DigiMedia.cz » Nejčastěji hledáte » Nova Sport


Nova Sport

Family Sport z družice Hot Bird 13D

Polská televizní stanice Family Sport zahájila zkušební vysílání na satelitu Hot Bird 13D na orbitální pozici 13° východně. Parametry pro příjem: transponder: č. 158, provider: Telespazio, kmitočet: 11,662 GHz, vertikální polarizace, Symbol Rate: …

Telekom vyradí športový program Slovak Sport.TV2 z ponuky Magio TV, Magio Sat a novej DIGI TV

Slovenský športový program Slovak Sport.TV2 nebudú môcť, podľa informácií nášho portálu SatelitnáTV.sk, sledovať od 1. júna 2015 zákazníci satelitných platforiem Magio Sat a novej DIGI TV, ako aj IPTV služby... Viac…

Óčko má nová vysílací studia v sídle Mafry, na 9. června plánuje veřejnou Otvíračku [aktualita]

Zaměstnanci Óčka se do sídla vydavatelství Mafra v pražském Anděl Media Centru sestěhovali již před několika týdny, nyní jsou dokončena i nová vysílací studia.

Jak se o přenosy z tenisového French Open podělil Eurosport, ČT Sport a STV 2? [aktualita]

Nejvýznamnější antukový tenisový turnaj je možné sledovat volně na veřejnoprávních televizích v Česku i na Slovensku, ovšem ne všechno. ČT nabízí 140 hodin přenosů, Eurosport přes 250 hodin.

DIGI Sport 2 dnes vysiela rovnaký obsah ako DIGI Sport 1, vieme dôvod

Slovenský športový kanál DIGI Sport2 dnes vysiela rovnaký obsah ako prvý program DIGI Sport, dôvodom je technická údržba. Zmena sa dotkla z rovnakých dôvodov aj programu DIGI Sport4, ktorý zase... Viac…

Family Sport testuje nekódovane na satelite Eutelsat Hot Bird (13°E)

V utorok 26. mája spustil technické testy na satelite Eutelsat Hot Bird 13D (13,0°E) poľský kanál Family Sport. Vysielanie je dostupné nekódovane (FTA) z frekvencie 11 662 Mhz. Podľa samotného... Viac…

Polský kanál Family Sport volně na 13E

Na kapacitě italského operátora Telespazio na satelitu Eutelsat Hot Bird 13D se dnes objevilo nekódované vysílání polského sportovního programu Family Sport. Zatím není jasné, zda program bude brzy zakódován či zůstane FTA.

Některé zápasy z fotbalové Synot ligy jen na O2 Sport

Od nové sezóny české fotbalové Synot ligy dojde k poměrně výrazné změně v distribuci přenosů. Právo první volby přenosu z každého kola bude mít nový placený sportovní kanál O2 Sport.

O2TV chystá pro klienty řadu změn, O2 Sport nabídne i přenosy Synot ligy [aktualita]

„Myslíme si, že lineární televize je velmi zásadně na ústupu. Lokálně relevantní televizní obsah je pro nás extrémně důležitý,“ uvedl Jindřich Fremuth, ředitel divize rezidentních zákazníků.

Operátor O2 dnes představí svůj exkluzivní tematický kanál O2 Sport [aktualita]

UVNITŘ FOTO – Nová tematická televize odstartuje 15. srpna a O2 pro ni získala aktuálně nejpovolanějšího volného manažera, bývalého dlouholetého šéfa Novy Sport Marka Kindernaye.

Minulý týden stoupaly podíly všech televizí na úkor ČT Sport. Nejvíc Nově, ČT 1 a Primě

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – První týden po hokejovém šampionátu se rozložení sil na televizním trhu vracelo do normálních kolejí, posilovaly zejména komerční televize.

Nova si registruje Zrzčin zákulisník, Televize Barrandov Bezdružice [aktualita]

Pozadu za svými plnoformátovými konkurentkami nezůstala ani Prima, která si zaregistrovala název Přístav. Televize však dlouhodobě nové ochranné známky nekomentuje.

