DigiMedia.cz » Nejčastěji hledáte » Nova Sport


Nova Sport

Nová dětská stanice RiK představila TV program

Nový dětský kanál RiK slovenské komerční vysílací skupiny JOJ zahájí pravidelné vysílání dne 1.1.2015 v 6:00 hodin ráno s prvními díly kanadského animovaného seriálu Príbehy vreckových dráčikov.

Nova bez Doktorů z Počátků přihrála diváky Barrandovu a ČT 2

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Rekordní středu měla zejména ČT 2, cyklus Na cestě oslovil téměř půl milionu diváků. Stal se druhým nejsledovanějším pořadem večera po Nově.

Nová aplikace zjednoduší poslech Českého rozhlasu

Posluchači Českého rozhlasu si mohou stáhnout novou desktopovou aplikaci iRadio pro počítače a laptopy, která jim zjednoduší poslech na internetu. Živé vysílání také doprovázejí textové informace o programu a nabídka zajímavostí z webů stanic. …

Nová třídílná kriminální minisérie Zločin na AXN

Třídílná minisérie z produkce AXN "Zločin" je inspirována bestsellerem Vivecy Sten, podle kterého vznikl seriál Vraždy v Sandhamnu. Zločin se natáčel v létě 2014 v severním Polsku - na místě s magickou přírodou a tajemnou atmosférou - na …

Skylink: ČT Sport HD skončí na původním TP až 13.1.2015

Sportovní kanál České televize (ČT) ve vysokém rozlišení (HDTV) - ČT Sport HD - oficiálně ukončí distribuci na kapacitě satelitní platformy Skylink k 1.1.2015. Nicméně vysílání bude běžet dál a na původní frekvenci 11,797 GHz skončí až 13.1.2015.

ČT2 HD na satelite Astra 3B, ČT1 HD a ČT Sport HD sa presúvajú na novú frekvenciu

Česká verejnoprávna televízia spustila v pondelok 15. decembra 2014 vysielanie svojho druhého kanálu ČT2 HD na satelite Astra 3B (23,5°E). Program vysiela z frekvencie 12 363 MHz a je kódovaný... Viac…

23,5E: ČT1 HD, ČT2 HD a ČT Sport HD odstartovaly na novém TP

Společnost České Radiokomunikace (ČRa) ve spolupráci s poskytovatelem infrastruktury, společností Towercom, zahájily testovací vysílání HD programů České televize (ČT) z nové kapacity na satelitu Astra 3B (23,5°E).

Nová aplikácia od Markízy ponúka prístup k videoarchívu zdarma [náhľady]

Televízia Markíza sprístupnila pred niekoľkými dňami svoj videoarchív už aj pre mobilné zariadenia. Diváci si tak môžu pozrieť vybrané programy priamo na mobile či tablete a to kdekoľvek. V archíve... Viac…

Sport 5 získal vysílací práva pro hokejovou EBEL ligu, nabídne zápasy Znojma [aktualita]

„Jsme velice rádi, že se nám po složitých jednáních podařilo domluvit vysílání přímých přenosů našeho týmu,“ konstatoval Petr Veselý, manažer klubu Orli Znojmo.

ČT Sport skokanem minulého týdne, meziročně nejvíc rostla Prima

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Prima si oproti loňskému druhému prosincovému týdnu výrazně polepšila i jako celá skupina. Její podíl u publika od 15 do 54 let vzrostl o dva procentní body.

Mezinárodní hokejová EBEL liga na Sport 5

Televizní kanál SPORT 5 jako první v České republice nabídne fanouškům hokeje přímé přenosy z prestižní mezinárodní EBEL ligy. Hokejisté Znojma se 19. prosince doma postaví Salcburku a 18. ledna Vídni. Obě utkání si příznivci nejrychlejší kolektivní …

Nová Digi TV SK: Řešení běžných problémů přes SMSku

Zákazníci Nové Digi TV SK mohou řešit některé běžné technické problémy týkající se příjmu této platformy zasláním jednoduché SMS. Klienti operátora tak nemusejí volat na zákaznickou linku ani hledat pomoc u montážních firem.

AD Sport Extra odstartoval FTA na 13E

Na satelitu Eutelsat Hot Bird 13C (13°E) se na transpondéru číslo 51 objevil nový nekódovaný sportovní kanál s názvem AD Sport Extra. Stanice je šířena s arabskou a anglickou jazykovou stopou.

