DigiMedia.cz » Nejčastěji hledáte » Nova Sport


Nova Sport

Mediální skupina Nova zvýší příští rok cenu reklamy o pět procent [aktualita]

S jakou cenovou politikou vykročí do příštího roku mediální skupina Prima, která zahrnuje kanály Prima, Prima Cool, Prima love a Prima Zoom, zatím není jasné.

Evropská liga pomohla ČT Sport k nadprůměru, na Fandovi byla bez zájmu

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Jediným pořadem, který překročil hranici sta tisíc diváků na TV Barrandov, byl romantický film Inga Lindström. Večerní podíl se pohyboval okolo 2,5 %.

Připásáni - nová survival show od Discovery

Discovery Networks uvede na obrazovky stanice Discovery Channel nový pořad Připásáni (Tethered). Jde o novou survival show od Discovery Networks. Navazuje na všechny oblíbené seriály o přežití v divočině, ale tentokrát přidává originální zápletku.

Evropská liga UEFA na FANDOVI a NOVA Sport

Skupina Nova na svých stanicích FANDA a NOVA Sport a videoportálu VOYO přinese přímé přenosy fotbalových utkání Evropské ligy UEFA. Fanoušci se mohou těšit na více než 35 vybraných zápasů ze 14 kol soutěže.

Nová Digi TV SK přehodnotila plány a moduly zatím nenabídne

Satelitní platforma Digi TV v České republice začala v minulých dnech nabízet externí dekódovací moduly pro příjem její programové nabídky. Situace u slovenské Digi TV je velmi odlišná. Tamní Nová Digi TV SK přehodnotila původní záměr a CAMy zatím …

Polská stanice Orange Sport změní název

Společnost RMVC podepsala 15. září 2014 dohodu o převzetí produkce televizního programu Orange sport od Orange Polska s několika podmínkami. Majoritním akcionářem RMVC je Roman Młodkowski a minoritní podíl drží Bartosz Wolszczak.

Paket nc+ s balíčkem Premium Sport Pro pro sport bary

Polská satelitní platforma nc+ připravila televizní nabídku určenou pro kluby, bary, restaurace, hotely a jiné gastronomická zařízení. Paket Premium Sport Pro umožňuje legální veřejný příjem sportovních přenosů na sportovních stanicích nc+.

Babicovy dobroty nahradí Nova pořadem U Haliny v kuchyni s Halinou Pawlovskou [aktualita]

Pro Halinu Pawlovskou není působení v novém kulinářském pořadu jediným angažmá na Nově. Objevuje se i v úspěšném seriálu Doktoři z Počátků, který běží v pondělí a ve středu večer.

Nová stanice Food Network už je operátorům k dispozici v HD kvalitě [aktualita]

Stanice vysílá čtyřiadvacet hodin denně bez reklam, nicméně pouze v originálním znění. Ročně se v jejím vysílání objeví okolo 400 hodin nového obsahu.

Sport 5 chystá další hokejový magazín, tentokrát se zaměří na nejvyšší ligu [aktualita]

Diváci se v magazínu mohou těšit na medailonky všech klubů Tipsport extraligy a jejich historii. V průběhu sezony představí programová novinka nové posily, ale i klubové legendy.

Hokejový magazín Extraligová tříšť na SPORT 5

Po Hokejové pětce, která fanoušky zasvětí do dění ve druhé nejvyšší soutěži, přichází na televizi Sport 5 magazín i z prostředí nejvyšší hokejové tuzemské soutěže. Extraligová tříšť každý týden fanouškům přinese zajímavosti ze zákulisí Tipsport Extraligy.

Sportovní beIN Sports Global, News a Saudi Sport 1 skončily na 13E

Dne 8. září 2014 bylo na satelitním systému Eutelsat Hot Bird ukončeno šíření několika sportovních stanic. Na kapacitě jordánského operátora Jordan Media City (JMC) bylo ukončeno vysílání arabského sportovního programu Saudi Sport 1.

