DigiMedia.cz » Nejčastěji hledáte » Nova Sport


Nova Sport

Stanice O2 Sport bude mít studio v Kellnerově O2 Areně [aktualita]

UVNITŘ FOTO – Ostrý start nového tematického kanálu je naplánován na 15. srpna. K dispozici bude exkluzivně pouze ve službách O2TV a O2TV Go.

Xtra TV: Konec několika stanic a balíčků, zlevnění balíčku Sport

Operátor ukrajinské prepaid platformy Xtra TV chystá výrazné změny v programové nabídce. K 1.5.2015 bude z nabídky provozovatele vyřazeno několik stanic, některé budou nahrazeny jinými programy, balíčky Film+, Universal a Family skončí. Tarif Sport …

Kanál O2 Sport přinese to nejlepší ze světa bojových sportů

Společnost O2 pokračuje v nákupech exkluzivního obsahu pro svou televizi. Živé přenosy, čerstvé záznamy i doprovodné pořady s vybranými bojovými sporty z produkce Fighting Spirit nabídne od srpna na O2 Sport.

TV Nova představí 4. května nové multifunkční studio Snídaně s Novou

Studio Snídaně s Novou svým umístěním navazuje na zpravodajské studio, jehož novou, moderní, podobu diváci sledují prostřednictvím Televizních novin a publicistických pořadů již od března 2014. Po dvou letech, kdy byla Snídaně s Novou vysílána z …

TV Nova představuje nové multifunkční studio Snídaně s Novou

V pondělí 4. května představí TV Nova poprvé svým divákům dlouho očekávané nové multifunkční studio, grafiku, znělky a logo Snídaně s Novou. Dokončením kompletní přestavby studia, kterou TV Nova zahájila na jaře 2013, byl završen náročný proces …

Nová stanice Barrandov Plus chystá aplikace pro hybridní vysílání HbbTV [aktualita]

Další rozšiřování hybridního vysílání v České republice bylo velkým tématem poslední konference TVCON, kterou pořádal provozovatel DigiZone.cz ve spolupráci se společností Mautilus.

ČT 1 a Nova Cinema propadáky minulého týdne, rekordně rostla ČT Sport a Prima Cool

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Oběma sportovním kanálům pomohla fotbalová Liga mistrů, ČT Sport také finišující domácí hokejová extraliga.

Výměna manželek si pohoršila, ČT 1 ve středu večer u mladých až za ČT 2 a ČT Sport

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Cestopisný dokument na Dvojce byl opět sledovanější než hlavní pořad Jedničky, charitativní reality show Kousek nebe.

Nova vydá pokračování kuchařky Levně a chutně, bez „šmakulátora“ Hruš­ky [aktualita]

„Naše ambice jsou veliké a první reakce knihkupců jsou pochopitelně ještě odvážnější než u prvního dílu,“ uvedl Zdeněk Novák, marketingový ředitel společnosti Euromedia Group.

Pokračování nejúspěšnější kuchařky od TV Nova již brzy v prodeji!

Fanoušci levného a chutného vaření se na přelomu dubna a května dočkají dalšího knižního vydání diváckých oblíbených receptů, které jsou zvyklí vídat na obrazovkách TV Nova. V nové kuchařce s názvem „Levně a chutně – Vaříme s Novou“ čtenáři naleznou …

Skupina Nova nevylučuje, že v budoucnu spustí opět nové stanice [aktualita]

„Určitě v budoucnu chceme zvyšovat příjmy i z placených a digitálních služeb a nabízet náš obsah skrze všechny dostupné platformy,“ řekl MF DNES šéf Novy, manažer Christoph Mainusch.

Nejslavnější dostih světa Velká národní 2015 na NOVA Sport

Nejprestižnější a také nejtěžší dostih světa Velkou národní 2015 (Grand National Steeplechase) odvysílá prémiová stanice NOVA Sport v sobotu 11. dubna 2015 od 16.15 hodin. Závod je proslulý nejen svou délkou, která přesahuje 7000 metrů, ale také …

Nova Sport odvysílá Velkou národní cenu Steeplechase, britský dostih roku [aktualita]

Závod je proslulý nejen svou délkou, která přesahuje 7000 metrů, ale také mimořádně obtížnými překážkami. Nova Sport ho odvysílá živě již tuto sobotu 11. dubna.