Na Slovensku vzniká nová lokálna Televízia Šurany

Už čoskoro odštartuje na Slovensku nová regionálna televízia v meste Šurany pod názvom TV Šurany. Prevádzkovateľom televízie bude spoločnosť G.I.G. road rescue s.r.o., ktorá získala 12. mája tohto roku už... Viac…

Dovolená v Protektorátu na ČT 1 zahájila s 518 tisíci diváky, lepší byla Nova i Prima

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Oproti předchozím sobotám si ale ČT 1 polepšila, byť ji porazila primácká soutěž Máme rádi Česko i film Red 2 na Nově.

Nova představila novou, revoluční grafiku s organickou spirálou

V neděli 17. května televize Nova poprvé odhalila novou a moderní image pro televizní promo svého programu a navazující marketingové aktivity. Součástí nové grafiky s názvem „Nova Organic Spiral“ jsou i staniční identy, ve kterých se v organické …

Turnaj velké čtyřky na ČT sport

Česká televize nabídne divákům jeden z nejproslulejších antukových turnajů světa French Open. Přímé přenosy ze 114. ročníku grandslamového turnaje v Paříži přinese ČT sport i web České televize od neděle 24. května až do 7. června.

Dovolená v protektorátu: nová docu reality od soboty 23. 5. na ČT1

Usedlost v lokalitě Na Klepačce ve Starých Hamrech se na dva měsíce proměnila ve statek z doby před sedmdesáti lety. Jeho obyvateli se stala současná sedmičlenná rodina. Po prvním probuzení v novém domě ji čeká nemilé překvapení - je právě 15. března …

freeSAT: Travel Channel HD na novej frekvencii, koniec dočasného vysielania ČT Sport HD

Satelitný operátor freeSAT ukončil šírenie českého športového programu ČT Sport HD na satelite Thor 6, ktorý bol dostupný divákom dočasne len počas MS v hokeji, ktoré sa konali tento rok... Viac…

Satelitní služba Digi TV spustila kompletně nový web, freeSAT vyřadil ČT Sport HD [aktualita]

Provozovatel původně rumunské satelitní služby působící v Česku na svých nových webových stránkách slibuje i zařazení dalších stanic ve vysokém rozlišení.

Nova představila novou, revoluční grafiku s organickou spirálou

V neděli 17. května televize Nova poprvé odhalila novou a moderní image pro televizní promo svého programu a navazující marketingové aktivity. Součástí nové grafiky s názvem „Nova Organic Spiral“ jsou i staniční identy, ve kterých se v organické …

NOVA Plus přináší nový pořad „Maminy s rozumem“

NOVA Plus přináší nový pořad „Maminy s rozumem“, který vyvrací mýty týkající se těhotenství a mateřství. Řeší témata, která maminky nejvíc zajímají. Jedná se o skloubení odborných rad, zdravého rozumu a zkušeností. Divák navíc může sledovat, jak …

„Nová“ Deutsche Welle spustila na satelitu Astra promo smyčku [aktualita]

UVNITŘ VIDEO – „Máme řadu odborníků, díky čemuž jsme považováni za specialisty na dané oblasti v celé Evropě,“ domnívá se manažerka distribuce Ursula Hettchen.

Nova bude vyvracet v Maminách s rozumem mýty o těhotenství a mateřství [aktualita]

„Maminy s rozumem napadají mnohdy nesmyslné rady, které se lidé dočítají od anonymních lidí v internetových diskuzích, nebo je slýchávají u příbuzných a kamarádek,“ vysvětlila Nova.

freeSAT: Konec distribuce ČT Sport HD

Lucemburská mediální skupina UPC DTH ukončila šíření sportovního kanálu České televize ČT Sport HD na satelitu Thor 6. Zde se vysílal dočasně jen po dobu konání MS v ledním hokeji 2015 v Praze a Ostravě.