ČT Sport v úterý večer sledovanější než Jednička i Prima, fotbal srazil Svatby

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – O dalších necelých 20 tisíc diváků přišla oproti minulému dílu talk show Aleše Cibulky, Bastardi v novém čase opět propadli.

Recepty Ladislava Hrušky vydá televize Nova knižně i na DVD [aktualita]

Ochrannou známku „Levně a chutně“ si nenechala registrovat Nova před několika dny u patentového úřadu. Ve stejné době zde „přistála“ i žádost na Rychlovky.

O2 si zaregistrovala Digi Sporty, ČRa Slovak Sport

Celkem 4 sportovní kanály se mohou objevit a vysílat v různých sítích různých poskytovatelů obsahu. Český regulátor médií RRTV na svém posledním zasedání zaregistroval 4 sportovní programy pro převzaté vysílání.

Více než 100 utkání z kvalifikace na Euro 2016 na Sport TV

Pro letošní kvalifikaci si evropská fotbalová unie UEFA připravila kompletně nový hrací systém. Zatímco v minulých ročnících byly hracími dny převážně úterý a pátek, nově budou fotbalovým fanouškům naservírovány tzv. týdny fotbalu.

Hokejový magazín se vrací na Sport 5

Exkluzivní Hokejový magazín z prostředí I. hokejové ligy a mládežnických soutěží je zpět na televizi Sport 5. Magazín každé pondělí od 8. září v 18:10 hodin zmapuje celou sezonu 2014/15.

Vzniká nová televízia o varení s názvom Mňam TV

Britská spoločnosť Nordic Life spustí na českom televíznom trhu nový tematický kanál s názvom Mňam TV so zameraním na varenie. Informoval o tom portál Médiář.cz. Nový kanál má byť k... Viac…

MTV Sport 1 HD ve finské Canal Digital

Severská satelitní placená televize Canal Digital rozšířila svoji programovou nabídku ve Finsku o nový sportovní kanál ve vysokém rozlišení MTV Sport 1 HD. Stanice nahradila původní verzi v klasickém SD rozlišení - MTV Sport 1.

Nova Cinema nasadí proti Vinařům na Primě české filmy, nabídne i Bobule [aktualita]

Seriál Vinaři byl pro Primu nejúspěšnějším pořadem vlastní tvorby od dob VyVolených a Rodinných pout v roce 2005. V neděli je sledovaly téměř dva miliony diváků.

Novým Art Directorem zpravodajství a publicistiky televize Nova je David Fiala

Novým Art Directorem zpravodajství a publicistiky televize Nova se od 1. září 2014 stává David Fiala. Ve funkci vystřídá Alana Zárubu, který od 1. června 2014 vede kreativní oddělení celé skupiny Nova.             David Fiala má za sebou působení v …

TV Nova uvede premiérovou čtvrtou řadu Kriminálky Anděl už 31. srpna

TV Nova uvede na obrazovky premiérové díly čtvrté řady akčního kriminálního seriálu Kriminálka Anděl. Na nové epizody se mohou fanoušci vyšetřování případů podle skutečných událostí těšit vždy v neděli od 20.20. Tým pražské mordparty, složený ze …

TV Nova uvedla podzimní kampaň Jsme součástí vašich příběhů

Poslední srpnový večer představila nejsledovanější televize Nova v hlavní zpravodajské relaci Televizní noviny novou podzimní grafiku. Krátké spoty zdůrazňují, že TV Nova je i se svými hvězdami součástí každodenních příběhů diváků.

Nova vstupuje do podzimní sezóny s mottem „Jsme součástí vašich příběhů“ [aktualita]

UVNITŘ VIDEO – „V naší kampani jsme navázali na dřívější koncept „Dívejte se a objevujte“,“ přiblížil kreativní ředitel mediální skupiny Nova Alan Záruba.

V srpnu nejvíc posilovala Nova, nejsledovanější ale byli Vinaři na Primě

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ SRPNA – Skupina Nova se v srpnu vrátila na pozici lídra trhu i v širší cílové skupině diváků starších 25 let, Českou televizi odsunula na pozici dvojky trhu

Novým Art Directorem zpravodajství a publicistiky TV Nova je David Fiala

Novým Art Directorem zpravodajství a publicistiky televize Nova se od 1. září 2014 stává David Fiala. Ve funkci vystřídá Alana Zárubu, který od 1. června 2014 vede kreativní oddělení celé skupiny Nova.

