z ponuky Magio TV, Magio Sat a novej DIGI TV

Slovenský športový program Slovak Sport.TV2 nebudú môcť, podľa informácií nášho portálu SatelitnáTV.sk, sledovať od 1. júna 2015 zákazníci satelitných platforiem Magio Sat a novej DIGI TV, ako aj IPTV služby... Viac…

Do ponuky novej DIGI TV pribudne Disney Junior

Spoločnosť DIGI Slovakia pripravila pre najmenších divákov na Medzinárodný deň detí malé prekvapenie v podobe nového detského programu. Podľa informácií nášho portálu SatelitnáTV.sk rozšíri spoločnosť práve v pondelok 1. júna... Viac…

Satelitní Digi TV ruší poplatek za výměnu dálkového ovladače a změnu smlouvy [aktualita]

„Snižováním nákladů i jinými aktivitami se neustále snažíme budovat dobré vztahy s našimi klienty,“ říká Andrej Čírtek, mluvčí skupiny Lama Energy, která je novým majitelem Digi TV.

DIGI Sport 2 dnes vysiela rovnaký obsah ako DIGI Sport 1, vieme dôvod

Slovenský športový kanál DIGI Sport2 dnes vysiela rovnaký obsah ako prvý program DIGI Sport, dôvodom je technická údržba. Zmena sa dotkla z rovnakých dôvodov aj programu DIGI Sport4, ktorý zase... Viac…

Česká DIGI TV zakódovala vysielanie novo pridaných staníc, Dajto opäť na družici Thor voľne

Nový vlastník českej satelitnej služby DIGI TV, spoločnosť LAMA ENERGY GROUP, dnes zakódoval vysielanie už aj zvyšných štyroch novo pridaných staníc ČT:D/ČT art, Prima Love, Prima Zoom, a Telka, ktoré... Viac…

Konec ochutnávky: Digi TV CZ zakódovala programové novinky

Testovací a volné vysílání skončilo. Provozovatel české satelitní placené televize Digi TV zakódoval všechny programové novinky, které zařadil do své programové nabídky na konci minulého týdne.

Satelitní služba Digi TV zakódovala tematické kanály plnoformátových televizí [aktualita]

Operátor v posledních dnech usilovně pracuje na zlepšení svých služeb. Spustil například nové webové stránky a zařadil programového průvodce k řadě stanic.

Slovenské HD programy zřejmě i v Digi TV SK, freeSATu a Magio Sat

Satelitní platformy Digi TV SK, Magio Sat a freeSAT by UPC Direct se zřejmě již brzy rozšíří o všechny základní slovenské programy ve vysokém rozlišení (HDTV). Provozovatelé stanic RTVS, Markíza a JOJ intenzivně vyjednávají ohledně zařazení programů …

Programový průvodce? U satelitní služby Digi TV doposud neznámý pojem [aktualita]

Operátor se pod novým vlastníkem snaží dohnat svou konkurenci alespoň v základních službách. Za relativně krátkou dobu už toho stihla změnit skupina Lama Energy poměrně dost.

DIGI TV rozšiřuje svou programovou nabídku a spouští nový web.cz.digi.tv

Od pondělí 18. 5. mohou zákazníci DIGI TV sledovat pět nových kanálů. DIGI TV tak rozšiřuje svou základní nabídku na 65 sportovních, hudebních, dokumentárních a dalších televizních programů, z nichž některé jsou v ČR dostupné pouze přes satelit DIGI …

Česká Digi TV má nový web a EPG u dalších stanic

Společnost Lama Energy Group představila zbrusu novou stránku satelitní placené televize Digi TV Česká republika, kterou od dubna letošního roku vlastní. Na stránkách najde uživatel základní informace o službě, včetně novinek, návodů a kontaktních údajů.

Satelitní služba Digi TV spustila kompletně nový web, freeSAT vyřadil ČT Sport HD [aktualita]

Provozovatel původně rumunské satelitní služby působící v Česku na svých nových webových stránkách slibuje i zařazení dalších stanic ve vysokém rozlišení.

Digi TV upravila po zařazení nových stanic seznam kanálů v oficiálních bo­xech [aktualita]

Řazení programů má svou logiku. Například dětská televize České televize, kanál Déčko, byla zařazena mezi ostatní programy tohoto typu. Dokumentární programy se objevily na konci seznamu.