Nova představila novou, revoluční grafiku s organickou spirálou

V neděli 17. května televize Nova poprvé odhalila novou a moderní image pro televizní promo svého programu a navazující marketingové aktivity. Výtvarný koncept s názvem "Nova Organic Spiral" je základem pro výraznou obraznost a dynamický, …

Zájem o ČT Sport po skončení hokejového šampionátu opadl, oslovila pouze Synot liga

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nová televize Barrandov Plus si prozatím nadále drží minimální zájem diváků. Nejsledovanější pořad včera viděly pouhé tři tisíce lidí.

Nova představila divákům nový vizuál, hlavním prvkem je dynamická spirála [aktualita]

„Nový vizuál přináší otevřený prostor pro rozvoj moderní image celé televize Nova. Zároveň přináší podporu jejím plánům a tematickým žánrům,“ uvedl kreativní ředitel skupiny Alan Záruba.

ČT Sport klesla bez hokeje na obvyklé hodnoty, páteční večer patřil Všechnopárty

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Z tematických a menších stanic se dostala nad hranici dvou set tisíc diváků pouze Dvojka. V rámci celodenního i primetimového podílu porazila TV Barrandov.

Historický rekord ČT Sport: ve čtvrtek dosáhla nejvyšší sledovanosti od svého vzniku [aktualita]

Čtvrtfinálové utkání hokejového šampionátu mezi Českem a Finskem bylo druhým nejsledovanějším pořadem v historii ČT Sport hned po zápasu ČR – Slovensko na ZOH 2014 v Soči.

Televize Nova podporuje dárcovství kostní dřeně

Od dnešního dne uvidí diváci na obrazovkách TV Nova charitativní spot na podporu Českého národního registru dárců dřeně (ČNRDD) s názvem „Zapište se někomu do života.“ Jeho cílem je oslovit mladé a zdravé lidi, kteří by po zralé úvaze vstoupili do …

Hokej vystřídal fotbal, ve středu táhla sledovanost ČT Sport fotbalová Liga mistrů

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Jediným pořadem, který se ve středu večer po 20:00 dostal nad úroveň milionu dospělých diváků, byla reality show Výměna manželek na Nově.

Kino Barrandov překvapuje svojí sledovaností. Má lepší nástup než kdysi Nova Cinema

[Prémiový obsah] UVNITŘ TABULKY – Volně šířených filmových kanálů na českém trhu příliš mnoho není. Srovnání s Novou Cinema se přímo nabízí, ta je však dnes výkonově zcela někde jinde.

Přímý střet hokejového šampionátu s Ordinací na Nově vyhrála stanice ČT Sport

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Česká televize včera zaujala v prime time dokumentem o Janu Saudkovi na stanici ČT art. Ta se po dlouhé době opět přehoupla přes stotisícovou hranici.

Panasonic TX-55CS620E: výborný Full HD televizor nejen pro sport či set-top-box

Nejvyšší Full HD řada CS600 přichází dobře vybavena a je postavena na klasické, velice rychlé platformě Viera. Tady běhá už na dvoujádru a je to znát.

Sport 5 prozatím neuvažuje o odchodu z multiplexu 3 ve středních Čechách [aktualita]

„Spolupráce s Českými Radiokomunikacemi se zatím v žádném rozsahu nijak nemění,“ sdělil DigiZone.cz ředitel televize Martin Šlachta, která v této síti šíří signál ze Žižkova a Cukráku.

Nova chystá další on-line projekty, registruje si Maminy s rozumem a Hravě zdravě [aktualita]

DOPLNĚNO – Trojici ochranných známek Pála pod kůží, Rychlá hra a Soudkyně Barbara vyslal na patentový úřad provozovatel TV Barrandov. Jeden z pořadů už se ve vysílání objevil.

Hokej s Francií oslovil přes polovinu publika, pozici lídra si ale i tak udržela Nova

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Velké televize měly s výjimkou Novy ve čtvrtek velký problém překonat hranici půl milionu diváků. Primě se to povedlo jen těsně, Jedničce vůbec.

