DigiMedia.cz » Nejčastěji hledáte » Nova Sport


Nova Sport

Nová Digi TV SK s novým firmwarem pro přijímače Kaon

V noci z pondělí na úterý 7.7.2015 vydala DIGI Slovakia nový řídící firmware pro HD set top boxy značky KAON, které jsou využívané pro příjem satelitní pay-tv služby Nová DIGI.

Slovak Sport TV pokračuje, značka Arena sport odložena

Slovenské sportovní kanály Slovak Sport TV1 a Slovak Sport TV2 pokračují pod svoji stávající značkou. Provozovatel nedávno požádal slovenského regulátora médií RVR (Rada pro vysílání a retransmisi) ohledně změnu názvu programů na Arena Sport 1 a Arena …

Léto na ČT sport: Z Utrechtu do Paříže, pak přes Monako do Dýšiny, Tbilisi i do Pekingu

Individuální a týmová časovka, devět rovinatých, tři horské a sedm kopcovitých etap čekají na cyklisty účastnící se Tour de France již od soboty 4. července. Cyklistické léto bude následně pokračovat přenosy z bikrosového mistrovství světa i mapováním …

Skupina Nova v prvním pololetí opět lídrem u televizního publika

Od začátku roku 2015 do konce června její stanice v hlavním vysílacím čase sledovalo 41,78 % diváků 15-54 u obrazovek, což je nejvíce ze všech televizních skupin na českém trhu. Sledovanost v prime time v hlavní cílové skupině diváků 15-54 ve srovnání …

Severočeská regionální televize RTM skončila, nahradila ji nová stanice RTM+ [aktualita]

Nová lokální televize vysílá na základě licence, kterou drží Regionálnítelevize CZ, tedy na stejném principu, na jakém už tento program funguje na Roudnicku a v Ústí nad Labem.

Slovak Sport by mohl změnit název, operátoři se o jeho osud neobávají [aktualita]

„Pokud by došlo k zásadní změně ve vysílání, jakou může být například značné ochuzení obsahu, budeme se Slovak Sportem jednat,“ sdělila Lucie Jungmannová, tisková mluvčí O2.

Nova má za sebou úspěšné seriálové jaro

Hlavní seriálové pilíře televize Nova uzavřely velmi úspěšnou jarní sezonu. Hlavní hvězdou jara se stala zejména první řada kriminální série Policie Modrava. Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice si udržely své pozice nejsledovanějších dlouhodobých …

V červnu posilovaly všechny televize kromě ČT Sport. Nejvíc Prima, i jako skupina

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ ČERVNA – Česká televize po květnovém mistrovství světa v hokeji hodně ztrácela, na pozici lídra trhu u dospělého publika nad 15 let se vrátila skupina Nova.

freeSAT pridá do ponuky maďarské programy v HD kvalite, aj nový M4 Sport. Mení parametre niektorých programov

Satelitná platforma freeSAT rozšíri oficiálne od 7. júla 2015 svoju programovú ponuku pre slovenských zákazníkov o štyri televízne programy maďarského verejnoprávneho vysielateľa MTVA: M2 HD, M4 Sport, M4 Sport HD... Viac…

M4 Sport HD s testy na 9E a 4W, konec M1, M2 a Duna v SD na 9E

Maďarská veřejnoprávní televize MTVA zahájila technické testy nového sportovního kanálu M4 Sport. Program se objevil na satelitu Eutelsat 9A (9°E) a Amos 3 (4°W). Zahájení pravidelného vysílání je naplánováno na 18.7.2015.