Smíchov oficiálně v nabídce služby Digi TV, další programy budou následovat [aktualita]

Nepůjde o jedinou novinku, na niž se mohou zákazníci operátora těšit. Zítra budou klientům představeny kompletně přepracované webové stránky satelitní služby Digi TV.

Digi TV pod novým majitelem mění web, potvrzuje zařazení pěti nových programů

[Prémiový obsah] UVNITŘ DATA O HOSPODAŘENÍ OD ROKU 2006 – Satelitní služba by se měla stát součástí produktových balíčků levného plynu, elektřiny a virtuálního mobilního operátora skupiny Lama Energy.

Česká DIGI TV testuje na satelite stanice ČT:D/ČT art, Prima Love, Prima Zoom, Smíchov a Telka

Na satelite Thor 6 (0,8°W) sa dnes objavilo päť českých televíznych kanálov ČT:D/ČT art, Prima Love, Prima Zoom, Smíchov a Telka. Všetky vysielajú v kompresnom formáte MPEG-2 z frekvencie 12... Viac…

TV Smíchov již funguje na kartách Digi TV CZ

Komediální kanál TV Smíchov skupiny TV Nova je již dostupný na přístupových kartách Digi TV Česká republika. V současné době probíhají technické testy. Po jejich skončení bude stanice zařazena i do programového rastru dodávaných set top boxů.

Česká Digi TV testuje nové programy

Česká nabídka satelitní placené televize Digi TV se zřejmě již brzy rozšíří o řadu nových programů. Na pronajaté kapacitě satelitním operátorem Intelsat na družici Thor 6 (0,8°W) testují stanice ČT:D/ČT art, Prima Love, Prima Zoom, TV Smíchov a Telka.

Na družici pro Digi TV testují Déčko, Prima Zoom, Prima love, Smíchov a Telka [aktualita]

Kterému operátorovi testy patří, není přesně jasné, ale na Digi TV by ukazovaly hned dvě skutečnosti – programy nemají příliš vysokou obrazovou kvalitu a špatný obrazový formát.

TV LUX pre zákazníkov novej DIGI TV a Magio Sat z novej frekvencie, kódovane a v MPEG-4

Slovak Telekom dnes sprístupnil zákazníkom satelitných služieb Magio Sat a novej DIGI TV, slovenský katolícky program TV LUX z novej frekvencie na družici Thor 6 (0,8°W). Z toho dôvodu dnes... Viac…

Digitálnu TV od Telekomu a DIGI využíva 474 tisíc zákazníkov, v prvom štvrťroku ich pribudlo 6 tisíc

Skupina Slovak Telekom odštartovala fiškálny rok 2015 s miernym poklesom celkových konsolidovaných výnosov na úrovni 187,4 milióna eur (medziročne zníženie o 1,7%). V prvých troch mesiacoch sa jej však darilo... Viac…

DIGI TV oznámila vyradenie TV LUX zo starej ponuky, v novej zostáva

V ponuke pôvodnej satelitnej služby DIGI TV, ktorá ponúka iba programy v štandardnom rozlíšení (SD), už nebude dostupný slovenský katolícky program TV LUX. “Vážení zákazníci pôvodnej satelitnej DIGI, vysielanie programu... Viac…

Digi TV ukončila provoz jednoho multiplexu

Rumunská společnost RCS/RDS ukončila k 1.5.2015 provoz jednoho DVB-S multiplexu Digi TV na satelitu Intelsat 10-02. Všechny programy byly průběžně přesunuty na jiné transpondéry provozovatele.

Nový vlastník Digi TV chce nabídnout hybridní boxy a rozšířit počet programů [aktualita]

„Akvizice Digi CZ zapadá do dlouhodobé strategie skupiny Lama budovat široký kmen rezidenčních zákazníků v České republice,“ komentovala Lama Energy svou nejnovější akvizici.

Rumuni se oficiálně odstřihli od Digi TV, satelitní služba přešla na českého majitele [aktualita]

Původní majitel Digi TV, společnost RCS&RDS, už rozprodal tuto satelitní televizi na několika evropských trzích, například v Chorvatsku nebo na Slovensku.