MasterChef je zpět! TV Nova připravuje novou řadu celosvětově úspěšné show

Nová řada populární a celosvětově úspěšné show MasterChef odstartuje už letos na podzim a přinese souboj kuchařských talentů, emoce, přehlídku nevídaných výtvorů z rukou amatérů i pohnuté lidské osudy a trnitou cestu za titulem MasterChef, finanční …

MasterChef je zpět - Nova připravuje novou řadu celosvětově úspěšné show

Fenomenální kuchařská show MasterChef se vrátí na obrazovky televize Nova a splní sen jednomu z českých amatérských kuchařů. Nová řada populární a celosvětově úspěšné show MasterChef odstartuje už letos na podzim a přinese souboj kuchařských talentů, …

Nova vrátí po třech letech na obrazovku kulinářskou show MasterChef [aktualita]

UVNITŘ FOTOGALERIE – Nejsledovanější tuzemská televize vysílala pořad naposledy na podzim 2012. Jeho moderátorkou byla tehdy modelka Daniela Peštová.

Veřejné produkce MS v hokeji: kdy můžete ČT Sport pouštět zdarma a kdy už na to potřebujete smlouvu?

[Prémiový obsah] Česká televize si přísně hlídá dodržování licenčních podmínek, které zakazují jakékoli komerční využití jejího vysílání. Pokud provozujete restauraci nebo bar, měli byste zbystřit.

Hokejový šampionát vysílá i Český rozhlas Sport. Kde ho naladíte? [aktualita]

UVNITŘ MAPY POKRYTÍ – Digitální stanice nabízí přenosy celých utkání české a slovenské hokejové reprezentace na probíhajícím mistrovství světa v hokeji.

ČT Sport v úterý večer dvojkou na trhu u mladých, i když na MS nehráli Češi

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Večerní pořady tentokrát hokejový šampionát příliš neohrozil, Ordinace v růžové zahradě 2 udržela obvyklá čísla sledovanosti.

Televize Nova přináší novou soutěžní show Nejlíp vaří moje máma!

Nejlíp Vaří moje máma! - to je nový formát zábavné soutěžní show o vaření, ve které se dvojice složené z rodičů a jejich dospělých dětí mezi sebou utkají v napínavém kuchařském souboji plném emocí a dramatických situací. Show se poprvé představí v …

Už druhý den mistrovství prolomili fanoušci historický rekord ČT sport

V pátek i v sobotu dosáhla Česká televize 45procentního podílu na trhu. Mistrovství světa v ledním hokeji už od druhého dne láme rekordy ve sledovanosti ČT sport.

Nova nasazuje show Nejlíp vaří moje máma! Bude v ní i někdejší tvář Primy, kuchař Ridi [aktualita]

UVNITŘ FOTO – „Úloha soudce je pro mě velkou výzvou, protože jsem vždy stál spíše na druhé straně,“ konstatoval Emanuel Ridi známý z minulosti coby Ital v kuchyni.

Televize Nova přináší novou soutěžní show Nejlíp vaří moje máma!

Nejlíp Vaří moje máma! - to je nový formát zábavné soutěžní show o vaření, ve které se dvojice složené z rodičů a jejich dospělých dětí mezi sebou utkají v napínavém kuchařském souboji plném emocí a dramatických situací. Televize Nova tuto show poprvé …

Už druhý den mistrovství prolomili fanoušci historický rekord ČT sport

V pátek i v sobotu dosáhla Česká televize 45procentního podílu na trhu. Mistrovství světa v ledním hokeji už od druhého dne láme rekordy ve sledovanosti ČT sport.

Policie Modrava v neděli bez konkurence, ČT Sport spadla na desetiprocentní po­díl

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Výrazné zvýšení diváckého zájmu o sportovní kanál České televize lze očekávat opět dnes, kdy náš celek čeká tým Kanady.