Maďari ukončili šírenie verejnoprávnych programov v DVB-S na satelite Eutelsat 9A, testujú M4 Sport

Maďarský verejnoprávny vysielateľ (MTVA) ukončil 30. júna 2015 distribúciu svojich televíznych programov M1, M2, Duna a Duna World v štandardnom rozlíšení (SD/MPEG-2) v norme DVB-S na družici Eutelsat 9A (9°E).... Viac…

Nová DIGI TV rozšíri ponuku o dva nové programy v SD kvalite, erotický a športový

Zákazníci novej satelitnej služby DIGI TV, ktorú prevádzkuje spoločnosť DIGI Slovakia, budú môcť, podľa informácií nášho portálu SatelitnáTV.sk, prijímať už od 1. júla tohto roku, dva nové programy v štandardnom... Viac…

Začíná Wimbledon. Kde ho naladíte zdarma a za co si Nova nechá zaplatit? [aktualita]

UVNITŘ MAPA POKRYTÍ – Část přenosů nabídne stejně jako loni volně šířený program Fanda. Na satelitu, v kabelu a IPTV v HD kvalitě. Všechna důležitá utkání budou na Voyo.

Nova Cinema v sobotu večer u mladých nad ČT1 a Primou. Díky Účastníkům zájezdu

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejsledovanějším pořadem sobotního večera ovšem byla soutěž Zpívá celá rodina na ČT1. Vidělo ji 524 tisíc dospělých diváků.

Slovak Sport TV má dluhy a může přijít o licence

Provozovatel sportovních kanálů Slovak Sport TV je ve finančních potížích. Společnost Slovak Sport je nyní v konkurzu. Vyplývá to z údajů Finstat.sk. Soud eviduje celkové pohledávky ve výši téměř 1,44 milionů eur.

Nova rozjíždí nový diskusní pořad Váš hejtman s Markétou Fialovou na TN.cz [aktualita]

Moderátorka Střepin bude každý pátek navštěvovat hejtmany přímo v jejich kancelářích v krajských městech. Otázky do živě vysílaného pořadu budou moci zasílat i diváci.

Maďarský M4 Sport v HD kvalite bude aj v DVB-T, pripravujú sa presuny kanálov

Nový športový program M4 Sport maďarského verejnoprávneho vysielateľa (MTVA) budú môcť naši južní susedia naladiť aj prostredníctvom DVB-T a dokonca vo vysokom rozlíšení (HD). Stanica rozšíri ponuku celoplošného multiplexu A... Viac…

Slovenský Digi Sport má práva na fotbalovou Ligu mistrů na další tři sezóny [aktualita]

Zápasy se objeví na třech programech najednou: Digi Sport 2, 3 a 4. Divák si bude moci vybrat, kterému utkání dá přednost. Všechny přenosy budou k dispozici v HD kvalitě.

Fotbalové Euro 2016 z Francie v Česku odvysílá veřejnoprávní ČT Sport [aktualita]

Česká televize dnes získala vysílací práva pro příští Mistrovství Evropy ve fotbale, když se zapojila do kontinentální smlouvy Evropské vysílací unie (EBU). Předpokládá, že odvysílá všech 51 zápasů.

První podání: Nová sekce MFF Karlovy Vary představí tvorbu deseti nadějí evropského filmu

Poprvé v historii bude součástí programu MFF Karlovy Vary sekce První podání, po 17 letech navazující na úspěšnou sekci Variety Critics' Choice. European Film Promotion ve spolupráci s MFF představí deset studentů a absolventů filmových škol z …

Začátek reprízové sezóny vyhrála Nova: Kriminálka Anděl lákala v pondělí víc než Pitaval

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova si dokonce návratem Kriminálky Anděl polepšila, oproti tradičnímu pondělnímu seriálu Doktoři z Počátků oslovila o 200 tisíc diváků více.

Fotbalové Euro 21 přineslo minulý týden největší růst ČT Sport, propadala se Prima

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – V meziročním srovnání ale Prima stoupala, stejně jako Nova a Barrandov. Významný pokles vykázala ČT, která loni vysílala fotbalové mistrovství světa.

Na DVB-T2 musí přejít všechny televize najednou, žádá Nova. Náklady nechce platit [aktualita]

Nejsledovanější česká televize podporuje technologický rozvoj terestrické televizní platformy, nechce však, aby jí tím vznikaly dodatečné provozní náklady.

Další sporťák moderuje zprávy: po Šebrlem na Primě přijde Nova se Štěpánkem [aktualita]

UVNITŘ GALERIE – Tenista Radek Štěpánek však odmoderuje jednorázově jen dnešní Sportovní noviny ke startu Wimbledonu, který bude Nova exkluzivně přenášet. Pomůže mu Inna Puhajková.