DIGI Czech Republic oznámila RRTV rozšíření programové nabídky

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání na svém 7. zasedání, konaném dne 14. 4. 2015, se dle § 29 odst. 3 zákona č. 231/2001 Sb. seznámila s oznámením provozovatele DIGI Czech Republic, s.r.o., IČ: 27569390, se sídlem: Brno, Holandská 854/1, PSČ: 639 …

RRTV zaregistrovala nového majitele DIGI Czech Republic

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání na svém 7. zasedání, konaném dne 14. 4. 2015, registrovala provozovateli DIGI Czech Republic, s.r.o., IČ: 27569390, se sídlem: Brno, Holandská 854/1, PSČ: 639 00, dle § 29 odst. 1 písm. b) zákona č. 231/2001 …

HBO zadarmo ponúkne v pondelok 13. apríla DIGI TV, Skylink, ANTIK, freeSAT, Telekom a SATRO

Pôvodná správa bola aktualizovaná o ďalších operátorov, ktorí sa zapoja do akcie. Filmový kanál HBO ponúknu v pondelok 13. apríla 2015 kvôli premiére prvého dielu očakávanej piatej sezóny seriálu Hra... Viac…

HBO zadarmo ponúkne v pondelok 13. apríla DIGI TV, Skylink, ANTIK a SATRO

Filmový kanál HBO ponúknu v pondelok 13. apríla 2015 kvôli premiére prvého dielu očakávanej piatej sezóny seriálu Hra o tróny minimálne traja operátori. Do dnes potvrdili toto promo vysielanie DIGI... Viac…

Spartak TV HD už aj v ponuke káblovej televízie DIGI TV

Káblová televízia DIGI TV rozšírila dnes svoju ponuku o nový športový program Spartak TV vo vysokom rozlíšení, ktorý sa primárne zameriava na futbalový klub Spartak Trnava. U zákazníkov, ktorí vlastnia... Viac…

Filmový kanál TCM skončil i v Digi TV

Filmový kanál TCM (Turner Classic Movies) společnosti TBS (Turner Broadcasting System) opustil další satelitní platformu u nás. Stanice TCM skončila v nabídce platformy Digi TV v Česku, v Maďarsku i v Rumunsku.

Česká DIGI TV môže zmeniť majiteľa

Český satelitný operátor DIGI TV môže zmeniť majiteľa. Tamojší Úrad pre ochranu hospodárskej súťaže povolil spojenie spoločností LUFUSIONS a DIGI Czech Republic. “Spojenie bolo povolené v zjednodušenom konaní a je... Viac…

LUFUSIONS může převzít českou Digi TV

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) povolil fúzi společností LUFUSIONS s.r.o. a DIGI Czech Republic s.r.o. Úřad povolil sloučení ve zjednodušením řízení a rozhodnutí je již pravomocné.

Nová Digi TV a Magio Sat přinesou start Thor 7

Satelitní platformy Nová Digi TV SK a Magio Sat, které vlastní společnost Slovak Telekom, nabídnou divákům přímý přenos startu nosné rakety Ariane 5 s novým telekomunikačním satelitem Thor 7 pro skandinávského satelitního operátora Telenor Satellite …

Převzetí satelitní služby Digi TV skupinou Lama Energy dostalo zelenou [aktualita]

Dosavadním vlastníkem satelitní služby byla v České republice rumunská společnost RCS&RDS. Ta postupně tuto platformu na jednotlivých trzích rozprodává.

Telekom začal poskytovať zľavy na internet a pevnú linku pre zákazníkov DIGI TV

Zákazníci DIGI TV môžu získať teraz zľavu z mesačného poplatku na pevnú linku a Magio Internet od Telekomu. V prípade, že sa predplatitelia káblového a satelitného operátora DIGI TV rozhodnú... Viac…

Maďarská Digi TV se rozšíří o SportKlub Hungary a Galaxy

Maďarská nabídka satelitní placené televize Digi TV (Intelsat 10-02, 1°W / Thor 6, 0,8°W) se rozroste o dva nové tématické programy - sportovní stanici SportKlub Hungary a zábavní program Galaxy.