ČT Sport i v sobotu nejsledovanější televizí, hokej byl opět rekordní

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Na úkor mistrovství světa klesaly všechny televize. Podíl plnoformátové televize Barrandov se například večer pohybovala jen okolo 2 %.

TV Nova představuje unikátní multifunkční studio pro zpravodajství a publicistiku

V pondělí 4. května TV Nova odhalí nové multifunkční studio, ze kterého se divákům poprvé představí pořad Snídaně s Novou. Celý projekt nového vizuálu a studia završuje proces modernizace studiového komplexu pro zpravodajské a publicistické pořady, …

Fenomenální nástup MS v hokeji: ČT Sport se dostal až k číslům Policie Modrava

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Sportovní kanál České televize zaznamenal rekordní nástup hokejového šampionátu. V prime time ho sledovalo 45 % publika ve věku od 15 do 54 let.

freeSAT zaradil do svojej ponuky kanál ČT Sport HD, len dočasne

Počas MS v hokeji 2015, ktoré odštartovali práve dnes v Česku, budú môcť prijímať zákazníci satelitnej platformy freeSAT dočasne športový program ČT Sport vo vysokom rozlíšení (HD). Stanica je oficiálne... Viac…

Satelitní služba freeSAT se rozšířila kvůli hokeji o kanál ČT Sport HD [aktualita]

ČT Sport HD je druhým kanálem České televize ve vysokém rozlišení, který mohou klienti freeSATu aktuálně sledovat. Trvale je v nabídce operátora umístěna stanice ČT 1 HD.

Německá televize Joiz zaměřená na nová média skončila na satelitu Astra [aktualita]

Právě sociální sítě, jako jsou Facebook, Twitter a Instagram, hrají ve vysílání tematického kanálu významnou roli. Stanice zůstává v Německu v nabídkách některých kabelových operátorů.

ČT Sport HD po dobu MS v hokeji na freeSATu

Provozovatel satelitní placené televize freeSAT by UPC Direct zařazuje pro období MS v ledním hokeji do programové nabídky sportovní kanál veřejnoprávní České televize (ČT) ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV).

ČT Sport HD zřejmě již brzy v nabídce freeSATu

V nabídce satelitní placené televize freeSAT by UPC Direct se zřejmě již brzy objeví sportovní kanál veřejnoprávní České televize (ČT) ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Provozovatel to naznačil na sociální síti.

Startuje nová služba Zapni.TV, přes internet chce nabídnout až 150 stanic [aktualita]

UVNITŘ PREZENTACE – Pro následující měsíce má provozovatel služby Zapni.TV velké plány. Nabídnout chce mimo jiné televizní archiv až 170 hodin nazpět. Chystá i Android box.

Potvrzeno! Sport 2 bude součástí DVB-T služby Plustelka na Slovensku [aktualita]

Po dobu prvních jedenácti květnových dní bude kompletní nabídka Plustelky dostupná všem jejím klientům, i těm, kteří mají pouze základní programový balík.

TV Nova nabídne nový pořad technologických novinek Upgrade

Televize Nova představí nový pořad zaměřený na technologické novinky s názvem Upgrade. Fanoušci nejnovějších trendů a vychytávek v oblasti nových technologií ho ve vysílání TV Nova najdou poprvé už 25. dubna 2015.

Pokračování nejúspěšnější kuchařky TV Nova v prodeji již během dnešního dne!

Knižní vydání levných a chutných receptů, které jsou diváci zvyklí vídat prostřednictvím Televizních novin, spatří světlo světa již dnes, ve čtvrtek 30. dubna 2015. Kuchařka „Levně a chutně – Vaříme s Novou“ bude standardně k dostání v kamenných …

Nova se v úterý bez konkurence sportovních událostí vrátila na obvyklou sledovanost

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Vyrovnané sledovanosti dosáhly v úterý večer plnoformátová Televize Barrandov a Dvojka. Oba kanály se s podílem na publiku pohybovaly okolo 4 %.