TV Nova odvysílá studentskou Noc filmových nadějí

Fanoušci studentského filmu se mohou těšit na další ročník Noci filmových nadějí, do které se zapojili studenti z 9 českých středních a vysokých filmových škol. Pětihodinová série snímků od mladých tvůrců odstartuje o půlnoci v pátek 26. června 2015 …

Skupina Nova z letošního Wimbledonu pokryje až šest zápasů najednou!

Na konci června startuje nejslavnější tenisový turnaj planety, legendární Wimbledon, a skupina Nova divákům nabídne obrovskou porci přímých přenosů. Turnaj začíná v pondělí 29. června a vyvrcholí v neděli 12. července. V rámci turnaje na diváky čeká …

Nova nabídne letos na Voyu až šest streamů z tenisového Wimbledonu [aktualita]

UVNITŘ VIDEO – Ve vysílání Novy se pak objeví několik speciálů, které s nadcházejícím ročníkem Wimbledonu souvisí. Nebude chybět ani exkluzivní rozhovor s Petrou Kvitovou.

Skupina Nova z letošního Wimbledonu pokryje až šest zápasů najednou

Na konci června startuje nejslavnější tenisový turnaj planety, legendární Wimbledon, a skupina Nova divákům nabídne obrovskou porci přímých přenosů. Turnaj začíná v pondělí 29. června a vyvrcholí v neděli 12. července.

Nova se po čtyřech letech vrací ke studentské filmové přehlídce [aktualita]

UVNITŘ FOTOGALERIE – Během jedné filmové noci odvysílá 26 krátkých filmů různých žánrů z 9 filmových škol. Záštitu nad projektem převzal režisér Dušan Klein.

TV Nova odvysílá studentskou Noc filmových nadějí

Fanoušci studentského filmu se mohou těšit na další ročník Noci filmových nadějí, do které se zapojili studenti z 9 českých středních a vysokých filmových škol. Pětihodinová série snímků od mladých tvůrců odstartuje o půlnoci v pátek 26. června 2015 …

Nová stanice JOJ Cinema už spustila promo smyčku v platformě Skylink

Nový filmový kanál JOJ Group - JOJ Cinema, jehož vysílání odstartuje dnes, v pondělí 15. 6. 2015 v 18:30 hod. americkým filmem Frajeři ve Vegas (Last Vegas), spustil dnes odpoledne v cca 16:40 hod. promo smyčku.Tato nová placená televize získala …

Nová stanice DAB Plus Top 40 rozšířila pokrytí, v multiplexu ji má i operátor Teleko [aktualita]

Teleko nabízí vysílání digitálního rozhlasu v současné době v několika lokalitách. V Praze, Příbrami, Trutnově (Černá hora) a Velemíně (Milešovka) je signál šířen v modernějším III. pásmu.

Nova přišla po skončení Policie Modrava o více než polovinu diváků

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Konec úspěšného kriminálního seriálu pomohl zejména Jedničce. Komedie Pupendo ji večer dostala u mladšího publika nad 20% podíl.

Do Česka míří nová televize, JOJ Cinema zahájí vysílání už v pondělí

TÝDENNÍ REVIZE – Filmový kanál provozovatele TV JOJ bude dostupný u vybraných kabelových a satelitních operátorů. Vysílat má v češtině a bez reklam.

TV Nova promuje Wimbledon kampaní Dostane se vám pod kůži!

Od soboty 13. 6. přichází TV Nova s novou kampaní pro televizní promo k přenosům z Wimbledonu. Série tří točených spotů je složena z krátkých příběhů, které v nadsázce komentují vášeň a zaujetí fanoušků pro bílý sport na zeleném trávníku při …

NOVA Plus spouští 3 nové online projekty

NOVA Plus připravilo spuštění dalších nových online projektů vlastní výroby. První dva pořady Hravě zdravě s Kristinou Kloubkovou a Trendy Trendy jsou lifestylové krátké snímky zaměřené spíše na ženy. Třetí novinkou je cyklus krátkých dokumentů Brána …

NOVA Plus spouští 3 nové online projekty

NOVA Plus připravilo spuštění dalších nových online projektů vlastní výroby. První dva pořady Hravě zdravě s Kristinou Kloubkovou a Trendy Trendy jsou lifestylové krátké snímky zaměřené spíše na ženy.

