DigiMedia.cz » Nejčastěji hledáte » Nova Sport


Nova Sport

Těžké konce měsíců na planetě Nova

Proces propouštění v nejsilnější televizní skupině v Česku nekončí, nový management odchody dávkuje, aby nemusel řešit hromadné propouštění s Úřadem práce

Telekom: Slovak Sport TV a Digi Sport už nebudou zadarmo

Společnost Slovak Telekom přesune sportovní programy Digi Sport a Slovak Sport TV v nabídce Magio TV do nejvyšších balíčků. V rámci promo akce byly tyto stanice dostupné bez poplatku i pro diváky s nejnižším programovým balíčkem.

Sport TV s novými internetovými stránkami

Ve čtvrtek 17.4.2014 spustila společnost Chello Central Europe, provozovatel stanic Sport 1 a Sport 2, nový a modernější vzhled internetových stránek.

Dělníky bulváru na ČT 2 vidělo téměř 300 tisíc diváků, porazila je ale Nova Cinema

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Vítězem středečního večera byla pěvecká show Hlas Česko Slovenska, porazila Cesty domů i v širší cílové skupině diváků nad 15 let

O2 TV má 160 tisíc abonentů. Nejsledovanější je Nova

Počet zákazníků O2 TV překročil v březnu hranici 160 tisíc. Na novou platformu, díky které se podařilo zvýšit tempo růstu v počtu abonentů, již byli převedeni všichni zákazníci. Za rostoucím zájmem o digitální televizi stojí především její unikátní …

V multiplexu 4 začala testovat nová hudební stanice Country no. 1 [aktualita]

UVNITŘ FOTO – „Budeme preferovat originální produkci a diváci se mohou určitě těšit také na přísun naprostých zahraničních novinek,“ popsal včera serveru DigiZone.cz výkonný ředitel programu Robert Kvapil.

Déčko má ještě limity v původní tvorbě a vzdělávání, míní nová radní ČT Ivana Levá

[Prémiový obsah] Bývalá poslankyně za KSČM požaduje masivnější investice do dětského kanálu České televize. „Chybí mi v něm pořady pro školní vyučování,“ říká v rozhovoru pro DigiZone.cz.

ČT 1 meziročně stoupá v divácké kategorii 15 až 54 let víc než Nova. Té stárne publikum

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Skonem minulého týdne byl hlavní kanál Novy, propadákem Prima. Ta se nejvíc propadala i v meziročním srovnání, a také jako celá skupina.

Nova chtěla 6x více peněz od UPC za HD distribuci

K 1. dubnu 2014 byla z nabídky největšího tuzemského kabelového operátora UPC Česká republika vyřazena stanice Nova Sport v SD i HD rozlišení. Důvodem vyřazení je nedohoda mezi provozovatelem kabelové sítě a poskytovatelem programu.

Andrej Babiš odmítl, že by jednal o koupi televize Nova [aktualita]

Andrej Babiš už minulý rok koupil prostřednictvím své skupiny Agrofert mediální skupinu Mafra, kam náleží i hudební televize Óčko, později k ní přidal i rozhlasové stanice Impuls a RockZone.

Nová Digi TV SK testuje simulcrypt s Magio Sat

Slovenský operátor Slovak Telekom pokračuje v technických testech na satelitech Thor a Intelsat 10-02 (1°W). Celkem tři DVB-S2 multiplexy budou sloužit pro inovovanou slovenskou platformu Digi TV. U některých programů byl připojen systém podmíněného …

Nova jako na houpačce: minulý týden se propadla nejvíc ze všech televizí

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – V meziročním srovnání ale hlavní kanál Novy vykázal největší růst, ovšem pouze v kategorii D15+. U mladšího publika rostl nejvíce Smíchov.

Poslední díl hokejového magazínu na Sport 5

Exkurze do českého prvoligového a mládežnického hokeje je pomalu u konce. V posledním díle exklusivního Hokejového magazínu na televizním kanále SPORT 5 navštívíme obchod s hokejovými potřebami a ukážeme, jak dobře pořídit hokejovou výstroj.