Nejslavnější dostih světa Velká národní 2015 na NOVA Sport

Nejprestižnější a také nejtěžší dostih světa Velkou národní 2015 (Grand National Steeplechase) odvysílá stanice NOVA Sport. Závod je proslulý nejen svou délkou, která přesahuje 7000 metrů, ale také mimořádně obtížnými překážkami.

TV Nova nabídne nový pořad technologických novinek Upgrade

Televize Nova představí nový pořad zaměřený na technologické novinky s názvem Upgrade. Fanoušci nejnovějších trendů a vychytávek v oblasti nových technologií ho ve vysílání TV Nova najdou poprvé už 25. dubna 2015.

TV Barrandov skokanem minulého týdne, meziročně si nejvíc polepšila Nova Cinema

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Největší ztráty zaznamenal hlavní program Novy a zpravodajská ČT 24, která se však po informačně bohatém předminulém týdnu vrací do normálu

Nova vsadila na jistotu, v porotě SuperStar opět usednou Jandová a Habera [aktualita]

„Se SuperStar to tu všechno před několika roky začalo a já sem měl to štěstí, že jsem byl při tom. Dali jsme šanci mnoha zpěvákům a zpěvačkám,“ konstatoval Pavol Habera.

Nová Digi TV a Magio Sat přinesou start Thor 7

Satelitní platformy Nová Digi TV SK a Magio Sat, které vlastní společnost Slovak Telekom, nabídnou divákům přímý přenos startu nosné rakety Ariane 5 s novým telekomunikačním satelitem Thor 7 pro skandinávského satelitního operátora Telenor Satellite …

Nova dosáhla nižších čísel než minulý čtvrtek, konkurenci ale kontroluje s přehledem

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V hlavním vysílacím čase bodoval i kanál ČT Sport. Díky semifinále hokejové Tipsport extraligy porazil výrazně TV Barrandov zejména u mladšího publika.

Pořad o moderních technologiích bude mít i Nova, Upgrade s Tomášem Měcháčkem [aktualita]

Podobné magazíny je možné najít hned na několika českých, volně šířených televizních kanálech. Ideálním příkladem je Prima Cool, která mimo jiné vysílá Applikace nebo Re-Play.

TV Nova nabídne nový pořad technologických novinek Upgrade

Televize Nova představí nový pořad zaměřený na technologické novinky s názvem Upgrade. Fanoušci nejnovějších trendů a vychytávek v oblasti nových technologií ho ve vysílání TV Nova najdou poprvé už 25. dubna 2015.

TV Nova nabídne nový pořad Upgrade

Televize Nova představí nový pořad zaměřený na technologické novinky s názvem Upgrade. Fanoušci nejnovějších trendů a vychytávek v oblasti nových technologií ho ve vysílání TV Nova najdou poprvé už 25. dubna 2015.

ČT Sport díky fotbalu a hokeji v úterý večer u mladého publika dohnala Primu

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Přátelské fotbalové utkání Slovenska s Českem dokonce narušilo sledovanost Ordinace v růžové zahradě 2.

V nabídce IPTV služby O2TV se objeví po Sportu 2 HD i Sport 1 HD [aktualita]

„Sportovní fanoušci si mohou zvolit třeba našlapaný sportovní balíček, který nabízí kromě Formule 1 exkluzivně také zápasy anglické Premier League,“ uvedla Kateřina Mikšovská z O2.

Plustelka DUO – nová služba terestriálnej platformy Plustelka

V utorok 31. marca 2015 spúšťa digitálna terestriálna platforma Plustelka, podľa informácií nášho portálu SatelitnáTV.sk, novú službu s názvom Plustelka DUO. Využiť ju budú môcť zákazníci platformy, ktorí budú mať... Viac…

Týden bohatý na události nejvíc zvedl sledovanost ČT 24, jako skupina rostla pouze Nova

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Hlavní kanál Primy se v průměrném celodenním podílu na mladším publiku od 15 do 54 let téměř vyrovnal výkonu ČT 1.