Nova spustila nový videopořad pouze pro internet: Bránu do historie na Nově Plus [aktualita]

UVNITŘ GALERIE – Dokumentární cyklus se věnuje konci druhé světové války, využívá unikátní záběry z Vojenského historického ústavu a zpovídá historiky i pamětníky.

TV Nova zahajuje přípravy nové řady fenoménu současnosti, seriálu Policie Modrava!

Seriál Policie Modrava, který sledovaly každou neděli přes dva miliony diváků a v cílové skupině 15-54 dosahoval podíl na publiku průměrně 41 %, se v budoucnu vrátí na obrazovky s novými díly. Pokračování seriálu opět přinese zajímavé kriminální …

Policie Modrava bude mít pokračování, Nova zahájila přípravy natáčení druhé řady [aktualita]

Seriál, jehož natáčení Nova několik let odkládala, přinesl televizi rekordní čísla a odsunul Ordinaci v růžové zahradě 2 i Televizní noviny z pozice nejúspěšnějšího pořadu na českých obrazovkách.

TV Nova chystá pokračování seriálu Policie Modrava

Televize Nova zahájila přípravy nové řady nejúspěšnějšího současného původního televizního projektu. Seriál Policie Modrava, který sledovaly každou neděli přes dva miliony diváků a v cílové skupině 15-54 dosahoval podíl na publiku průměrně 41 %, se v …

Tenis minulý týden odlákal mladé diváky od Novy k ČT Sport, která byla čtyřkou trhu

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Tenisový French Open udržel růst sportovního kanálu České televize nejvýš ze všech českých televizí.

Do nové stanice O2 Sport míří další člověk z Novy, bude řídit obchod a marketing [aktualita]

Výkonným ředitelem nového tematického kanálu, který bude dostupný pouze pro klienty O2TV a O2TV Go, je dlouholetý šéf Novy Sport a její zakladatel Marek Kindernay.

Šafářová přinesla v semifinále French Open stanici ČT Sport podíl 26 %

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Díky jednomu z hostů, kterým byl Andrej Babiš, překročil včera diskusní pořad Máte slovo s Michaelou Jílkovou hranici půl milionu diváků.

Získá O2 pro svůj nový kanál O2 Sport i NHL? Práva Nově Sport končí příští rok [aktualita]

UVNITŘ FOTOGALERIE – Mezi hlavní taháky tematického programu dostupné exkluzivně v O2TV bude patřit fotbalová Liga mistrů, šlágr Synot ligy a mimo jiné i bojové sporty.

Nova vrátí v létě na obrazovku Sígry ve výslužbě, nasadí premiérové díly [aktualita]

UVNITŘ FOTO – Fanda má v letních měsících připraven pro diváky tenisový Wimbledon, Nova Sport nabídne i MotoGP a Grand Prix České republiky na Masarykově okruhu v Brně.

Léto na stanicích skupiny Nova bude nabité filmovými a seriálovými hity

Skupina Nova svým divákům připravila léto plné skvělých filmů a očekávaných seriálů. S premiérovými díly se představí například publicistický pořad Česko za zázraky a tajemstvím nebo český komediální seriál Sígři ve výslužbě. Seriály Ordinace v růžové …

Léto na stanicích skupiny Nova bude nabité filmovými a seriálovými hity

Skupina Nova svým divákům připravila léto plné skvělých filmů a očekávaných seriálů. S premiérovými díly se představí například publicistický pořad plný zajímavostí Česko za zázraky a tajemstvím nebo český komediální seriál Sígři ve výslužbě.

Nova jasným lídrem středečního večera, Výměna manželek jediná nad milionem diváků

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova Cinema večer porazila u mladšího publika ČT 1, kulturní kanál ČT art bodovala dokumentem o Jaromíru Nohavicovi.