Nova od Železného až k Mainuschovi: jak se měnila sledovanost a zisky zlaté slépky CME

[Prémiový obsah] UVNITŘ GRAFY – Podívejte se, jak vývoj Novy zachytily peoplemetry, jak doplatila na digitalizaci a jak jí pomohly nové tematické kanály. Za kterého ředitele vydělávala nejvíc peněz?

Nova si tento týden udělala reklamu za všechny peníze, bohužel ne příliš pozitivní [aktualita]

TÝDENNÍ REVIZE – Vyřazení Novy Sport z nabídky kabelového operátora UPC, odchod jejího šéfa Marka Kindernaye a odpojení HD verzí stanic Novy. Pro Novu to rozhodně nebyl dobrý týden.

Vyřazení Novy Sport z nabídky UPC jedním z témat v Televizních novinách [aktualita]

UVNITŘ FOTO – Skutečnosti, že z nabídky kabelového operátora zmizely také všechny HD verze kanálů Novy, se hlavní zpravodajská relace vůbec nevěnovala.

Nova točí další řadu seriálu Kriminálka Anděl, nechybí ani Martin Stropnický

Právě dnes padla v ateliérech v Holešovicích první klapka čtvrté řady úspěšného seriálu Kriminálka Anděl. Zástupci televize Nova, tvůrci seriálu a herci slavnostně rozkrojili dort a symbolicky zahájili natáčení seriálu, jehož předchozí tři řady …

Nova hledá dodatečné příjmy, platby za HD kanály se ale kabelovkám a satelitářům ne­líbí

[Prémiový obsah] Odříznutím kabelovky UPC od signálu HD verzí Novy a Novy Sport televize způsobila potíže satelitnímu freeSATu, pro který to byl primární zdroj signálu. Jak jsou na tom další operátoři?

Kabelovka UPC vyřadila Novu Sport, nedohodla se

K 1.4.2014 bylo v kabelové síti UPC Česká republika ukončeno šíření placeného sportovního kanálu Nova Sport. Podle oficiálního vyjádření provozovatele byl program dočasně stažen z důvodu nehody na dalších podmínkách vysílání.

freeSAT: Nova HD a Nova Sport HD bez výpadků ale jen v SD

Operátor satelitní platformy freeSAT by UPC Direct vyřešil technické problémy s distribucí kanálu Nova Sport HD. Již nedochází k velmi častým rozpadům obrazu, které mohl divák zaznamenat první a druhý dubnový den.

ORF spustí dva nové HD kanály ORF Sport HD a ORF III HD

Rakúsky verejnoprávny vysielateľ ORF bude využívať na satelitnej pozícii Astra (19,2°E) ďalší transpondér. Informovala o tom spoločnosť SES, ktorá podpísala dohodu so spoločnosťou ORS ( Österreichischer Rundfunksender ) ohľadom novej... Viac…

Soumrak Novy Sport? Ořezává program, zmizela z UPC a opouští ji ředitel

[Prémiový obsah] Placený sportovní kanál Novy je stále méně konkurenceschopný, úspory jej připravily o atraktivní soutěže. Škodí mu také dělení o přenosy s Fandou. Kdo nahradí Marka Kindernaye?

ORF spustí ORF Sport HD a ORF III HD

Satelitní operátor SES (Astra) dnes oznámil, že uzavřel kontrakt s rakouskou veřejnoprávní televizí ORF (Österreichischer Rundfunk) na další transpondér na orbitální pozici 19,2°E.

TV Nova začala natáčet novou řadu seriálu Kriminálka Anděl

Právě dnes padla v ateliérech v Holešovicích první klapka čtvrté řady úspěšného seriálu Kriminálka Anděl. Zástupci televize Nova, tvůrci seriálu a herci slavnostně rozkrojili dort a symbolicky zahájili natáčení seriálu, jehož předchozí tři řady …

Nova začala natáčet čtvrtou řadu Kriminálky Anděl, slibuje i Martina Stropnického [aktualita]

„Příběhy v nové řadě budou opět volně inspirovány skutečnými událostmi. Čeká nás řada zajímavých prostředí a především se můžou diváci těšit na oblíbené hrdiny,“ přiblížil kreativní producent David Musil.