DIGI vyradila z káblovej TV maďarský program ATV, nahradil ho Sláger TV

Spoločnosť DIGI Slovakia vyradila zo svojej káblovej televízie vo viacerých mestách na Slovensku maďarský program ATV a nahradila ho hudobným programom Sláger TV (bývalá Nóta TV). Dôvody prečo došlo k... Viac…

Digi TV míří konečně do rukou nového majitele. Co čeká na klienty, je otázkou

TÝDENNÍ REVIZE – Satelitní služba Digi TV bude mít po Slovensku nového vlastníka i v České republice. O chystaných změnách je ale opravdu ještě předčasné hovořit.

DIGI TV sprístupní v apríli HBO HD na jeden deň pre všetkých zákazníkov

Zákazníci novej DIGI TV získajú v apríli na jeden deň bezplatný prístup k filmovému kanálu HBO vo vysokom rozlíšení (HD). “Všetkým našim zákazníkom Novej DIGI ponúkame 13.apríla 2015 bezplatný prístup... Viac…

Lama Energy Group chce převzít českou Digi TV

Satelitní placená televize Digi TV bude mít v České republice nového vlastníka. Společnost Lufusion požádala Úřad pro ochranu hospodářské soutěže o zjednodušení řízení ve věci převzetí 100 procentního podílu ve společnosti DIGI Czech Republic s.r.o.

Potvrzeno! Satelitního operátora Digi TV chce koupit skupina Lama Energy [aktualita]

Původní majitel Digi TV, společnost RCS&RDS, už rozprodal tuto satelitní televizi na několika evropských trzích, například v Rumunsku nebo na Slovensku.

DIGI TV dnes vyradila z ponuky hudobný kanál MusicMix, ten ukončil vysielanie

Zákazníci novej DIGI TV dnes mohli spozorovať pri prepínaní medzi programami na obrazovke hlášku, ktorá ich informuje o aktualizácii programového rastra. Pre načítanie aktuálneho zoznamu programov do prijímača tak musia... Viac…

Digi TV: Konec hudební MusicMix

V satelitní platformě Digi TV skončila maďarská hudební televize MusicMix, která zároveň ukončila svoji distribuci. Na původní pozici se nyní vysílá sportovní kanál Sport Klub Hungary.

Hudební televize MusicMix ukončila vysílání, byla i součástí satelitní služby Digi TV [aktualita]

Delší dobu již nejsou k dispozici ani webové stránky tohoto hudebního kanálu. Bývalá adresa musicmixtv.tv přesměrovává návštěvníky na stránky slagertv.tv.

DIGI TV už aj s vynovenou káblovou televíziou a internetom

Projekt technickej konsolidácie poskytovaných služieb spoločnosťou DIGI Slovakia pokračoval po spustení satelitnej Novej DIGI (1.máj 2014) od novembra 2014 aj v oblasti káblovej televízie a internetu. Spoločnosť tak od 1.marca... Viac…

DIGI Slovakia představila Novou Káblovku DIGI

Společnost DIGI Slovakia vylepšuje své služby pro zákazníky. Po satelitní platformě Nová DIGI, jež byla představena 1.5.2014, uvedla na trh Novou Káblovku DIGI. Podle provozovatele je kvalitnější, spolehlivější a programově bohatší.

Zákazníci starej DIGI TV majú už prístup k celodennému vysielaniu Šlágr TV

Zákazníci satelitnej DIGI TV, ktorí využívajú ešte pôvodnú ponuku operátora s SD satelitnými prijímačmi, majú už prístup k celodennému vysielaniu hudobného programu Šlágr TV. Doteraz bol program dostupný iba v... Viac…

Šlágr TV už vysílá v satelitní službě Digi TV po celý den, Music Box skončil [aktualita]

Music Box, který umožnil ve svém vysílání program Šlágr TV šířit, byl původně čtyřiadvacetihodinovým hudebním kanálem, z důvodu škrtů však svůj program před lety rapidně omezil.

Šlágr TV oficiálně součástí české Digi TV

Česko-slovenská lidová televize Šlágr TV se stala oficiálně součástí české nabídky satelitní placené televize Digi TV, kde doposud vysílala na sdílené pozici se slovenskou hudební televizí Music Box.

Nová Digi TV a Magio Sat mají za sebou první velké přeladění

Slovenské satelitní DTH platformy Nová Digi TV a Magio Sat mají za sebou první velké přeladění programů na pozici 0,8°W/1°W. Aktualizovaný programový rastr by se měl divákům načíst zcela automaticky.