Nová DIGI TV a Magio Sat: Nick Jr. už aj s maďarskou audio stopou

Zákazníci satelitných platforiem Nová DIGI TV a Magio Sat majú od dnes k dispozícii na detskom programe Nick Jr. už aj maďarskú audio stopu. Obe platformy tak ponúkajú zákazníkom na... Viac…

Ťuki, ťuk, nová stanice Ťuki TV přichází

Vysílací skupina JOJ spolu se Slovak Telekom představují koncept nové dětské stanice Ťuki TV, jež odstartovala včera při příležitosti mezinárodního dne dětí. Ťuki je nová stanice pro děti ve slovenském jazyce.

ČT Sport HD, TV Nova a TV Prima startují test v DVB-T2 v HEVC

Testovací vysílání s programy ČT Sport HD, TV Nova a TV Prima bude možné přijímat v Praze a ve středních Čechách ve formátu HEVC v rámci DVB-T2 multiplexu.

ČT Sport HD, TV Nova a TV Prima statují test v DVB-T2 v HEVC

Testovací vysílání s programy ČT Sport HD, TV Nova a TV Prima bude možné přijímat v Praze a ve středních Čechách ve formátu HEVC v rámci DVB-T2 multiplexu.

Prahu pokryjí ČT Sport HD, Nova a Prima v DVB-T2. Z vysílače Žižkov s kodekem HEVC [aktualita]

Jde o první zkušební živé televizní vysílání ve standardu DVB-T2 s kodekem HEVC ve střední Evropě. České Radiokomunikace slibují test zachovat do konce února 2016.

French Open pomohl České televizi, minulý týden nejvíc rostla její ČT Sport

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Kavčím horám se dařilo i jako skupině, zaznamenala růst o téměř půl druhého procentního bodu v souhrnném celodenním podílu na dospělém publiku.

Disney Junior už v novej DIGI TV, Slovak Sport.TV2 bol z ponuky vyradený

Detský televízny kanál Disney Junior rozšíril od dnes ponuku satelitnej služby Nová DIGI TV. Stalo sa tak presne podľa plánov, ako sme už na našom portáli SatelitnáTV.sk informovali. Program je... Viac…

WeTek Play - nová dimenze (2.)

Pokračování recenze Wetek Play - Kodi, OpenELEC, TVHeadend, konvertor settingu z Enigmy 2, vytváření zálohy.

WeTek Play - nová dimenze (1.)

WeTek Play je malý počítač s výkonným dvoujádrovým procesorem ARM 1.5GHz. Odpovídající kapacitou rychlé 1GB DDR3 RAM ve spojení s 4GB NAND flash paměti, 100Mbit Ethernet (LAN) interface, bezdrátová síť 802.11 b / g / n a Bluetooth 4.0 to vše...

Slovak Sport TV2 končí v sítích Slovak Telekom

Druhý program Slovak Sport TV ukončí k 1.6.2015 vysílání v sítích společnosti Slovak Telekom. Stanice vypadne z nabídky Magio Sat, Magio Sat a Digi Slovakia. Skončí tedy v IPTV i na satelitu Thor 6 (0,8°W).

Family Sport z družice Hot Bird 13D

Polská televizní stanice Family Sport zahájila zkušební vysílání na satelitu Hot Bird 13D na orbitální pozici 13° východně. Parametry pro příjem: transponder: č. 158, provider: Telespazio, kmitočet: 11,662 GHz, vertikální polarizace, Symbol Rate: …

Telekom vyradí športový program Slovak Sport.TV2 z ponuky Magio TV, Magio Sat a novej DIGI TV

Slovenský športový program Slovak Sport.TV2 nebudú môcť, podľa informácií nášho portálu SatelitnáTV.sk, sledovať od 1. júna 2015 zákazníci satelitných platforiem Magio Sat a novej DIGI TV, ako aj IPTV služby... Viac…

Óčko má nová vysílací studia v sídle Mafry, na 9. června plánuje veřejnou Otvíračku [aktualita]

Zaměstnanci Óčka se do sídla vydavatelství Mafra v pražském Anděl Media Centru sestěhovali již před několika týdny, nyní jsou dokončena i nová vysílací studia.