Nová neplacená televize o vaření už má jméno, odstartuje nejpozději v říjnu [aktualita]

Tematická stanice bude jen jedním z několika programů, které se v nejbližších týdnech a měsících chystají rozšířit nabídku DVB-T v České republice.

Nova v pátek večer po 20:00 až třetí po ČT 1 a Primě. Vyhrála pohádka Sněžný drak

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Silně nadprůměrný prime time měla TV Barrandov s tradičně úspěšným romantickým filmem. Byla jasnou čtyřkou trhu.

TV Nova uvede premiérovou čtvrtou řadu Kriminálky Anděl už 31. srpna

TV Nova uvede na obrazovky premiérové díly čtvrté řady akčního kriminálního seriálu Kriminálka Anděl. Na nové epizody se mohou fanoušci vyšetřování případů podle skutečných událostí těšit vždy v neděli od 20.20.

Za pár dní startuje další ročník hokejové KHL, exkluzivitu má opět Sport.TV [aktualita]

Tematické kanály společnosti AMC Networks jsou součástí nabídek řady kabelových, IPTV a satelitních operátorů v České republice i na Slovensku.

Xtra TV se rozšíří o stanici Sport 1

Ukrajinská pre-paid platforma Xtra TV provede k 1.9.2014 změnu ve své programové nabídce. K uvedenému datu bude ukončeno šíření stanice Russkij Extrim v souvislosti s rozhodnutím o ukončení distribuci stanice na území Ukrajiny.

BATE Borisov – Slovan Bratislava exkluzívne na DIGI Sport 3

Futbalistov Slovana Bratislava čáka už tento utorok 26. augusta druhý zápas play-off Ligy majstrov s bieloruským BATE Borisov. V provom stretnutí na bratislavských Pasienkoch futbalisti Slovana Bratislava s bieloruským majstrom... Viac…

Komentátor SME: Kroky Slovak Sport TV s PL podraz týdne

Slovenská sportovní televize Slovak Sport TV si vysloužila kritiku za své kroky s vysílacími právy na anglickou fotbalovou Premier League i od komentátora slovenského listu SME Petera Schutze.

Digi TV: Slovak Sport TV2 vyřazen, odstartoval Digi Sport 2 v ČR

Z nabídky satelitní platformy Digi TV byl vyřazen slovenský sportovní kanál Slovak Sport TV2. Diváci české Digi TV mohou nyní sledovat druhý program z rodiny kanálů Digi Sport.

Výsledky televízie RTL negatívne ovplyvnila nová daň v Maďarsku

Čistý zisk najväčšej európskej televíznej a rozhlasovej spoločnosti RTL Group sa v prvom polroku prepadol o viac ako polovicu na 202 miliónov eur. K poklesu zisku prispeli odpisy v maďarskej... Viac…

DIGI Sport 5 si bude deliť jednu programovú pozíciu s DIGI Info kanálom

Občasný športový kanál DIGI Sport 5, na ktorom budú môcť sledovať všetci futbaloví fanúšikovia tretí zápas Ligy majstrov, si bude deliť jednu programovú pozíciu s DIGI Info kanálom. Pripomeňme, že... Viac…

Česká Digi TV spustila HD kanály, včetně Digi Sport 1 HD s Premier League

Provozovatel satelitní platformy DIGI TV v České republice, společnost DIGI Czech republic, rozšířil svoji programovou nabídku o první stanice ve vysokém rozlišení (HDTV). Diváci nyní mohou sledovat zápasy z Premier League v HD kvalitě.

Slovak Sport TV2 HD končí v Digi TV, nahrazen bude Digi Sport 3 HD

Z programového rastru slovenské nabídky satelitní platformy Nová Digi TV bude dnes v noci odstraněn program Slovak Sport TV2 HD. Zákazníci Nové Digi TV budou moci sledovat jiný sportovní kanál - Digi Sport 3 HD.