Nová šéfka Barrandova Marcela Hrdá čistí vysílací schéma, Babinec dostal stopku [aktualita]

Významnější prostor má na televizi Barrandov dostat moderátor Aleš Cibulka, který kromě provádění pořadem Sejdeme se na Cibulce šéfuje také výrobě zábavných formátů.

freeSAT rieši technické problémy s kanálom Nova Sport HD

Zákazníci satelitnej platformy freeSAT by UPC Direct aktuálne nemôžu sledovať športový kanál Nova Sport vo vysokom rozlíšení (HD). Na programovej pozícii Nova Sport HD je aktuálne dostupná stanica Nova Sport... Viac…

freeSAT: Nova Sport HD jen v SD kvalitě s rozpady obrazu

Konec sportovního kanálu Nova Sport v sítích kabelového operátora UPC nejprve na Slovensku a nyní i v České republice má dopad i na satelitní platformu freeSAT by UPC Direct. Stanice Nova Sport HD se nyní vysílá v SD kvalitě upscalovaná do HD …

ČR: Z Novy odchádza šéf Nova Sportu Kindernay

Z televízie Nova odchádza ďalšia osoba širšieho vedenia spoločnosti. Po marketingovom riaditeľovi Ondřejovi Křivkovi a riaditeľovi PR a komunikácie Josefovi Koukolíčkovi, ktorí skončili v marci, televízii ku koncu apríla opustí... Viac…

Technické anomálie v nabídkách UPC a freeSAT po vyřazení Novy Sport [aktualita]

UVNITŘ VIDEO A FOTO – Na pozici Novy Cinema HD v nabídce kabelové televize UPC byl přibližně dvě hodiny šířen pouze monoskop, černobílá šachovnice doplněná pískáním.

Kabelová televize UPC vyřadila Novu Sport, nahradí ji Slovak Sportem [aktualita]

V nabídce kabelové televize UPC už je v současné době Slovak Sport 2 s anglickou Premier League v HD rozlišení, nově se v nabídce objeví i první kanál ve vysoké kvalitě obrazu.

Novinky kabelové UPC: Konec Nova Sport, start Slovak Sport TV2

Největší tuzemský kabelový operátor UPC Česká republika provedl změnu v nabídce sportovních kanálů. K 1.4.2014 přestal poskytovat stanici Nova Sport. Náhradou za tento kanál je Slovak Sport TV2, který vysílá exkluzivní přenosy z fotbalové Premier …

Třetí díl hokejového magazínu na Sport 5

Již ve třetím díle exklusivního Hokejového magazínu na televizním kanále SPORT 5 navštívíme halu pražské Sparty v Holešovicích a podíváme se, podle koho a jak se připravují tamní hokejové naděje.

Marek Kindernay opouští Novu Sport, odchází z ní po dvanácti letech [aktualita]

Kindernay je jen jedním z několika manažerů, kteří Novu v posledních měsících opustili. Naposledy šlo o šéfy marketingu Ondřeje Křivku a PR a komunikace Josefa Koukolíčka.

Nova skokanem minulého týdne, Česká televize hodně ztrácela

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Hlavní kanál Novy výrazně posiloval i v meziročním srovnání, v kategorii D15+ stoupaly všechny programy této skupiny bez výjimky

Nová verze operačního systému pro IQ dům umí i FVE [aktualita]

Loxone Electronics, výrobce systému pro chytré domy založené na Miniserveru, přichází s novou verzí operačního systému. K dispozici je zcela zdarma.