Jak se o přenosy z tenisového French Open podělil Eurosport, ČT Sport a STV 2? [aktualita]

Nejvýznamnější antukový tenisový turnaj je možné sledovat volně na veřejnoprávních televizích v Česku i na Slovensku, ovšem ne všechno. ČT nabízí 140 hodin přenosů, Eurosport přes 250 hodin.

DIGI Sport 2 dnes vysiela rovnaký obsah ako DIGI Sport 1, vieme dôvod

Slovenský športový kanál DIGI Sport2 dnes vysiela rovnaký obsah ako prvý program DIGI Sport, dôvodom je technická údržba. Zmena sa dotkla z rovnakých dôvodov aj programu DIGI Sport4, ktorý zase... Viac…

Family Sport testuje nekódovane na satelite Eutelsat Hot Bird (13°E)

V utorok 26. mája spustil technické testy na satelite Eutelsat Hot Bird 13D (13,0°E) poľský kanál Family Sport. Vysielanie je dostupné nekódovane (FTA) z frekvencie 11 662 Mhz. Podľa samotného... Viac…

Polský kanál Family Sport volně na 13E

Na kapacitě italského operátora Telespazio na satelitu Eutelsat Hot Bird 13D se dnes objevilo nekódované vysílání polského sportovního programu Family Sport. Zatím není jasné, zda program bude brzy zakódován či zůstane FTA.

Některé zápasy z fotbalové Synot ligy jen na O2 Sport

Od nové sezóny české fotbalové Synot ligy dojde k poměrně výrazné změně v distribuci přenosů. Právo první volby přenosu z každého kola bude mít nový placený sportovní kanál O2 Sport.

O2TV chystá pro klienty řadu změn, O2 Sport nabídne i přenosy Synot ligy [aktualita]

„Myslíme si, že lineární televize je velmi zásadně na ústupu. Lokálně relevantní televizní obsah je pro nás extrémně důležitý,“ uvedl Jindřich Fremuth, ředitel divize rezidentních zákazníků.

Operátor O2 dnes představí svůj exkluzivní tematický kanál O2 Sport [aktualita]

UVNITŘ FOTO – Nová tematická televize odstartuje 15. srpna a O2 pro ni získala aktuálně nejpovolanějšího volného manažera, bývalého dlouholetého šéfa Novy Sport Marka Kindernaye.

Minulý týden stoupaly podíly všech televizí na úkor ČT Sport. Nejvíc Nově, ČT 1 a Primě

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – První týden po hokejovém šampionátu se rozložení sil na televizním trhu vracelo do normálních kolejí, posilovaly zejména komerční televize.

Nova si registruje Zrzčin zákulisník, Televize Barrandov Bezdružice [aktualita]

Pozadu za svými plnoformátovými konkurentkami nezůstala ani Prima, která si zaregistrovala název Přístav. Televize však dlouhodobě nové ochranné známky nekomentuje.

Na Slovensku vzniká nová lokálna Televízia Šurany

Už čoskoro odštartuje na Slovensku nová regionálna televízia v meste Šurany pod názvom TV Šurany. Prevádzkovateľom televízie bude spoločnosť G.I.G. road rescue s.r.o., ktorá získala 12. mája tohto roku už... Viac…

Dovolená v Protektorátu na ČT 1 zahájila s 518 tisíci diváky, lepší byla Nova i Prima

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Oproti předchozím sobotám si ale ČT 1 polepšila, byť ji porazila primácká soutěž Máme rádi Česko i film Red 2 na Nově.

Nova představila novou, revoluční grafiku s organickou spirálou

V neděli 17. května televize Nova poprvé odhalila novou a moderní image pro televizní promo svého programu a navazující marketingové aktivity. Součástí nové grafiky s názvem „Nova Organic Spiral“ jsou i staniční identy, ve kterých se v organické …

Turnaj velké čtyřky na ČT sport

Česká televize nabídne divákům jeden z nejproslulejších antukových turnajů světa French Open. Přímé přenosy ze 114. ročníku grandslamového turnaje v Paříži přinese ČT sport i web České televize od neděle 24. května až do 7. června.