Máte novú DIGI TV a Magio Sat a nefungujú Vám niektoré programy? Vieme ako na to

Spoločnosť Slovak Telekom dnes v skoro ranných hodinách vykonala na satelitoch Thor a Intelsat (0,8°W), z ktorých prijímajú programy zákazníci satelitných platforiem DIGI TV a Magio Sat, niekoľko zmien. Z... Viac…

DIGI TV bude mať dnes v noci technickú údržbu, vypnite si box na noc s diaľkovým ovládaním

Prevádzkovateľ satelitnej platformy DIGI TV, spoločnosť DIGI Slovakia, odporúča všetkých svojim zákazníkom novej DIGI TV na dnešnú noc zo 16. na 17. februára 2015 vypnúť DIGI box s diaľkovým ovládaním... Viac…

A1 Balkan v nabídce Digi TV Srbija

Komerční televizní stanice A1 Balkan je nově k dispozici pro abonenty satelitní platformy Digi TV Srbija. Stanice se objevila na pozici po stanici OBN televizija. Není známo, zda OBN bude pokračovat v distribuci programu na platformě Digi TV.

Nová Digi TV SK s novým s/w pro HD přijímače Kaon

V pondělí 9.2.2015 v 5:00 hodin ráno uvolnil operátor slovenské platformy Nová Digi TV nový řídící firmware pro HD přijímače Kaon. Nový s/w je distribuovaný přes satelit (OTA upgrade).

DIGI dnes vydá novú verziu firmvéru pre prijímače KAON NA 1170, prinášame podrobnosti

Dnes 9. februára 2015 o 5:00 začne spoločnosť DIGI Slovakia s distribúciou nového firmvéru pre svoj HD box KAON NA 1170, ktorý využívajú zákazníci novej DIGI TV. Firmvér bude distribuovaný... Viac…

Nový firmvér pre svoje boxy pripravuje aj DIGI TV, my sme už novú verziu otestovali [video]

Po vydaní nového firmvéru pre Magio Boxy pripravuje novú aktualizáciu pre svoje satelitné HDTV prijímače KAON NA 1170 aj operátor DIGI Slovakia. Podľa informácií portálu SatelitnáTV.sk bude nový firmvér dostupný... Viac…

Film+ HU pre zákazníkov Magio Sat a novej DIGI TV z kapacity Slovak Telekomu

Zákazníci satelitných platforiem Magio Sat a novej DIGI TV prijímajú po novom maďarskú verziu filmového kanálu Film+ HU prostredníctvom satelitu Thor 6 (0,8°W) z frekvencie 12 054 MHz. Jedná sa... Viac…

Satelitní služba Digi TV provedla ve své nabídce další změnu [aktualita]

Jak je na tom satelitní operátor z Rumunska v současné době na našem trhu, je otázkou. Počet svých klientů již několik let nezveřejnil. Cenu základního balíku drží stále na 260 korunách.

Universal Channel opět v nabídce Digi TV

V české nabídce satelitní platformy Digi TV je opět dostupný program Universal Channel. Po necelých 3 týdnech mohou diváci sledovat jeden z filmových kanálů, který je dostupný v základním multikanálovém balíčku.

Nová Digi TV a Magio Sat bez SD verzí Jednotky, Markízy a JOJ

Společnost Slovak Telekom ukončila na satelitu Thor 6 (0,8°W) SD distribuci největších slovenských celoplošných stanic - Jednotky, Markízy a JOJ. Tento krok se týká klientů platforem Nová Digi TV a Magio Sat. Zákazníci operátora mohou nyní sledovat …

Digi TV vyřadila další program a upravila seznam stanic v certifikova­ných boxech [aktualita]

Vzhledem k tomu, že novinky, které klienty operátora příliš nepotěší, byly reflektovány také na oficiálních boxech, došlo ke snížení počtu programových pozic.

Satelitní služba Digi TV odpojila Universal Channel, jednání o šíření ztroskotala [aktualita]

Kromě stanice Universal Channel provozuje společnost Universal Networks v České republice také programy E! Entertainment a Golf Channel. Poslední jmenovaný vysílá i v HD kvalitě.