Digi TV: Pozice Digi Sport 3, 4 a 5 v provozu, Digi Sport 3 HD startuje

Rodina sportovních kanálů Digi Sport se na Slovensku rozšiřuje o tři stanice - Digi Sport 3, Digi Sport 4 a Digi Sport 5. První z nich bude vysílat i ve vysokém rozlišení (HDTV).

DIGI Sport 3 od dnes už aj v HD kvalite, k dispozícii je aj na satelite

Spoločnosť DIGI Slovakia pokračuje v rozširovaní svojej programovej ponuky aj tento týždeň. Po tom čo boli spustené v posledných dňoch športové kanály DIGI Sport 3 a DIGI Sport 4 v... Viac…

Nové kanály DIGI Sport 3 a DIGI Sport 4 na programových pozíciách DIGI Liga Majstrov

Dva nové slovenské televízne športové kanály DIGI Sport 3 a DIGI Sport 4 sú dostupné podľa našich zistení pre zákazníkov satelitných platforiem Magio Sat a DIGI TV na doterajších programových... Viac…

Neskoro večer – nová talkshow Petra Marcina vo vysielaní RTVS

Jednou z noviniek jesennej programovej štruktúry RTVS je televízna talkshow Neskoro večer. Moderátorom a scenáristom nového programu je zabávač, herec, režisér a spevák Peter Marcin. “Budeme ju vysielať každú sobotu... Viac…

Na Slovak Sport.TV 2 bude mať aj naďalej exkluzivitu Slovak Telekom

Na slovenský športový kanál Slovak Sport.TV 2 bude mať aj naďalej exkluzivitu spoločnosť Slovak Telekom. “Zatiaľ zmluva s Telekomom platí, budeme vás informovať neskôr, keby sa niečo menilo,” uviedol pre... Viac…

Deník Sport nabídne na webu sestřihy a záznamy anglické Premier League [aktualita]

K Premier League chystá on-line portál i doprovodné aktivity. Chybět nebudou mimo jiné pravidelné rubriky Hráč týdne, Gól týdne, Mužstvo týdne a Zákrok týdne.

DIGI Sport bude mať od zajtra plnohodnotné 4 programy

Športový program DIGI Sport oslavuje v týchto dňoch svoje 4.výročie. Vysielanie odštartoval zápasom Premier League 14.augusta 2010. Svoje, už 4. narodeniny, oslávi DIGI Sport práve veľkolepým návratom Premier League na... Viac…

Digi Sport spouští nové kanály Digi Sport 3 a 4 a občasný Digi Sport 5

Rodina sportovních kanálů pod značkou DIGI Sport se rozšíří na celkem 5 stanic. Vedle stávajícího hlavního programu DIGI Sport bude v Česku a na Slovensku provozovat také DIGI Sport 2 s přenosy z Premier League...

Digi Sport spustí v Česku další kanál, exkluzivita se rozšiřuje na O2TV [aktualita]

„Zařazením prémiového obsahu světové úrovně jsme opět zdokonalili nejinovativnější televizní službu v České republice,“ uvedla dnes v tiskové zprávě O2 Czech Republic.

ČT Sport se včera díky atletice dařilo, v prime time překročil podíl 10 %

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Stanice mohla poděkovat zejména výkonu oštěpařky Barbory Špotákové. ČT Sport byl po Jedničce druhým nejsledovanějším kanálem České televize.

Premier League bude po roku opäť na kanáloch DIGI Sport

Najvyššia anglická futbalová súťaž Premier League bude od zajtra po roku opäť na kanáloch DIGI Sport. Prevádzkovateľ športových kanálov Slovak Sport.TV sa vysielacích práv po roku vzdal. Slovak Sport.TV sa... Viac…

Je to oficiální! Slovak Sport se vzdal vysílacích práv na Premier League [aktualita]

Čárou přes rozpočet je přesun Premier League například pro kabelového operátora UPC, který zákazníky láká na anglickou fotbalovou soutěž ve svém aktuálním bulletinu.