Nova si registruje po odchodu Ládi Hrušky ochrannou známku Šmakulátor [aktualita]

Hruška skončil v roli lidového kuchaře na Nově se závěrem února. Za jeho působení se z něj stal doslova fenomén. Kuchařky Levně a chutně se prodalo přes tři sta tisíc kusů.

Kvůli přenosům závodů formule 1 z kokpitu vzniká samostatný kanál Sport 3 [aktualita]

Nová televize už získala licenci od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Dostupná bude po optických vláknech a v mobilní službě O2TV, provozovatelem zůstává AMC Network CE.

Canal+ plánuje uzavřít stanici Sport+

Francouzská Canal+ Group plánuje ukončit provoz sportovního programu Sport+. Stát by se tak mělo do příštího léta. Informoval o tom sportovní deník L'Equipe. Po uzavření stanice Sport+ bude společnost provozovat sportovní programy Canal+ Sport, …

NOVA bojuje proti šíření svých stanic na Slovensku

Česká komerční TV Nova chystá právní kroky proti provozovatelům satelitních, kabelových a IPTV platforem na Slovensku, které šíří programy skupiny NOVA bez jejího souhlasu.

Nova si držela v úterý po 20. hodině nad konkurencí náskok milion diváků

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova Cinema a Prima Cool byly včera u mladšího publika po celý den vyrovnané. Jejich podíl se pohyboval u diváků od 15 do 54 let okolo 6 %.

Nova si minulý týden polepšila nejvíc z českých televizí, jako skupina ji v růstu předběhla Prima

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Nově nadále stárne publikum, mladší diváci se přesouvají na Primu. O mladší cílové skupiny přichází i ČT 1, která naopak sílí v širší cílové skupině 15+.

UFC na NOVA Sport už od pondělí 23. března 2015

Od pondělí 23. března 2015 se ve vysílání prémiové stanice NOVA Sport objeví exkluzivní přenosy z akcí nejprestižnější MMA organizace na světě, americké UFC (Ultimate Fighting Championship).

UFC na NOVA Sport už od pondělí 23. března 2015

Od pondělí 23. března 2015 se ve vysílání stanice NOVA Sport objeví exkluzivní přenosy z akcí nejprestižnější MMA organizace na světě, americké UFC (Ultimate Fighting Championship).

Nova měla v úterý víc diváků než Prima a ČT 1 dohromady, Novu Cinemu opět porazila Prima Cool

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Primě Cool výrazně pomohla fotbalová Liga mistrů, filmový kanál Novy tentokrát pokořil hranici 100 tisíc diváků jediným snímkem.

Nová řada reality show Držte krok s Kardashians na E!

Láska a vzájemná podpora drží rodinu Kardashianových pohromadě i v době, kdy jejich vzájemné vztahy procházejí velkou zkouškou. Celosvětově nejznámější americká reality rodina se vrací na televizní kanál E! s úplně novou řadou představující exkluzivní …

Nova s Primou vydělají na poplatcích od kabelovek a satelitářů stamiliony. Zaplatí to koncový zákazník

[Prémiový obsah] UVNITŘ KALKULACE – Jak se k celé záležitosti staví Rada pro rozhlasové a televizní vysílání? Čtěte uvnitř článku.

Prima skokanem minulého týdne, Nova Cinema klesla na pozici šestky na trhu

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – U mladých diváků od 15 do 54 let se filmový kanál Novy dostal na pátou pozici, díky biatlonu ho přeskočila ČT Sport. U dospělých diváků i ČT 2.

Prestižní závod na horských kolech Cape Epic na Sport 5

Slavný etapový závod dvojic na horských kolech v Jižní Africe Cape Epic se chystá na svůj dvanáctý ročník. Přes tisícovku závodníků včetně několika Čechů čeká 739 kilometrů dlouhá trasa, kterou musejí ujet za osm dní.