Universal Channel opustil Digi TV

Česká nabídka satelitní placené televize Digi TV doznala k 1. lednu 2015 menší změny. Z programového rastru operátora byl vyřazen seriálový a filmový kanál Universal Channel.

Čo Vás najviac zaujalo v roku 2014? Recenzie prijímačov a nová DIGI TV

Medzi najčítanejšie články na našom portáli SatelitnáTV.sk patrili v roku 2014 jednoznačne recenzie satelitných prijímačov. Do prvej trojky sa tak dostali testy HDTV prijímačov AB Cryptobox 650 HD, AB Cryptobox... Viac…

JOJ HD v ponuke novej DIGI TV, SD verziu už platforma neponúka

Po staniciach Markíza HD, Jednotka HD rozširuje satelitná platforma DIGI TV dnes svoju ponuku o televízny kanál JOJ vo vysokom rozlíšení (HD). Stanica je k dispozícii na doterajšej pozícii TV... Viac…

JOJ HD v nabídce Nová Digi TV SK

Společnost Digi Slovakia rozšířila nabídku programů ve vysokém rozlišení (HDTV) o další program. Provozovatel slovenské satelitní platformy Nová Digi TV rozšířil nabídku o stanici JOJ HD.

Zákazníci novej DIGI TV a Magio Satu môžu opäť sledovať celé vysielanie TA3

Telekom už vyriešil technický problém kvôli ktorému nemohli sledovať celé vysielanie slovenskej spravodajskej televízie TA3 zákazníci satelitných platforiem Magio Sat a novej DIGI TV. Ako sme informovali pred niekoľkými dňami,... Viac…

DIGI TV sa dohodla s Markízou na šírení HD staníc a poskytovaní ďalších digitálnych služieb

Skupina Markíza a spoločnosť DIGI SLOVAKIA, prevádzkovateľ káblovej a satelitnej televízie DIGI TV, podpísali trojročnú zmluvu o šírení HD verzií všetkých staníc skupiny Markíza a poskytovaní ďalších digitálnych služieb pre... Viac…

Markíza a DIGI SLOVAKIA: Dohoda o partnerstve v oblasti HD

Skupina Markíza a spoločnosť DIGI SLOVAKIA, s.r.o. podpísali trojročnú zmluvu o šírení HD verzií všetkých staníc skupiny Markíza a poskytovaní ďalších digitálnych služieb pre zákazníkov, ako archív a OTT streaming.

Telekom sprístupnil TV 8 zákazníkom Magio Sat a novej DIGI TV z vlastnej kapacity

Zákazníci satelitných platforiem Magio Sat a novej DIGI TV môžu od piatka 12. decembra 2014 prijímať program TV 8 zo satelitu Intelsat 10-02 (1°W) z frekvencie 12 607 MHz. Jedná... Viac…

Nová Digi TV SK: Řešení běžných problémů přes SMSku

Zákazníci Nové Digi TV SK mohou řešit některé běžné technické problémy týkající se příjmu této platformy zasláním jednoduché SMS. Klienti operátora tak nemusejí volat na zákaznickou linku ani hledat pomoc u montážních firem.

Magio Sat a Digi TV SK s programy Jednotka HD a Markíza HD

Nabídka satelitních platforem Nová Digi TV SK a Magio Sat společnosti Slovak Telekom se k dnešnímu dni rozšiřuje o dva programy ve vysokém rozlišení - Jednotka HD (STV1 HD) a Markíza HD.

DIGI TV rozšírila svoju ponuku o Markíza HD a Jednotka HD, SD verzie vyradila z ponuky

Satelitná platforma DIGI TV rozšírila svoju ponuku o dva nové programy vo vysokom rozlíšení Markíza HD, a Jednotka HD. Oba programy v HD kvalite budú vysielať na pôvodných pozíciách týchto... Viac…

DIGI TV: Niektoré problémy vyriešia zákazníci jednou SMS správou

Satelitná platforma DIGI TV zjednodušuje pre svojich zákazníkov vyriešenie niektorých problémov s ktorými sa môžu stretnúť. Na vyriešenie vybraných problémov teraz bude stačiť už zaslať iba jednu SMS správu. Zákazníci... Viac…


DigiMedia.cz | Portál o zdraví.cz | Devlogy.cz