Premier League nebude na Slovak Sport, potvrdil provozovatel

Přenosy z anglické fotbalové Premier League v nové sezóně nenajdou diváci na kanálech skupiny Slovak Sport TV. Podle sdělení provozovatele vysílání této soutěže na Slovak Sport nesplnil očekávání.

Přesune se fotbalová Premier League na Digi Sport? Jasno bude zítra [aktualita]

Slovak Sport, který vysílal anglickou Premier League doposud, se v posledních měsících rozšířil do nabídek řady placených služeb. Fotbalová soutěž běžela na jeho druhém kanálu.

Anglická Premier League se vrací na Digi Sport

Anglickou fotbalovou Premier League uvidí diváci v Česku a na Slovensku v nové sezóně na jiné stanici. Podle dostupných informací se přenosy z nejsledovanější fotbalové soutěže planety stěhují na stanici Digi Sport.

Denisa Jeřábková - nová moderátorka zpráv na TV Barrandov

Hlavní zpravodajská relace na Televizi Barrandov má novou moderátorku. Vedle šarmantního Petra Převrátila (28) ve zpravodajském studiu již brzy usedne Denisa Jeřábková (26). V moderátorském křesle nahradí Terezu Jemelíkovou (30).

Nová bezpečnostní hrozba se jmenuje digitální vydírání. Jak se mu bránit?

Jak máte zabezpečený svůj mobil nebo tablet? Jestli nijak, hrozí vám digitální vydírání.

EDGE Sport expanduje do Polska

Na polském trhu startuje nová stanice - EDGE Sport. Jde o inovativní kanál pro fanoušky extrémních sportů, které poskytují slušnou dávku adrenalinu. Stanice zahájila vysílání v Evropě na přelomu května a června letošního roku.

EDGE Sport vstupuje aj na poľský trh

Nový športový kanál EDGE Sport, ktorý rozšíril programovú ponuku satelitnej platformy Skylink v máji tohto roku, vstupuje aj na poľský trh. Jeho distribúciu na poľskom trhu zabezpečí spoločnosť TVPasja. EDGE... Viac…

Odstartovala nová hudební stanice Mjuzik.tv

Dnes 12.8.2014 ve 12:00 hodin byl nahrazen původní polský hudební kanál RBL.TV novou stanicí Mjuzik.tv. Na nové stanici najdou diváci výhradně videoklipy. Vysílání je šířeno FTA ze satelitního systému Eutelsat Hot Bird na původní pozici RBL.TV.

DIGI Sport ponúkne divákom nový magazín SLOVAN v KHL

DIGI Sport rozšíri svoje vysielanie už v najbližšej dobe o nový hokejový magazín zameraný na HC Slovan Bratislava s názvom SLOVAN v KHL. Fanúšikovia tohto nášho jediného zástupcu v Kontinentálnej... Viac…

Řecká platforma Nova má 482.572 abonentů

Řecká satelitní placená televize Nova měla na konci června 2014 celkem 482.572 abonentů, což je nejvyšší počet klientů za celou historii této pay-tv. Počet abonentů se meziročně zvýšil ze 373.049 (o 29,4%).

Někdejší tvář televizí Nova a Pětka Markéta Hrubešová bude vařit pro TV Papriku [aktualita]

UVNITŘ FOTOGALERIE – „Chtěli jsme vytvořit něco nového, pořad, který nebude jen o vaření ale i o radosti s tím spojenou,“ uvedl provozovatel stanice.

Český rozhlas Sport v DABu s doplňkovými daty

Společnost TELEKO rozšířila svoji nabídku digitálního rozhlasového multiplexu ve standardu DAB o novinku - novou stanici Českého rozhlasu zaměřenou na sportovní přenosy - ČRo Sport.

Řada HD kanálů, interaktivita a flexibilita. Na to chce lákat nová satelitní služba [aktualita]

Zatím není jasné, na které satelitní pozici se tato nová služba objeví, její provozovatel však prozradil, že pro její poskytování využije služeb renomované globální společnosti.