O2 Sport odstartuje 15. srpna

V polovině srpna spustí společnost O2 vlastní sportovní kanál s názvem O2 Sport. Stanice bude lákat diváky zejména na fotbalové přenosy z Ligy mistrů, které budou exkluzivně od sezóny 2015/2016 po tři sezóny v Česku na O2.

ČT Sport v pátek pokořil Novu Cinemu, podvečer byl během biatlonu nejsledovanější

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Hlavní kanál Novy porazil seriál Ve znamení koně II českým filmem Pefect Days, který ubral část diváků i Všechnopárty.

Mobilní TV od T-Mobilu zařadila před startem nové sezóny Formule 1 stanici Sport 2 [aktualita]

UVNITŘ FOTO – Kromě sledování klasického televizního vysílání mají klienti T-Mobilu k dispozici také možnost zpětného zhlédnutí pořadů a archiv vybraných filmů.

NOVA Sport odvysílá MČR ve squashi 2015

Všichni fanoušci profesionálního squashe se na NOVA Sport mohou těšit na přímé přenosy z 23. ročníku mistrovství České republiky mužů, žen a masters 2015. V sobotu 7. března NOVA Sport živě jako první televizní stanice v ČR odvysílá finálové zápasy, …

Návrat zlaté slépky CME: Skupina Nova už zase vydělává nejvíc, porazila Rumunsko. Čím to?

[Prémiový obsah] UVNITŘ GRAFY – „České operace CME byly světlým bodem výsledků,“ hodnotí čtvrteční zprávu o hospodaření majitele Novy analytik J&T Banky Pavel Ryska. Letos prý bude hůř.

Stanice O2 Sport odstartuje 15. srpna. Chce nabídnout to nejlepší, co bude k dispozici [aktualita]

V současné době připravuje vznikající tým kanálu O2 Sport jeho logo a také studia, z nichž se bude vysílat. Program bude dostupný ve službě O2TV i její mobilní verzi O2TV Go.

UFC exkluzívne na NOVA Sport

Platený športový kanál NOVA Sport uzavrel exkluzívnu dohodu s najprestížnejšou MMA (Mixed Martial Arts) organizáciou na svete, so slávnou americkou UFC (Ultimate Fighting Championship). Fanúšikovia bojových športov sa dočkajú priamych... Viac…

Nova s Markízou vyhlásily nový ročník česko-slovenské SuperStar, odvysílají ho na podzim [aktualita]

Pěvecká show bude hlavním programovým tahákem obou televizí během podzimní sezóny, výherce má získat dva miliony korun

Televize Nova hledá příští SuperStar! Přihlásit se můžete už dnes

Fenomén hudebních show je zpět! Hvězdná porota, mimořádné pěvecké výkony, silné lidské příběhy a pohádková výhra – to bude nový ročník SuperStar, který televize Nova a Markíza odstartují už na podzim letošního roku. Do boje o šanci stát se hvězdou a o …

UFC exkluzivně na NOVA Sport

NOVA Sport jako jedna z prvních TV v evropském regionu uzavřela exkluzivní dohodu s nejprestižnější MMA (Mixed Martial Arts) organizací na světě, s americkou UFC (Ultimate Fighting Championship). Fanoušci bojových sportů se dočkají přímých přenosů ze …

Nova Sport získala práva na přenosy bojových sportů od americké UFC [aktualita]

Placený sportovní kanál Novy odvysílá většinu titulových zápasů, které UFC zpravidla nabízí pouze přes své placené online brány. Součástí smlouvy je i vysílání magazínu UFC Ultimate Insider.

UFC exkluzivně na NOVA Sport

Sportovní stanice NOVA Sport jako jedna z prvních televizních stanic v evropském regionu uzavřela exkluzivní dohodu s nejprestižnější MMA (Mixed Martial Arts) organizací na světě, se slavnou americkou UFC (Ultimate Fighting Championship). Fanoušci …

ČT Sport díky pražskému atletickému šampionátu minulý týden čtvrtou nejsledovanější televizí

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Atletika nejvíce uškodila Nově a Nově Cinemě, zájem diváků klesal i o zpravodajskou ČT 24.