Reportáž z Czech Open 2014 taekwon-do na Sport 5

Moderní bojové umění sebeobrany, které má možnost naučit se každý. Taekwon-do se vyznačuje především svou velkou silou, dokonalou technikou nohou, rychlostí a obratností. Reportáž z mezinárodní soutěže Czech Open 2014 uvidí diváci na obrazovkách …

Cibulková dnes proti Radwanskej na Slovak Sport.TV 1 a 2

Priamy prenos z dnešného štvrťfinále tenisového turnaja WTA v Miami medzi našou Dominikou Cibulkovou a Poľkou Agnieszkou Radwanskou odvysiela prevádzkovateľ športových kanálov Slovak Sport.TV na svojich dvoch kanáloch Slovak Sport.TV... Viac…

Nova v úterý s více než dvojnásobným celodenním podílem oproti konkurenci

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Při srovnání primetimových podílů Novy a Primy je úspěch komerční jedničky ještě viditelnější. První stanice měla share 40,23 %, druhá pouze 11,44 %.

Aplikace Buď ve zprávách umožňuje všem dostat se do zpráv TV Nova

Krátce po představení nového zpravodajského a publicistického studia TV Nova se může do zpráv nejsledovanější televizní stanice dostat každý. TV Nova spustila na Facebooku aplikaci s názvem Buď ve zprávách. Stačí projít tři jednoduché kroky, které …

Případy 1. oddělení opět bezkonkureční jedničkou pondělka, Nova po 20. hodině až

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Cesty domů na Primě opět sledovanější než repríza Kriminálky Anděl na hlavním kanálu Novy, ale jen u publika staršího 15 let

Nova jako jediná skupina minulý týden klesala, hlavní kanál nejvíc ze všech českých televizí

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Opačným směrem se vydala Prima, která posiluje zejména u mladších diváků. Prima love v kategorii 15 až 54 let rostla nejvíc z celého trhu.

Druhý díl hokejového magazínu v pátek na Sport 5

Jaká je budoucnost jihlavského hokeje? Jak funguje vítkovická mládežnická akademie a co dělá po konci kariéry dvojnásobný vítěz Stanley Cupu Petr Sýkora? To vše a mnohem více se dozvíte ve druhém díle exklusivního Hokejového magazínu na televizním …

Nova to pochopila: Virtuálním zpravodajským studiem správná cesta nevede

TÝDENNÍ REVIZE – Nikoliv cestou virtuálních prostor, ale klasickými dekoracemi a moderní obrazovkou střiženou po vzoru zpravodajské televize Sky News se vydala při inovací Televizních novin Nova.

Na Slovensku odštartuje už čoskoro nová Televízia Z

Televízia Z, ktorá testuje už svoje vysielanie v bratislavskom lokálnom multiplexe na 32. kanáli, chce spustiť svoje oficiálne vysielanie už začiatkom apríla 2014. Pre portál SatelitnáTV.sk to potvrdil prevádzkovateľ novej... Viac…

Na Primě startuje nová federální zábavná show Souboj národů

Již v sobotu 22. 3. ve 20.15 startuje na Primě nová zábavná show Souboj národů, ve které poměří své síly Češi a Slováci. Hned první díl je plný energie, kterou kolem sebe šíří nová moderátorská dvojice Martin Dejdar a jeho slovenský kolega Michal …

Startuje nová sezona MotoGP na FANDA, NOVA Sport a VOYO

Předposlední březnový týden začíná v katarské poušti letošní sezóna mistrovství světa silničních motocyklů a diváci stanic FANDA, NOVA Sport a videoportálu VOYO budou opět u toho. Českého diváka jistě bude zajímat hned trojlístek českých jezdců Karel …

AustriaSat Magyarország - odstartovala nová platforma M7 Group pro Maďarsko

Lucemburská společnost M7 Group, jedna z nejrychleji rostoucích společností s placenými televizními službami v Evropě, si vybrala satelitní systém Eutelsat 9A (9°E) pro spuštění nové maďarské platformy AustriaSat Magyarország...

Prestižní závod na horských kolech Cape Epic na Sport 5

Slavný etapový závod dvojic na horských kolech v Jižní Africe Cape Epic se chystá na svůj desátý ročník. Na 1200 závodníků včetně Čecha Františka Raboně čeká 718 kilometrů dlouhá trasa, kterou musejí ujet za osm dní.