Testujeme chytré mobilní televize v Česku: Česká televize a Nova

[Prémiový obsah] Chytré mobilní televizi vykolíkovaly cestu mnohem starší aplikace a služby samotných televizních společností. Co dnes pro mobily a tablety nabízí Česká televize a skupina Nova? A co chystají?

Nova chystá na jaro seriál Policie Modrava, přesný termín nasazení prozatím tají [aktualita]

Nova zároveň informovala, že všechny populární seriály se na její obrazovce objeví opět už v lednu příštího roku. Ordinace v růžové zahradě 2 nabídne nové logo i znělku.

Nova a Prima rozšíří nativní HD a spustí další HD kanály

Provozovatelé českých komerčních skupin Nova a Prima hodlají navyšovat počet pořadů v nativním HD formátu na stávajících programech a též chystají spustit další programy v HD rozlišení.

Nova i Prima chystají rozšířit počet svých HD kanálů na satelitu [aktualita]

Nova chystá na satelitu v HD kvalitě spuštění stanic Smíchov a Telka, konkurenční Prima pak programy Prima love a Prima Zoom. O termínech se prozatím jedná.

TV Nova: Rady ptáka Loskutáka příští rok v novém

Pořad Rady ptáka Loskutáka, který diváky TV Nova provází novými trendy a nápady z oblasti kutilství, zahradničení nebo například vaření již od roku 2001, se dočká hned několika změn. Nejzásadnější z nich bude nový moderátor.

Nova se dnes zbaví posledního nepříjemného dědictví po Janu Andruškovi

[Prémiový obsah] Nynější šéfové Novy doufají, že definitivně vyžehlí vztahy s ostatními hráči na televizním trhu, jimž bývalý ředitel vyhrožoval žalobami. Celé to připomíná dost nepovedenou tragikomedii.

Skylink: Nova Sport HD dostupná i s původním zvukem

Placený sportovní kanál Nova Sport HD je dostupný klientům satelitní platformy Skylink opět i s původním zvukovým doprovodem. Originální audio stopa byla k programu zapojena na staronové frekvenci, kde vysílá od 2.12.2014.

Nova i Prima nasadily vánoční identy, sváteční televizní znělky [aktualita]

UVNITŘ FOTO A VIDEO – Obě televizní skupiny na svých hlavních kanálech rozvíjejí motta, na něž už jsou diváci zvyklí. Sváteční vizuál dnes představila také hudební stanice Óčko.

Skupina Nova si v zimních identech hraje se světlem a vybízí ke sdílení

Skupina Nova představila na svých obrazovkách zimní kampaň tzv. identů, kterými prokládá svůj program. Nová kampaň volně navazuje na slogan podzimu "Jsme součástí Vašich příběhů", ale posouvá jej do aktivnější roviny ve formě "Sdílejme …

Nova nabídne diskusní pořad Vaše téma, připravuje ho pouze pro tn.cz [aktualita]

Hostem dnešního online pořadu bude předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček (ČSSD), se kterým bude diskutovat reportérka Michaela Šmídová například o platech poslanců.

ANTIK Telecom: Auto Motor und Sport v HD kvalite do konca roka pre všetkých zákazníkov

Operátor ANTIK Telecom zaradil dočasne v rámci promo akcie nemecký kanál Auto Motor und Sport (AMS) v HD kvalite do Základného balíčka svojej digitálnej káblovej televízie Tango. K programu tak... Viac…

Skylink – nové programy v HD kvalitě: Nova Cinema HD, Fanda HD, Prima COOL HD, JOJ HD, JOJ Plus HD a Dajto HD

Česko-slovenský satelitní operátor Skylink rozšiřuje nabídku programů vysílaných ve vysokém rozlišení HD o dalších 6 programů. Jedná se o bezplatné stanice Nova Cinema HD, Fanda HD, Prima COOL HD, JOJ HD, JOJ Plus HD a Dajto HD. Celkově mohou …

Nova Cinema slaví 7. narozeniny a pro diváky připravila oscarový program

Nova Cinema, televizní stanice, která svým divákům nabízí výběr filmových titulů v nejširším žánrovém rozsahu, slaví dnes sedmé narozeniny. Pro své diváky připravila na narozeninový den program se dvěma oscarovými tituly. Jedná se o Počátek a Americká …

Nova v listopadu ztrácela na sledovanosti, hlavní kanál i celá skupina. ČT a Prima rostly

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ LISTOPADU – Prima si ale na rozdíl od České televize polepšila i meziročně, v podílu na publiku rostla nejvíc ze všech tří velkých televizních skupin v zemi

ČT2 HD spolu s ČT1 HD a ČT Sport HD brzy v novém muxu na 23,5E

PARAMETRY NOVÉHO TRANSPONDÉRU V ČLÁNKU. Diváci České televize budou mít od poloviny prosince možnost sledovat pořady programu ČT2 na satelitu v HD. Na novém transpondéru pak od Nového roku naleznou kromě Dvojky i stávající HD programy ČT1 a ČT sport.