TV Nova představuje multifunkční studio pro zpravodajství a publicistiku

V pondělí 4. května TV Nova odhalí nové multifunkční studio, ze kterého se divákům poprvé představí pořad Snídaně s Novou. Celý projekt nového vizuálu a studia završuje proces modernizace studiového komplexu pro zpravodajské a publicistické pořady, …

Sport 1 a Sport 2 přebraly Slovak Sportu hokejovou Ligu mistrů [aktualita]

Z českých týmů jsou v soutěži podle jejího oficiálního webu aktuálně Bílí Tygři Liberec, HC Pardubice, Oceláři Třinec, PSG Zlín, Sparta Praha a Vítkovice Ostrava.

Nova minulý týden rostla na úkor Primy, ČT 1 meziročně ztrácí mladé publikum

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Propad hlavního programu České televize u mladého publika je zjevný už delší dobu. Stejnému problému čelí i televize Barrandov.

Stanice O2 Sport bude mít studio v Kellnerově O2 Areně [aktualita]

UVNITŘ FOTO – Ostrý start nového tematického kanálu je naplánován na 15. srpna. K dispozici bude exkluzivně pouze ve službách O2TV a O2TV Go.

Xtra TV: Konec několika stanic a balíčků, zlevnění balíčku Sport

Operátor ukrajinské prepaid platformy Xtra TV chystá výrazné změny v programové nabídce. K 1.5.2015 bude z nabídky provozovatele vyřazeno několik stanic, některé budou nahrazeny jinými programy, balíčky Film+, Universal a Family skončí. Tarif Sport …

Kanál O2 Sport přinese to nejlepší ze světa bojových sportů

Společnost O2 pokračuje v nákupech exkluzivního obsahu pro svou televizi. Živé přenosy, čerstvé záznamy i doprovodné pořady s vybranými bojovými sporty z produkce Fighting Spirit nabídne od srpna na O2 Sport.

TV Nova představí 4. května nové multifunkční studio Snídaně s Novou

Studio Snídaně s Novou svým umístěním navazuje na zpravodajské studio, jehož novou, moderní, podobu diváci sledují prostřednictvím Televizních novin a publicistických pořadů již od března 2014. Po dvou letech, kdy byla Snídaně s Novou vysílána z …

TV Nova představuje nové multifunkční studio Snídaně s Novou

V pondělí 4. května představí TV Nova poprvé svým divákům dlouho očekávané nové multifunkční studio, grafiku, znělky a logo Snídaně s Novou. Dokončením kompletní přestavby studia, kterou TV Nova zahájila na jaře 2013, byl završen náročný proces …

Nová stanice Barrandov Plus chystá aplikace pro hybridní vysílání HbbTV [aktualita]

Další rozšiřování hybridního vysílání v České republice bylo velkým tématem poslední konference TVCON, kterou pořádal provozovatel DigiZone.cz ve spolupráci se společností Mautilus.

ČT 1 a Nova Cinema propadáky minulého týdne, rekordně rostla ČT Sport a Prima Cool

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Oběma sportovním kanálům pomohla fotbalová Liga mistrů, ČT Sport také finišující domácí hokejová extraliga.

Výměna manželek si pohoršila, ČT 1 ve středu večer u mladých až za ČT 2 a ČT Sport

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Cestopisný dokument na Dvojce byl opět sledovanější než hlavní pořad Jedničky, charitativní reality show Kousek nebe.

Nova vydá pokračování kuchařky Levně a chutně, bez „šmakulátora“ Hruš­ky [aktualita]

„Naše ambice jsou veliké a první reakce knihkupců jsou pochopitelně ještě odvážnější než u prvního dílu,“ uvedl Zdeněk Novák, marketingový ředitel společnosti Euromedia Group.

Pokračování nejúspěšnější kuchařky od TV Nova již brzy v prodeji!