Počasí na TV Nova bude ovládáno gesty moderátorů

TV Nova přichází s novou unikátní technologií, která umožňuje ovládat televizní grafiku pohybem a gesty. Je vynikajícím příkladem využití progresivních smart technologií s velkým přesahem a potenciálem do budoucna. Nová aplikace Počasí TV Nova je …

Nové zpravodajské studio TV Nova odtajněno, otočný stůl i 3D projekce

V neděli 23. března 2014 Nova poprvé přestaví svým divákům nové studio, grafiku, znělky a logo Televizních novin. Srdcem moderního zpravodajského a publicistického studia je posuvný multimediální moderátorský stůl, který je možné přemístit okolo …

ČRa představují digitální trendy na příkladu NOVA Plus

České Radiokomunikace představily svůj pohled na určující trendy pro infrastrukturu a služby v digitálních médiích. Prioritou je propojování světa televize a internetu. Společnost zároveň dokončila instalaci největší cloudové služby pro média v Česku. …

Nova Cinema našla způsob, jak si na školácích zvyšovat sledovanost

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Jasným vítězem pondělního večera byl seriál Případy 1. oddělení na ČT 1, který oslovil dvakrát tolik diváků než Kriminálka Anděl na Nově

Sport 5 opět odvysílá přenos z basketbalové euroligy

Basketbalistky USK Praha čeká souboj sezóny. Na pražské Folimance se v osmifinále Euroligy potřetí střetnou se španělským týmem Rivas Madrid a vítěz zápasu postoupí mezi nejlepších osm týmů Evropy. To se domácím ještě nikdy nepovedlo.

TV Nova v neděli poprvé představí multifunkční studio

V neděli 23. března 2014 Nova poprvé přestaví svým divákům nové studio, grafiku, znělky a logo Televizních novin. Srdcem moderního zpravodajského a publicistického studia je posuvný multimediální moderátorský stůl, který je možné přemístit okolo …

Sport 5 odvysílá hokejový magazín

Televizní kanál SPORT 5 ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje připravil nový exkluzivní hokejový magazín, který nebude zaměřen jen na špičkový hokej. Uvedl dnes provozovatel stanice.

Nova odvysílá v dubnu na svých kanálech 35 zápasů NHL, čtyři zdarma na Fandovi [aktualita]

UVNITŘ DOKUMENT – Většina hokejových duelů z atraktivní zaoceánské soutěže se objeví na placeném tematickém kanálu Nova Sport a videoportálu Voyo.

TV Nova chystá moderní zpravodajské studio

TV Nova připravila při příležitosti 20. výročí vysílání nejvýraznější modernizaci hlavní zpravodajské relace od startu televize v roce 1994. Televizní noviny a další publicistické pořady vysílané z nového studia nabídnou divákům moderní vizuální …

Nova pripravuje nové štúdio pre Televízne noviny, zmení sa aj grafika a logo

Televízia Nova budúcu nedeľu 23. marca predstaví nové štúdio Televíznych novín. Zmení sa grafika, zvučky aj logo najsledovanejšej spravodajskej relácie v ČR. Pôjde o najvýraznejšiu modernizáciu programu od štartu televízie... Viac…

ČT Sport včera dvojkou České televize, Evropská liga měla podíl přes 11 %

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nízkou sledovanost, pod 50 tisíc diváků, měl včera tematický kanál Novy Fanda. V celodenním ani primetimovém podílu se mu nepodařilo překročit hranici 1 %.

Nova odhalí médiím změny ve zpravodajství postupně, podobu nového studia stále tají [aktualita]

Součástí nového zpravodajského studia české televizní jedničky bude mimo jiné nepřehlédnutelná projekční plocha schopná pracovat i s Ultra HD rozlišením.

Kvůli úmrtí Věry Chytilové mění večerní program i Nova Cinema [aktualita]

Nova na svůj seriálový a filmový kanál nasadí mimořádně snímek Kalamita v hlavní roli s Boleslavem Polívkou. Ten si v něm zahrál začínajícího železničáře.