Nova nasadí všechny hlavní taháky ještě během tohoto měsíce [aktualita]

Nejsledovanější česká televize ve skupině diváků od 15 do 54 let přeházela dny u některých seriálů. Doktoři z Počátků poběží nově v pondělí a středu, Kriminálka Anděl v neděli.

Pitavalu stačilo k vítězství 755 tisíc diváků, duel Malmö se Spartou zvedl podíl ČT Sport

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – ČT 1 v době vysílání Malého pitavalu z velkého města oslovila dvojnásobný počet diváků než hlavní kanál Novy s Comebackem

Murdoch stáhl nabídku na převzetí vlastníka TV Nova

Společnost 21st Century Fox mediálního magnáta Ruperta Murdocha stáhla svůj návrh na koupi společnosti Time Warner, vlastníka české TV Nova. Rupert Murdoch, předseda představenstva a generální ředitel k tomu uvedl, že viděl kombinaci s Time Warner …

Voyo mění technického providera, Nova odchází k Českým Radiokomunikacím [aktualita]

Stejná firma pro Novu zajišťuje od letošního února technické zázemí pro bezplatnou videotéku Nova Plus. Smlouva na podporu placené služby Voyo je podepsána na tři roky.

Auto Motor Sport HD testuje maďarský zvuk na 23,5E

Televizní kanál Auto Motor Sport HD (AMS HD) připravuje expanzi na další trhy. Tentokrát zamíří na maďarský trh. Provozovatel stanice zahájil testovací vysílání maďarské zvukové verze AMS HD na distribučním satelitu Astra 3B.

Rakúska ORF testuje na satelite ORF III, ORF Sport+, ako aj regionálne verzie ORF2 v HD kvalite

Koncom minulého týždňa spustila rakúska verejnoprávna televízia ORF testy svojich televíznych kanálov ORF III a ORF Sport+, ako aj sedem regionálnych verzií ORF2 (Burgenland, Kärnten, Oberösterreich, Salzburg, Steiermark, Tirol, Vorarlberg),... Viac…

V Rusku vzniká nová DTH platforma Sputnikovoje TV

V Rusku se hodně hovoří o nasycení DTH trhu a možné konsolidace mezi satelitními platformami. Na trh ale přijde další služby. V pořadí šestý hráč na ruském DTH trhu má být mobilní operátor MTS.

Nová podoba Jewish News One: Rabinovich TV

Jeden z nejbohatších židovských oligarchů na Ukrajině, Vadim Rabinovich, zahájil vysílání nové zpravodajské televizní stanice. Program Rabinovich TV je šířen volně přes satelit Astra 4A (4,8°E).

Páteční večer patřil ČT 1, Nova skončila u staršího publika až téměř 10 % za ní

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova Cinema a Fanda měly v pátečním prime time u staršího publika téměř vyrovnanou sledovanost, mladší publikum ale dalo přednost filmovému kanálu.

Športové kanály DIGI Sport 1 a DIGI Sport 2 v maďarskom DVB-T

Maďarská terestriálna platforma MinDig TV Extra, ktorú prevádzkuje spoločnosť Antenna Hungária, je od 1. augusta bohatšia o dva športové kanály v štandardnom rozlíšení (SD) DIGI Sport 1 a DIGI Sport... Viac…

Slovak Sport TV odstartoval v RS8

Vysílání slovenského sportovního kanálu Slovak Sport TV může nyní naladit každý druhý Čech na klasickou pozemní anténu. Společnost České Radiokomunikace (ČRa) zahájily šíření programu Slovak Sport TV v Regionální síti 8 (RS8).

Programová změna se ČT Sport vyplatila, Plzeň přilákala téměř 300 tisíc diváků

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ve čtvrtek večer se dostala nad sto tisíc diváků s jediným pořadem Prima Cool. Prima love ani Prima Zoom tuto hranici nepokořily.

Nekódovaný kanál Arena Sport nahradil na pozici Skylinku test [aktualita]

Původně byl v srbském multiplexu šířen kanál RTS Sat, který však začátkem července ukončil distribuci na této družici. Rozhlasové stanice AS FM a B-92 tu nadále vysílají.