Fanoušci levného a chutného vaření se na přelomu dubna a května dočkají dalšího knižního vydání diváckých oblíbených receptů, které jsou zvyklí vídat na obrazovkách TV Nova. V nové kuchařce s názvem „Levně a chutně – Vaříme s Novou“ čtenáři naleznou …

Skupina Nova nevylučuje, že v budoucnu spustí opět nové stanice [aktualita]

„Určitě v budoucnu chceme zvyšovat příjmy i z placených a digitálních služeb a nabízet náš obsah skrze všechny dostupné platformy,“ řekl MF DNES šéf Novy, manažer Christoph Mainusch.

Nejslavnější dostih světa Velká národní 2015 na NOVA Sport

Nejprestižnější a také nejtěžší dostih světa Velkou národní 2015 (Grand National Steeplechase) odvysílá prémiová stanice NOVA Sport v sobotu 11. dubna 2015 od 16.15 hodin. Závod je proslulý nejen svou délkou, která přesahuje 7000 metrů, ale také …

Nova Sport odvysílá Velkou národní cenu Steeplechase, britský dostih roku [aktualita]

Závod je proslulý nejen svou délkou, která přesahuje 7000 metrů, ale také mimořádně obtížnými překážkami. Nova Sport ho odvysílá živě již tuto sobotu 11. dubna.

Nejslavnější dostih světa Velká národní 2015 na NOVA Sport

Nejprestižnější a také nejtěžší dostih světa Velkou národní 2015 (Grand National Steeplechase) odvysílá stanice NOVA Sport. Závod je proslulý nejen svou délkou, která přesahuje 7000 metrů, ale také mimořádně obtížnými překážkami.

TV Nova nabídne nový pořad technologických novinek Upgrade

Televize Nova představí nový pořad zaměřený na technologické novinky s názvem Upgrade. Fanoušci nejnovějších trendů a vychytávek v oblasti nových technologií ho ve vysílání TV Nova najdou poprvé už 25. dubna 2015.

TV Barrandov skokanem minulého týdne, meziročně si nejvíc polepšila Nova Cinema

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Největší ztráty zaznamenal hlavní program Novy a zpravodajská ČT 24, která se však po informačně bohatém předminulém týdnu vrací do normálu

Nova vsadila na jistotu, v porotě SuperStar opět usednou Jandová a Habera [aktualita]

„Se SuperStar to tu všechno před několika roky začalo a já sem měl to štěstí, že jsem byl při tom. Dali jsme šanci mnoha zpěvákům a zpěvačkám,“ konstatoval Pavol Habera.

Nová Digi TV a Magio Sat přinesou start Thor 7

Satelitní platformy Nová Digi TV SK a Magio Sat, které vlastní společnost Slovak Telekom, nabídnou divákům přímý přenos startu nosné rakety Ariane 5 s novým telekomunikačním satelitem Thor 7 pro skandinávského satelitního operátora Telenor Satellite …

Nova dosáhla nižších čísel než minulý čtvrtek, konkurenci ale kontroluje s přehledem

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V hlavním vysílacím čase bodoval i kanál ČT Sport. Díky semifinále hokejové Tipsport extraligy porazil výrazně TV Barrandov zejména u mladšího publika.

Pořad o moderních technologiích bude mít i Nova, Upgrade s Tomášem Měcháčkem [aktualita]

Podobné magazíny je možné najít hned na několika českých, volně šířených televizních kanálech. Ideálním příkladem je Prima Cool, která mimo jiné vysílá Applikace nebo Re-Play.

TV Nova nabídne nový pořad technologických novinek Upgrade

Televize Nova představí nový pořad zaměřený na technologické novinky s názvem Upgrade. Fanoušci nejnovějších trendů a vychytávek v oblasti nových technologií ho ve vysílání TV Nova najdou poprvé už 25. dubna 2015.

TV Nova nabídne nový pořad Upgrade

Televize Nova představí nový pořad zaměřený na technologické novinky s názvem Upgrade. Fanoušci nejnovějších trendů a vychytávek v oblasti nových technologií ho ve vysílání TV Nova najdou poprvé už 25. dubna 2015.