TV Nova představí moderní zpravodajské a publicistické studio

TV Nova připravila při příležitosti 20. výročí vysílání nejvýraznější modernizaci hlavní zpravodajské relace od startu televize v roce 1994. Televizní noviny a další publicistické pořady vysílané z nového studia nabídnou divákům moderní vizuální …

Formule 1 se vrací na obrazovky TV Nova, FANDY, NOVA Sport a VOYO

Fanoušci Formule 1 se dočkali, zimní přestávka je u konce a nová sezona klepe na dveře. S novými motory, novými vozy a novými pravidly. Pravděpodobně nás čeká nejdramatičtější ročník za poslední roky. Po čtyřech letech nadvlády Sebastiana Vettela a …

Nova Cinema mění program a zařazuje film Kalamita

Skupina Nova provedla programovou změnu v dnešním večerním programu seriálového a filmového kanálu Nova Cinema. Místo původně plánovaného filmu Nemilosrdně odvysílá český film Kalamita režisérky Věry Chytilové.

Ivio - nová videotéka. Konkurence pro Voyo a Topfun

Na českém trhu začíná fungovat další internetová videotéka pod názvem IVIO. Nabízí filmy a seriály zdarma ale s reklamou a pouze v SD rozlišení. Za nízký měsíční poplatek je možné se zbavit reklam, za předplatné služba nabízí extra tituly.

freeSAT: Vybrané nové kanály už s EPG, Auto Motor Sport aj v nemčine a s rumunskými titulkami

Tri zo šiestich novo pridaných kanálov (Da Vinci Learning, Discovery ID a Fashion TV), ktoré obohatili ponuku satelitnej platformy freeSAT by UPC Direct v pondelok 10. marca už majú k... Viac…

Platforma Hello HD nahradila športový kanál Sport 1 HD jeho SD verziou

Začiatkom marca nahradila maďarská satelitná platforma Hello HD športový kanál Sport 1 vo vysokom rozlíšení (HD) verziou v štandardnom rozlíšení (SD). Vysielanie je dostupné z rovnakých technických parametrov, nie je... Viac…

Prima minulý týden na nejlepších číslech za letošní rok, nejvíce klesala ČT 1 a Nova

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE –  Z meziročních srovnání výkonů hlavních kanálů Novy a České televize vyplývá, že Jednička silně omlazuje publikum, zatímco Nově diváci stárnou

X Factor na Primě na poprvé propadl, měl podobnou sledovanost jako fotbal na ČT Sport

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Stanice ČT Sport se poprvé od skončení olympijských her dostala nad viditelně nadprůměrná čísla. V prime time se blížila u mladšího publika 10 %.

Vo Švajčiarsku odštartuje nová televízia TV24 HD

Popredná švajčiarska mediálna spoločnosť AZ Medien plánuje spustiť 12. mája 2014 nový televízny kanál s názvom TV24. Vysielanie kanálu má byť dostupné od začiatku svojho vysielania vo vysokom rozlíšení (HD).... Viac…

Skylink zpřístupnil Sport 2 HD i pro předplatitele balíčku HD Plus [aktualita]

Sport 2 HD vysílá v České republice od druhé poloviny února loňského roku a jejím provozovatelem je společnost Chello Central Europe. Stanice přináší domácí i mezinárodní přenosy.

Skylink: Športový kanál Sport 2 HD už aj pre predplatiteľov balíka HD Plus

Zákazníci platformy Skylink, ktorí majú predplatený programový balíček HD Plus majú od dnes prístup už aj k športovému programu vo vysokom rozlíšení Sport 2 HD. Program bol doteraz dostupný zákazníkom... Viac…

Skylink: Sport 2 HD nově i v balíčku HD Plus

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, lucemburská společnost M7 Group, rozšiřuje programový balíček HD Plus o sportovní kanál Sport 2 HD.

Digi Sport výrazně proměnil Mix Zónu, z patnáctiminutovky udělal hodinový blok [aktualita]

„Sportovní fanoušek má v dnešní době všechny informace na dosah. Tradiční zpravodajství tak pro něj ztrácí na významu,“ uvedl důvod ke změnám šéfredaktor stanice René Stern.