Dovolená v protektorátu: nová docu reality od soboty 23. 5. na ČT1

Usedlost v lokalitě Na Klepačce ve Starých Hamrech se na dva měsíce proměnila ve statek z doby před sedmdesáti lety. Jeho obyvateli se stala současná sedmičlenná rodina. Po prvním probuzení v novém domě ji čeká nemilé překvapení - je právě 15. března …

freeSAT: Travel Channel HD na novej frekvencii, koniec dočasného vysielania ČT Sport HD

Satelitný operátor freeSAT ukončil šírenie českého športového programu ČT Sport HD na satelite Thor 6, ktorý bol dostupný divákom dočasne len počas MS v hokeji, ktoré sa konali tento rok... Viac…

Satelitní služba Digi TV spustila kompletně nový web, freeSAT vyřadil ČT Sport HD [aktualita]

Provozovatel původně rumunské satelitní služby působící v Česku na svých nových webových stránkách slibuje i zařazení dalších stanic ve vysokém rozlišení.

Nova představila novou, revoluční grafiku s organickou spirálou

V neděli 17. května televize Nova poprvé odhalila novou a moderní image pro televizní promo svého programu a navazující marketingové aktivity. Součástí nové grafiky s názvem „Nova Organic Spiral“ jsou i staniční identy, ve kterých se v organické …

NOVA Plus přináší nový pořad „Maminy s rozumem“

NOVA Plus přináší nový pořad „Maminy s rozumem“, který vyvrací mýty týkající se těhotenství a mateřství. Řeší témata, která maminky nejvíc zajímají. Jedná se o skloubení odborných rad, zdravého rozumu a zkušeností. Divák navíc může sledovat, jak …

„Nová“ Deutsche Welle spustila na satelitu Astra promo smyčku [aktualita]

UVNITŘ VIDEO – „Máme řadu odborníků, díky čemuž jsme považováni za specialisty na dané oblasti v celé Evropě,“ domnívá se manažerka distribuce Ursula Hettchen.

Nova bude vyvracet v Maminách s rozumem mýty o těhotenství a mateřství [aktualita]

„Maminy s rozumem napadají mnohdy nesmyslné rady, které se lidé dočítají od anonymních lidí v internetových diskuzích, nebo je slýchávají u příbuzných a kamarádek,“ vysvětlila Nova.

freeSAT: Konec distribuce ČT Sport HD

Lucemburská mediální skupina UPC DTH ukončila šíření sportovního kanálu České televize ČT Sport HD na satelitu Thor 6. Zde se vysílal dočasně jen po dobu konání MS v ledním hokeji 2015 v Praze a Ostravě.

Nova představila novou, revoluční grafiku s organickou spirálou

V neděli 17. května televize Nova poprvé odhalila novou a moderní image pro televizní promo svého programu a navazující marketingové aktivity. Výtvarný koncept s názvem "Nova Organic Spiral" je základem pro výraznou obraznost a dynamický, …

Zájem o ČT Sport po skončení hokejového šampionátu opadl, oslovila pouze Synot liga

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nová televize Barrandov Plus si prozatím nadále drží minimální zájem diváků. Nejsledovanější pořad včera viděly pouhé tři tisíce lidí.

Nova představila divákům nový vizuál, hlavním prvkem je dynamická spirála [aktualita]

„Nový vizuál přináší otevřený prostor pro rozvoj moderní image celé televize Nova. Zároveň přináší podporu jejím plánům a tematickým žánrům,“ uvedl kreativní ředitel skupiny Alan Záruba.

ČT Sport klesla bez hokeje na obvyklé hodnoty, páteční večer patřil Všechnopárty

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Z tematických a menších stanic se dostala nad hranici dvou set tisíc diváků pouze Dvojka. V rámci celodenního i primetimového podílu porazila TV Barrandov.

Historický rekord ČT Sport: ve čtvrtek dosáhla nejvyšší sledovanosti od svého vzniku [aktualita]

Čtvrtfinálové utkání hokejového šampionátu mezi Českem a Finskem bylo druhým nejsledovanějším pořadem v historii ČT Sport hned po zápasu ČR – Slovensko na ZOH 2014 v Soči.