ČT Sport díky fotbalu a hokeji v úterý večer u mladého publika dohnala Primu

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Přátelské fotbalové utkání Slovenska s Českem dokonce narušilo sledovanost Ordinace v růžové zahradě 2.

V nabídce IPTV služby O2TV se objeví po Sportu 2 HD i Sport 1 HD [aktualita]

„Sportovní fanoušci si mohou zvolit třeba našlapaný sportovní balíček, který nabízí kromě Formule 1 exkluzivně také zápasy anglické Premier League,“ uvedla Kateřina Mikšovská z O2.

Plustelka DUO – nová služba terestriálnej platformy Plustelka

V utorok 31. marca 2015 spúšťa digitálna terestriálna platforma Plustelka, podľa informácií nášho portálu SatelitnáTV.sk, novú službu s názvom Plustelka DUO. Využiť ju budú môcť zákazníci platformy, ktorí budú mať... Viac…

Týden bohatý na události nejvíc zvedl sledovanost ČT 24, jako skupina rostla pouze Nova

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Hlavní kanál Primy se v průměrném celodenním podílu na mladším publiku od 15 do 54 let téměř vyrovnal výkonu ČT 1.

Nova si registruje po odchodu Ládi Hrušky ochrannou známku Šmakulátor [aktualita]

Hruška skončil v roli lidového kuchaře na Nově se závěrem února. Za jeho působení se z něj stal doslova fenomén. Kuchařky Levně a chutně se prodalo přes tři sta tisíc kusů.

Kvůli přenosům závodů formule 1 z kokpitu vzniká samostatný kanál Sport 3 [aktualita]

Nová televize už získala licenci od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Dostupná bude po optických vláknech a v mobilní službě O2TV, provozovatelem zůstává AMC Network CE.

Canal+ plánuje uzavřít stanici Sport+

Francouzská Canal+ Group plánuje ukončit provoz sportovního programu Sport+. Stát by se tak mělo do příštího léta. Informoval o tom sportovní deník L'Equipe. Po uzavření stanice Sport+ bude společnost provozovat sportovní programy Canal+ Sport, …

NOVA bojuje proti šíření svých stanic na Slovensku

Česká komerční TV Nova chystá právní kroky proti provozovatelům satelitních, kabelových a IPTV platforem na Slovensku, které šíří programy skupiny NOVA bez jejího souhlasu.

Nova si držela v úterý po 20. hodině nad konkurencí náskok milion diváků

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova Cinema a Prima Cool byly včera u mladšího publika po celý den vyrovnané. Jejich podíl se pohyboval u diváků od 15 do 54 let okolo 6 %.

Nova si minulý týden polepšila nejvíc z českých televizí, jako skupina ji v růstu předběhla Prima

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Nově nadále stárne publikum, mladší diváci se přesouvají na Primu. O mladší cílové skupiny přichází i ČT 1, která naopak sílí v širší cílové skupině 15+.

UFC na NOVA Sport už od pondělí 23. března 2015

Od pondělí 23. března 2015 se ve vysílání prémiové stanice NOVA Sport objeví exkluzivní přenosy z akcí nejprestižnější MMA organizace na světě, americké UFC (Ultimate Fighting Championship).

UFC na NOVA Sport už od pondělí 23. března 2015

Od pondělí 23. března 2015 se ve vysílání stanice NOVA Sport objeví exkluzivní přenosy z akcí nejprestižnější MMA organizace na světě, americké UFC (Ultimate Fighting Championship).

Nova měla v úterý víc diváků než Prima a ČT 1 dohromady, Novu Cinemu opět porazila Prima Cool

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Primě Cool výrazně pomohla fotbalová Liga mistrů, filmový kanál Novy tentokrát pokořil hranici 100 tisíc diváků jediným snímkem.


DigiMedia.cz | Portál o zdraví.cz | Devlogy.cz