Viasat zařadí C More Sport

Platforma Viasat Norway zařadí do své satelitní nabídky sportovní balíček C More Sport. Desítky tisíc nových norských domácností bude moci sledovat nejvyšší norskou fotbalovou ligu Tippeligaen a mnoho dalších sportovních akcí.

ČT Sport v neděli těsně porazila Primu, Dvojka se dostala nad půl milion diváků

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nedělní sledovanost s přehledem opět ovládl nový kriminální seriál Policie Modrava, který vidělo 1,847 milionu diváků.

V sobotu nejsledovanější Jak dostat tatínka do polepšovny, ČT Sport díky atletice nad Primou

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – U mladších diváků vyhrál o sobotním večeru film Plán útěku na Nově. Sportovní přenosy zvyšovaly sledovanost nejen ČT Sport, ale i ČT 2.

Slunce, seno, erotika na Nově sebralo část diváků Všechnopárty, rekordní atletika na ČT Sport

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Halové mistrovství Evropy v atletice, vysílané z pražské O2 Arény, zvedlo celodenní podíl ČT Sport na dospělém publiku k osmi procentům.

RRTV: Komparativní analýza hlasitosti obchodních sdělení na programech Televize Barrandov, ČT2, NOVA a Prima

Hlavním cílem analýzy bylo, kromě kontrolního měření hlasitosti náhodně vybraných reklamních spotů, rovněž vyhodnotit, zda monitorovaní provozovatelé záměrně nevkládají reklamu do tichých částí pořadu tak, aby reklama byla oproti ostatnímu vysílání …

Televize Nova nabídne premiérové díly reality show Výměna manželek

Televize Nova zpestří své jarní programové schéma premiérovými epizodami reality show Výměna manželek. Oblíbený pořad, ve kterém ženy stráví deset dní v nových domácnostech, si diváci budou moci vychutnat od 25. března 2015 každou středu ve 20.20. …

NOVA Sport přinese debutový zápas české boxerky z Magdeburgu

Prémiová stanice NOVA Sport přinese fanouškům boxu přímý přenos debutového zápasu mladé české boxerky Fabiany Bytyqi. Vycházející boxerská hvězda v muší váze se na galavečeru v německém Magdeburgu postaví zkušenější maďarské zápasnici Andree Lakatošové.

NOVA Sport přinese debutový zápas české boxerky z Magdeburgu

Placený sportovní kanál NOVA Sport přinese fanouškům boxu přímý přenos debutového zápasu mladé české boxerky Fabiany Bytyqi. Vycházející boxerská hvězda v muší váze se na galavečeru v německém Magdeburgu postaví zkušenější maďarské zápasnici Andree …

Televize Nova nabídne premiérové díly reality show Výměna manželek

Televize Nova zpestří své jarní programové schéma premiérovými epizodami reality show Výměna manželek. Oblíbený pořad, ve kterém ženy stráví deset dní v nových domácnostech, si diváci budou moci vychutnat od 25. března 2015 každou středu ve 20.20.

NOVA Sport odvysílá MČR ve squashi 2015

Všichni fanoušci profesionálního squashe se na NOVA Sport mohou těšit na přímé přenosy z 23. ročníku mistrovství České republiky mužů, žen a masters 2015. V sobotu 7. března NOVA Sport živě jako první televizní stanice v ČR odvysílá finálové zápasy, …

Športové kanály Sport TV predstavili nové štúdio Formuly 1, pozrite sa ako bude vyzerať

Športové kanály Sport 1 a Sport 2 dnes odhalili svoje novo vybudované štúdio, ktoré bolo postavené špeciálne pre závody Formuly 1. Štúdio sa môže pochváliť veľkými modernými dekoráciami a obrou... Viac…

Nova bojkotuje letošní TýTý. Vyjednává s televizemi o úpravách nebo úplně nové anketě

[Prémiový obsah] „Jsme přesvědčeni, že na trhu je prostor pro odborně zorganizované televizní ocenění, které bude přijatelné pro všechny velké televizní skupiny,“ říká mluvčí Novy Anna Suchá.