První týden po olympiádě posilovala hlavně Nova, její nárůst byl vyšší než celý podíl Barrandova

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Nova významně stoupala i v meziročním srovnání. Konec olympiády zvedl podíly na sledovanosti i u hlavních kanálů Primy a České televize.

Auto Motor Sport s pozicích ve freeSATu

Na jednom z transpondérů satelitní placené televize freeSAT by UPC Direct se objevila programová pozice pro další chystaný kanál - Auto Motor Sport. Stanice se stane součástí nabídky 10.3.2014.

Digi TV: Slovak Sport 3 se vrátí do nabídky

V pátek 28.2.2014 ze slovenské nabídky satelitní placené televize Digi TV vypadl třetí sportovní kanál televizní skupiny Slovak Sport TV. Podle vyjádření provozovatele jde o technický problém, který se momentálně řeší.

DIGI TV: Vysielanie kanálu Slovak Sport.TV 3 je dočasne nedostupné

Zákazníci satelitnej platformy DIGI TV už niekoľko dní nemôžu prijímať slovenský športový kanál Slovak Sport.TV 3, ktorý im bol dostupný na programovej pozícii číslo 22. Podľa vyjadrenia generálneho riaditeľa DIGI... Viac…

Prima je vůči návrhu ČTÚ o kmitočtech drsnější než Nova nebo ČT: odmítá i jakékoli přelaďování

[Prémiový obsah] Hlavní české televize zcela rozprášily návrh telekomunikačního úřadu na správu kmitočtového spektra, důrazně protestují proti ústupkům mobilním operátorům. Bude to ale stačit?

Slovak Sport 3 vypadl z rastru Digi TV

Třetí program ze skupiny Slovak Sport TV vypadl ze slovenského programového rastru satelitní placené televize Digi TV. Vyřazení programu může souviset s omezením kapacity pro kanály Slovak Sport TV a Digi Sport.

Postup Viktorie Plzeň do osmifinále Evropské ligy přinesl ve čtvrtek ČT Sport podíl 8,5 %

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nadprůměrných podílů ve sledovanosti dosáhla ve čtvrtek večer Dvojka. Podepsal se na tom mimo jiné záznam divadelní hry Akt.

Hokejové přenosy na Nova Sport a TV Fanda v březnu

Společnost CET21 odvysílá během třetího měsíce roku 2014 celkem 37 hokejových přenosů na programech Nova Sport, VOYO a TV Fanda.

Slovak Sport.TV 3 v prvom multiplexe už vo formáte MPEG-4, niektorým divákom nemusí fungovať

Nekódovaný športový kanál Slovak Sport.TV 3, ktorý vysiela prostredníctvom prvého celoplošného multiplexu, dnes prešiel do kompresného formátu MPEG-4 (H.264). Stalo sa to jeden deň po pridaní sesterského športového kanálu Slovak... Viac…

Česká DIGI TV rozširuje ponuku o kanály Slovak Sport.TV 1 a Slovak Sport.TV 2

Ponuka českej satelitnej platformy DIGI TV, ktorej vlastníkom je rumunská spoločnosť RCS&RDS, sa včera 26. februára rozšírila o dva športové kanály Slovak Sport.TV 1 a Slovak Sport.TV 2. Vysielanie kanálov... Viac…

Nova s Markízou uspíší pěveckou soutěž Hlas, nasadí ji už 5. března [aktualita]

UVNITŘ FOTOGALERIE – Hlas Česko Slovenska nakonec bude nasazen do vysílání obou komerčních televizí o týden dříve. Konkurenční X Factor Primy a TV Joj začíná v neděli 9. března.

Satelitní služba Digi TV přidala Slovak Sport a Slovak Sport 2 s Premier League [aktualita]

Stanice byly zařazeny v certifikovaných přijímačích na pozice 16 a 17. Slovak Sport se ve svém vysílání věnuje sportům jako je basketbal, volejbal, hájená nebo florbal.

Slovak Sport 1 a Slovak Sport 2 v české nabídce Digi TV

Česká nabídka satelitní platformy Digi TV se rozšířila o dva nové slovenské sportovní kanály - Slovak Sport TV 1 a Slovak Sport TV 2. K divákům dalšího operátora se tak dostávají přenosy z anglické fotbalové Premier League.