Televize Nova podporuje dárcovství kostní dřeně

Od dnešního dne uvidí diváci na obrazovkách TV Nova charitativní spot na podporu Českého národního registru dárců dřeně (ČNRDD) s názvem „Zapište se někomu do života.“ Jeho cílem je oslovit mladé a zdravé lidi, kteří by po zralé úvaze vstoupili do …

Hokej vystřídal fotbal, ve středu táhla sledovanost ČT Sport fotbalová Liga mistrů

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Jediným pořadem, který se ve středu večer po 20:00 dostal nad úroveň milionu dospělých diváků, byla reality show Výměna manželek na Nově.

Kino Barrandov překvapuje svojí sledovaností. Má lepší nástup než kdysi Nova Cinema

[Prémiový obsah] UVNITŘ TABULKY – Volně šířených filmových kanálů na českém trhu příliš mnoho není. Srovnání s Novou Cinema se přímo nabízí, ta je však dnes výkonově zcela někde jinde.

Přímý střet hokejového šampionátu s Ordinací na Nově vyhrála stanice ČT Sport

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Česká televize včera zaujala v prime time dokumentem o Janu Saudkovi na stanici ČT art. Ta se po dlouhé době opět přehoupla přes stotisícovou hranici.

Panasonic TX-55CS620E: výborný Full HD televizor nejen pro sport či set-top-box

Nejvyšší Full HD řada CS600 přichází dobře vybavena a je postavena na klasické, velice rychlé platformě Viera. Tady běhá už na dvoujádru a je to znát.

Sport 5 prozatím neuvažuje o odchodu z multiplexu 3 ve středních Čechách [aktualita]

„Spolupráce s Českými Radiokomunikacemi se zatím v žádném rozsahu nijak nemění,“ sdělil DigiZone.cz ředitel televize Martin Šlachta, která v této síti šíří signál ze Žižkova a Cukráku.

Nova chystá další on-line projekty, registruje si Maminy s rozumem a Hravě zdravě [aktualita]

DOPLNĚNO – Trojici ochranných známek Pála pod kůží, Rychlá hra a Soudkyně Barbara vyslal na patentový úřad provozovatel TV Barrandov. Jeden z pořadů už se ve vysílání objevil.

Hokej s Francií oslovil přes polovinu publika, pozici lídra si ale i tak udržela Nova

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Velké televize měly s výjimkou Novy ve čtvrtek velký problém překonat hranici půl milionu diváků. Primě se to povedlo jen těsně, Jedničce vůbec.

MasterChef je zpět! TV Nova připravuje novou řadu celosvětově úspěšné show

Nová řada populární a celosvětově úspěšné show MasterChef odstartuje už letos na podzim a přinese souboj kuchařských talentů, emoce, přehlídku nevídaných výtvorů z rukou amatérů i pohnuté lidské osudy a trnitou cestu za titulem MasterChef, finanční …

MasterChef je zpět - Nova připravuje novou řadu celosvětově úspěšné show

Fenomenální kuchařská show MasterChef se vrátí na obrazovky televize Nova a splní sen jednomu z českých amatérských kuchařů. Nová řada populární a celosvětově úspěšné show MasterChef odstartuje už letos na podzim a přinese souboj kuchařských talentů, …

Nova vrátí po třech letech na obrazovku kulinářskou show MasterChef [aktualita]

UVNITŘ FOTOGALERIE – Nejsledovanější tuzemská televize vysílala pořad naposledy na podzim 2012. Jeho moderátorkou byla tehdy modelka Daniela Peštová.

Veřejné produkce MS v hokeji: kdy můžete ČT Sport pouštět zdarma a kdy už na to potřebujete smlouvu?

[Prémiový obsah] Česká televize si přísně hlídá dodržování licenčních podmínek, které zakazují jakékoli komerční využití jejího vysílání. Pokud provozujete restauraci nebo bar, měli byste zbystřit.


Červenec 2015

« | »

Po Út St Čt So Ne
0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
DigiMedia.cz | Portál o zdraví.cz | Devlogy.cz