Vladimír Hron a nová show Poslední zhasne

Dlouho slibovaný nový zábavný pořad je tu! V prvním díle se objeví jako hosté např. Josef Zíma, Karel Štědrý, Lívie Kuchařová, Vendula Příhodová, Patrola Šlapeto a další. Nový hudebně-zábavný pořad, který se inspiroval v současných slavných amerických …

Nova si registruje Upgrade a „Levně a chutně“, Prima pro změnu Fresh Festival [aktualita]

Ochrannou známku související s vařením na televizní jedničce zapsal patentový úřad 27. února, pouhý den poté, co na Nově nečekaně skončil „lidový kulinářský guru“ Láďá Hruška.

RRTV: Analýza hlasitosti obchodních sdělení na programech TV Barrandov, ČT2, NOVA a Prima

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání se seznámila s výsledky Komparativní analýzy hlasitosti obchodních sdělení na programech Televize Barrandov, ČT2, NOVA a Prima. Hlavním cílem analýzy bylo, kromě kontrolního měření hlasitosti náhodně vybraných …

RRTV: Komparativní analýza hlasitosti obchodních sdělení na programech Televize Barrandov, ČT2, NOVA a Prima

Hlavním cílem analýzy bylo, kromě kontrolního měření hlasitosti náhodně vybraných reklamních spotů, rovněž vyhodnotit, zda monitorovaní provozovatelé záměrně nevkládají reklamu do tichých částí pořadu tak, aby reklama byla oproti ostatnímu vysílání …

NOVA Sport odvysílá MČR ve squashi 2015

Všichni fanoušci profesionálního squashe se na NOVA Sport mohou těšit na přímé přenosy z 23. ročníku mistrovství České republiky mužů, žen a masters 2015. V sobotu 7. března NOVA Sport živě jako první televizní stanice v ČR odvysílá finálové zápasy, …

NOVA Sport odvysílá MČR ve squashi 2015

Všichni fanoušci profesionálního squashe se na NOVA Sport mohou těšit na přímé přenosy z 23. ročníku mistrovství České republiky mužů, žen a masters 2015. V sobotu 7. března NOVA Sport živě jako první televizní stanice v ČR odvysílá finálové zápasy, …

V únoru nejvíc posilovala Nova, krok s ní držela i Nova Cinema. Propadala se ČT 1

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ ÚNORA – V meziročním srovnání s loňským únorem dramaticky padal podíl České televize, která loni přenášela zimní olympijské hry v Soči

Radiožurnál má nová moderní studia, navrhl je architekt zpravodajského centra Novy [aktualita]

UVNITŘ VIDEO – „Stanice Radiožurnál je vlajkovou lodí Českého rozhlasu a potřebovala již nutně nové a lepší zázemí,“ uvedl šéf veřejnoprávního média Peter Duhan.

Nova díky Policii Modrava skokanem minulého týdne, u mladých nejvíce rostla ČT Sport

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – V meziročním srovnání si ale hlavní kanál Novy pohoršil. V růstu pokračuje Nova Cinema, výrazně lépe než loni se daří i Primě love.

Rok 2015 se skupinou Nova přinese Policii Modrava i nové formáty

Skupina Nova dnes představila programové schéma pro jaro 2015 a nastínila i své plány pro podzim letošního roku. Diváci se mohou těšit na dlouho očekávaný kriminální seriál Policie Modrava a premiérové díly reality show Výměna manželek, na podzim se …

Programové plány TV Nova na letoční rok

Skupina Nova na tiskové konferenci představila programové schéma pro jaro 2015 a nastínila i své plány pro podzim letošního roku. Diváci se mohou těšit na dlouho očekávaný kriminální seriál Policie Modrava a premiérové díly reality show Výměna …

Diema Sport HD v bulharské platformě Vivacom

Bulharská satelitní placená televize Vivacom rozšířila svoji programovou nabídku o nový sportovní kanál ve vysokém rozlišení (HDTV) - Diema Sport HD. Stanice se objevila na jednom z transpondérů satelitu Intelsat 12 (45°E).