NTV Plus Vostok ukončí šíření HD Life, Sport 1 HD a HD Kino 2

Operátor ruské satelitní placené televize NTV Plus Vostok (NTV Plus Východ) ohlásil ukončení šíření tří programů ve vysokém rozlišení - konkrétně HD Life, Sport 1 HD a HD Kino 2.

Plustelka rozšírila svoju ponuku o Slovak Sport.TV 1

Slovenský športový kanál Slovak Sport.TV 1 dnes obohatil ponuku štvrtého celoplošného multiplexu. Kanál je dostupný na doterajšej programovej pozícii infokanálu (TEST), ktorý by sa mal presunúť z dôvodu obmedzenej kapacity... Viac…

Televize s vysokým rozlišením slaví v Evropě letos deset let, v Česku byla první Nova [aktualita]

Česká republika nabrala oproti Evropě zpoždění necelé čtyři roky, později se jí ho však podařilo dohnat a diváci zvláště placené televize už dnes HD kvalitu chápou jako naprostý standard.

ČT Sport klesl bez olympiády na celodenní podíl 2 %

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Případy 1. oddělení, které si drží na Jedničce sledovanost okolo milionu a půl diváků, tradičně lákaly především mladší publikum – share 37,39 %.

Skylink dnes pridal Sport 2 HD a menil technické parametre

Prevádzkovateľ platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, dnes dokončil februárové zmeny technických parametrov, ktoré boli rozdelené na dve fázy. Dnes tak došlo k ukončeniu vysielania všetkých programov na starej frekvencii 11... Viac…

Skylink má za sebou největší přelaďování za poslední dva roky, zařadil i Sport 2 HD [aktualita]

UVNITŘ PŘEHLED ZMĚN – Zákazníci satelitní služby Skylink by měly této zprávě věnovat zvýšenou pozornost. Pokud však mají přijímač s funkcí FastScan, změny se jim provedou automaticky.

Na NOVA Sport a FANDOVI startuje nový pořad Fight Club News

Stanice NOVA Sport a FANDA přináší svým divákům nový exkluzivní týdeník o bojových sportech - Fight Club News. Nový pořad nabídne aktuální informace z české a slovenské bojové scény. Stanice NOVA Sport odvysílá první díl Fight Club News dnes od 20:00. …

Nova Sport a Fanda prinesú divákom nový program o bojových športoch Fight Club News

Televízne stanice Nova Sport a FANDA prinesú svojim divákom magazín o bojových športoch s názvom Fight Club News. Program ponúkne informácie z českej a slovenskej bojovej scény. Diváci Nova Sport... Viac…

Nova nasazuje na Fandu i Novu Sport magazín Fight Club News [aktualita]

UVNITŘ VIDEO – Týdeník nabídne nejnovější informace z české a slovenské scény MMA, K1 a Muay Thai. V pořadu nebudou chybět mimo jiné rozhovory a reportáže z uplynulých turnajů.

Nova s Markízou nasadí Hlas Česko Slovenska poprvé ve středu 12. března [aktualita]

UVNITŘ FOTOGALERIE – Konkurenční X Factor se proti Hlasu do přímého souboje nepostaví. Na Primě a TV Joj se poprvé objeví v neděli 9. března.

ČT Sport se rozloučil s olympiádou jako dvojka trhu, zakončení vidělo 31 % publika

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Na Dvojce se dobře uvedla premiérová řada cyklu Čtyři v tom. Od 20 hodin bodoval především u mladšího publika, kde měl podíl přes 9 %.

Nova nepřímo vyhrožuje českému státu další arbitráží. Obává se znehodnocení svých aktiv

[Prémiový obsah] UVNITŘ DOKUMENT – Všechny trumfy by v případném sporu držela Nova, musela by se ale spojit se svými klíčovými partnery, bez nichž by žaloba na Českou republiku nedávala smysl


Duben 2014

« | »

Po Út St Čt So Ne
010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
282930
DigiMedia.cz | Portál o zdraví.cz | Devlogy.cz