Stanice Slovak Sport.TV vstoupila do Regionální sítě 8, obrazová kvalita je dobrá [aktualita]

Vstup programu do zemského vysílání je poměrně překvapení. Jeho provozovatel tvrdil, že jeho odchod na konci loňského roku z Regionální sítě 4 byl způsoben stížnostmi operátorů.

ORF otevřela další TP s HD programy ORF3 HD a ORF Sport+ HD

Rakouský veřejnoprávní vysílatel ORF zahájil vysílání dalších svých programů ve vysokém rozlišení (HDTV). Pro technické testy byl otevřen další transpondér na satelitu Astra 1KR, na pozici 19,2°E.

Regionální síť 8 startuje v Jihlavě a Mikulově, vstupuje do ní Slovak Sport

UVNITŘ MAPY POKRYTÍ – Polovina diváků v České republice bude moci sledovat vybrané zápasy anglické fotbalové Premier League zdarma na klasickou anténu

Venkovní i domácí zápas Plzně v Evropské lize na ČT sport

České televizi se podařilo získat práva na dnešní venkovní utkání 3. předkola Evropské ligy UEFA mezi Petrolul Ploješť a FC Viktoria Plzeň. Zápas bude vysílat program ČT sport dnes od 19:50. Česká televize rovněž získala televizní práva i na utkání …

V Praze startují nová digitální rádia. Jak si rozdělila datový tok multiplexu Českých Radiokomunikací?

[Prémiový obsah] Uvnitř vyjádření provozovatelů, co si slibují od pilotního digitálního vysílání, jaká je jejich spoluúčast na tomto projektu a jak dlouho toto vysílání potrvá + porovnání se sítí Teleko

Víkend na Sport 5: Závody DTM, WRC a fotbalový Schalke Cup

První srpnový víkend uvidíte na obrazovkách televizní stanice SPORT 5 hned osm živých přenosů ze 3 špičkových sportovních událostí. Diváci se můžou těšit na závody DTM, WRC a fotbalový Schalke Cup.

Vyšší výnosy CME, vlastníka TV Nova

Central European Media Enterprises Ltd. (CME) dnes oznámila finanční výsledky za druhé čtvrtletí a první pololetí končící 30. červnem 2014. Výnosy za druhé čtvrtletí končící 30. červnem 2014 činily 204,9 mil. USD v porovnání s 175,6 mil. USD za stejné …

Nova představila podzimní programové novinky: seriály, Vaření s Láďou Hruškou, hudební pořad CHART SHOW

Skupina Nova představila na tiskové konferenci programové schéma pro podzim 2014. K horkým novinkám patří dřívější start oblíbeného denního seriálu Ulice, který se na obrazovkách objeví už 18. srpna. Překvapení čeká i na fanoušky Doktorů z Počátků, …

Pitaval a Kriminálku Anděl v pondělí dělilo jen 64 tisíc diváků, vyhrála Nova

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Velký rozdíl mezi výkonem obou krimiseriálů, které dělí tři dekády, nebyl ani v mladší divácké kategorii 15 až 54 let

Skupina Nova představila podzimní programové novinky, staví na vlastní tvorbě

Skupina Nova představila na tiskové konferenci programové schéma pro podzim 2014. K horkým novinkám patří dřívější start oblíbeného denního seriálu Ulice, který se na obrazovkách objeví už 18. srpna.

Nova dá na podzim Doktory z Počátků dvakrát týdně, Kriminálku Anděl na neděli

UVNITŘ PREZENTACE – Online zpravodajství serveru DigiZone.cz z tiskové konference skupiny Nova k podzimním programovým novinkám

Slovak Sport.TV 2 HD oficiálne v ponuke platformy freeSAT, bohužiaľ iba pre českých zákazníkov

Slovenský športový kanál Slovak Sport.TV 2 HD pridala po niekoľkodňových testoch dnes oficiálne do svojej ponuky už aj satelitná platforma freeSAT, ktorú prevádzkuje luxemburská spoločnosť UPC DTH. Program je však... Viac…