Sledovali jsme živě: Nova v roce 2015 sází na klasiku, Smíchov se dočká HD rozlišení

UVNITŘ FOTO – Původní online zpravodajství DigiZone.cz z tiskové konference mediální skupiny Nova pořádané v barrandovském ateliéru číslo 2 k programovým plánům na letošní rok.

Rok 2015 se skupinou Nova přinese Policii Modrava i nové formáty

Skupina Nova na tiskové konferenci představila programové schéma pro jaro 2015 a nastínila i své plány pro podzim letošního roku. Diváci se mohou těšit na dlouho očekávaný kriminální seriál Policie Modrava a premiérové díly reality show Výměna …

Mediální skupina Nova dnes odhalí plány na letošní rok, sledujte nás on-line [aktualita]

Tisková konference se koná na půdě Novy, konkrétně v Barrandovském ateliéru číslo 2. Novináře seznámí s chystanými novinkami přímo šéf mediální skupiny Christoph Mainusch.

Športové kanály Sport 1 HD a Sport 2 HD predstavili moderátorský tím Formuly 1

Nová sezóna Formuly 1 je už za dverami. Vysielacie práva na najbližšie tri roky pre Slovensko a Česko získala spoločnosť AMC Netwroks International Central Europe, ktorá prinesie všetky prenosy v... Viac…

Operátor Skylink zařazuje Food Network HD, Sport 2 HD dá do nižší nabídky [aktualita]

UVNITŘ PARAMETRY – Na klienty Skylinku bohužel čeká také přeladění některých programů. Jde mimo jiné o Brazzers, Discovery Showcase HD nebo JimJam.

Skylink rozširuje balíček MULTI o športový program Sport 2 HD

Satelitný operátor Skylink zaraďuje športový program Sport 2 HD do balíčka MULTI. Pripomeňme, že doteraz bol tento športový program vo vysokom rozlíšení dostupný všetkým zákazníkom Skylinku s predplatenými balíčkami Kombi,... Viac…

Vraždy v kruhu na ČT 1 vedou pondělní večer, televizní jedničkou byla přesto Nova

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Dvojka bodovala u staršího publika westernem Pro hrst dolarů, Nova Cinema naopak zaujala mladší diváky filmem s Ivanem Trojanem.

Nova minulý týden opět rostla na úkor České televize, meziročně posílila nejvíc ze všech

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Meziroční srovnání opět ovlivnily loňské zimní olympijské hry v Soči, které přispěly k výraznému poklesu České televize a nárůstu Novy s Primou

Český lev a Cizinec u staršího publika vyrovnaní, Nova bodovala u mladých

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Česká televize přilákala diváky k obrazovkám také díky stanici ČT Sport, která jim opět nabídla vydatnou dávku zimních sportů.

Nová slovenská satelitná platforma ANTIK Sat spustila testy na družici Eutelsat 16A (16°E)

Slovenský operátor ANTIK Telecom spustil prvé technické testy svojej novej satelitnej platformy ANTIK Sat, ktorá má odštartovať ešte v prvom štvrťroku 2015. Testy prebiehajú na dvoch satelitných transpondéroch (frekvencie 10... Viac…

Nova dostala dvousettisícovou pokutu za Kriminálku Las Vegas [aktualita] 2d8

„Jedná se zejména o scénu zobrazující násilí, kdy je explicitním způsobem znázorněno rozpůlení lidského těla pomocí střelby,“ informoval regulátor.

Towercom jedná o zaradení športového kanálu Sport 1 do Plustelky

Po vyradení športových kanálov Slovak Sport.TV 1 a 2 z terestriálnych multiplexov, hľadá spoločnosť Towercom, ktorá prevádzkuje na Slovensku všetky štyri celoplošné DVB-T multiplexy, pre divákom dostatočnú náhradu. Jednou z... Viac…

Nová Digi TV a Magio Sat mají za sebou první velké přeladění

Slovenské satelitní DTH platformy Nová Digi TV a Magio Sat mají za sebou první velké přeladění programů na pozici 0,8°W/1°W. Aktualizovaný programový rastr by se měl divákům načíst zcela automaticky.

Televize Nova a Novinky.cz vedou mezi informačními zdroji Čechů [aktualita]

UVNITŘ GRAFY – Výzkum dále přinesl výsledky sledovanosti jednotlivých mediatypů v závislosti na sociodemografických ukazatelích. Televize si vede nejlépe u staršího publika.

Všechny moje lásky naposledy vyrovnané s Reportérkou, vysoko opět ČT Sport

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Česká televize oběma částmi biatlonového závodu přilákala k obrazovkám přes sedm set tisíc diváků.

13E: Nový sportovní kanál místo AD Sport Extra

Sportovní televizní kanál AD Sports Extra, patřící Abu Dhabi Media, byl přejmenován na YAS Sports. Kanál pod novou značkou se vysílá na stávajících parametrech AD Sport Extra - tj. na Eutelsat Hot Bird 13C (13°E) a Eutelsat 7 West A (7°W).

O2 TV zařazuje 4 nové HD: Prima ZOOM HD, Prima LOVE HD, Nova Cinema HD a Fanda HD

Společnost O2 rozšířila svoji IPTV platformu O2 TV o další čtyři programy ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Nově jsou v nabídce stanice Prima ZOOM HD, Prima LOVE HD, FANDA HD a Nova Cinema HD.

Nová Digi TV SK s novým s/w pro HD přijímače Kaon

V pondělí 9.2.2015 v 5:00 hodin ráno uvolnil operátor slovenské platformy Nová Digi TV nový řídící firmware pro HD přijímače Kaon. Nový s/w je distribuovaný přes satelit (OTA upgrade).

ČT sport byl o víkendu rekordní. Díky biatlonu.

Přenosy závodů Světového poháru v biatlonu, které o víkendu hostilo Nové Město na Moravě, si o víkendu v televizi zapnulo přes 2,5 milionu diváků. Program ČT sport díky tomu dosáhl od pátku do neděle svých nejlepších výsledků v tomto roce.           …

Nový seriál Policie Modrava od 28. února na TV Nova

Autentické reály a exteriéry nádherné šumavské přírody, neokoukaní herci, napětí, tajemství i humor. To vše čeká diváky v novém původním seriálu televize Nova Policie Modrava. Úvodní díl seriálu s názvem „Za lepších okolností“ odvysílá Nova v sobotu …

NOVA Sport v roce 2015 přinese Evropskou ligu UEFA, MotoGP, Wimbledon, ATP a další nové exkluzivní sportovní přenosy

Prémiová stanice NOVA Sport přinese v roce 2015 řadu exkluzivních přenosů z prestižních sportovních akcí. Diváci si budou moci vychutnat utkání Evropské ligy UEFA, přenosy ze závodů oblíbené MotoGP a řadu dalších sportovních klání.           Skupina …

Slovak Sport TV1 a Slovak Sport TV2 končí v DVB-T na Slovensku

Další změna pro diváky sportovních kanálů skupiny Slovak Sport TV. Dnes končí distribuce obou programů v digitálních terestrických multiplexech na Slovensku.

Towercom ukončí šírenie staníc Slovak Sport.TV 1 a 2 v DVB-T, pripravuje náhradu

Diváci, ktorí prijímajú programy prostredníctvom celoplošných terestriálnych multiplexov prídu dnes nielen o program Slovak Sport.TV 2, ale aj o prvý program Slovak Sport.TV 1. “Vysielanie televíznych staníc Slovak Sport.TV 2... Viac…

ČT Sport díky biatlonu skokanem minulého týdne, meziročně nejvíc posilovala Nova Cinema

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Meziroční srovnání pokřivuje loňská zimní olympiáda v Soči, která startovala právě před rokem. ČT Sport kvůli ní meziročně rekordně klesla.


Duben 2015

« | »

Po Út St Čt So Ne
0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930
DigiMedia.cz | Portál o zdraví.cz | Devlogy.cz