Letní nadvláda ČT nad Novou pokračovala i minulý týden, nejvíc stoupala Nova Cinema

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Hlavní kanál Novy zaznamenal v obou hlavních cílových skupinách u průměrného celodenního podílu na publiku propad o více než dva procentní body

Nova dnes představí podzimní programové schéma, novinky do poslední chvíle tají [aktualita]

V uplynulých měsících informovala Nova o natáčení několika kriminálních seriálů – Kriminálky Anděl, Expozitury a Policie Modrava. Kdy se na obrazovce objeví, ale není jasné.

freeSAT zařazuje do nabídky Slovak Sport TV2 HD

Operátor satelitní placené televize freeSAT by UPC Direct rozšiřuje programovou nabídku o další kanál ve vysokém rozlišení - do programového rastru zařazuje slovenský sportovní kanál Slovak Sport TV2 HD.

Slovak Sport je velké lákadlo, přesto nemusí donutit diváky k naladění nové sítě

TÝDENNÍ REVIZE – Zvláště v domech se společnou televizní anténou může být další multiplex problémem. Investice by se tu počítaly v řádu tisíců korun.

Dva programy DIGI Sport v placené MinDig TV Extra

Dne 1.8.2014 společnost Antena Hungária (AH) rozšíři nabídku digitální pozemní placené televize o dva sportovní kanály DIGI Sport 1 a DIGI Sport 2. AH a RCS/RDS, která je vlastníkem těchto stanic, se dohodly na testovacím šíření a od 1.10.2014 budou …

Nova vyzývá zákazníky Voya k nainstalování pluginu Google Widevine [aktualita] 2c8

Streamování obsahu pomocí technologie Google Widevine představila Nova poprvé před dvěma lety, kdy ji prezentovala jako nástupce Silverlightu od Microsoftu.

freeSAT testuje niekoľko programov od Slovak Telekomu, vrátane Slovak Sport.TV 2 HD

Luxemburská spoločnosť UPC DTH, prevádzkovateľ satelitnej platformy freeSAT by UPC Direct, testuje už niekoľko dní televízne programy Eurosport HD, Eurosport 2 HD, HBO HD, NGC HD a Slovak Sport.TV 2... Viac…

SYNOT liga štartuje na ČT Sport, Slovak Sport a iSport.cz

SYNOT liga je nový názov českej najvyššej futbalovej ligy, ktorá začína svoj nový ročník už v piatok 25.7.2014 zápasom Bohemians - Sparta (Sparta obhajuje titul). Oficiálny hrací deň je sobota, ale zápasy každého kola (okrem posledných) sa hrajú v …

Slovak Sport vstupuje do DVB-T v Regionální síti 8

Již třetí televizní stanice vstupuje se svým vysíláním do Regionální sítě 8 (RS 8), kde bude společně s TV Noe a Sport 5. Slovenská soukromá televize nabídne atraktivní obsah především ze světového, slovenského i českého sportu. Zájem o vysílání v RS …

Slovak Sport TV se objeví v RS8 během srpna

První program z rodiny slovenských sportovních kanálů Slovak Sport bude brzy šířen v digitální pozemní síti (DVB-T) na území České republiky v rámci multiplexu RS8 (Regionální síť 8) společnosti České Radiokomunikace.

Slovak Sport.TV 1 bude vysielať nekódovane v českom DVB-T

Slovenský športový kanál Slovak Sport.TV 1 vstupuje do českej terestriálnej Regionálnej siete 8 (RS 8), kde bude vysielať od 1. augusta 2014 nekódovane (FTA) spoločne s kresťanskou TV Noe a... Viac…

Slovak Sport TV vstupuje do RS 8

Nabídka nové DVB-T platformy RS8 (Regionální síť 8) se rozšiřuje o další stanici - sportovní kanál Slovak Sport TV. Diváci se mohou těšit na přenosy z české nejvyšší fotbalové Synot ligy.


Září 2014

« | »

Po Út St Čt So Ne
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2930
DigiMedia.cz | Portál o zdraví.cz | Devlogy.cz