Nova Cinema chystá na příští rok řadu premiér, dnes slaví sedmé narozeniny [aktualita]

UVNITŘ VIDEO – Novu Cinema mohou diváci najít v zemském multiplexu 2 Českých Radiokomunikací, paralelně však vysílá také v konkurenčním multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting.

Nova Cinema slaví 7. narozeniny a pro diváky připravila oscarový program

Nova Cinema, televizní stanice, která svým divákům nabízí výběr filmových titulů v nejširším žánrovém rozsahu, slaví dnes sedmé narozeniny. Pro své diváky připravila na narozeninový den program se dvěma oscarovými tituly. Ve 20:00 je to Počátek …

Nova zpestří Vánoce premiérovými filmy i tradičními pohádkami

Televize Nova a její sesterské kanály představí během Vánoc vyváženou nabídku premiérových titulů i oblíbených tradičních pohádek a filmů. TV letos na Štědrý den přinese premiéru českého romantického snímku Přijde letos Ježíšek? v hlavních rolích s …

Evropská liga výrazněji oslovila jen na ĆT Sport, na Fandovi zůstala bez zájmu

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Tradiční tahák Novy Cinema, seriál Námořní vyšetřovací služba, tentokrát nepřekročil hranici tří set tisíc diváků. Jeho podíly však byly i tak vysoké.

Antik Sat - představena nová satelitní platforma na Slovensku

Na Slovensku byla představena další DTH platforma, která bude bojovat o své zákazníky. Košická společnost Antik Telekom dnes poodhalila svoji hybridní satelitní platformu s názvem Antik Sat.

Přátelé na sociálních sítích jsou defacto editory zpráv, říká odborník na nová média

„Ruská propaganda využívá lež a mlží, zatímco na západní straně je spíše postavena na tom, že některé informace se potlačí, jsou vynechány v hlavním zpravodajství,“ srovnává odborník na nová média Josef Šlerka, který se stal Osobností roku v anketě …

Digi Sport bude vysílat historicky první Evropské hry, obdobu olympijských her [aktualita]

Společnost Digi Slovakia si exkluzivitu na tento nový sportovní svátek pochvaluje. Jednání o možnosti podílet se v nějaké formě na přenosech z této události zahájí vysílatel s Českou televizí.

Skupina Nova zpestří Vánoce premiérovými filmy i tradičními pohádkami

Televize Nova a její sesterské kanály představí během Vánoc vyváženou nabídku premiérových titulů i oblíbených tradičních pohádek a filmů. TV letos na Štědrý den přinese premiéru českého romantického snímku Přijde letos Ježíšek? v hlavních rolích s …

DIGI Sport bude exkluzívnym vysielateľom historicky prvých Európskych hier

Športová televízna stanica DIGI Sport získala pre územie Slovenskej a Českej republiky exkluzívne vysielacie práva na I. Európske hry Baku 2015. Diváci tohto slovenského športového kanálu tak uvidia historicky prvé... Viac…

Televizní noviny se ve čtvrtek přiblížily k dvoumilionové hranici, Nova dominovala

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prima porazila o jeden procentní bod v prime time Jedničku i přesto, že pořady Svatby v Benátkách ani Kdo je kdo? se nedostaly do TOP 5 televize.

Nova Cinema mění kmitočet u Digi TV, na satelitu Astra odstartovala Türkshow [aktualita]

Šíření prostřednictvím pozice 19,2 stupně už provozovatel tureckého programu potvrdil na svém webu. Počítá se zásahem přibližně sto milionů nových domácností a lepší kvalitou signálu.

Za vulgarity prezidenta Miloše Zemana se bude zpovídat i Nova [aktualita]

Nejsledovanější česká televize dostala několikasettisícovou pokutu za americký seriál Kriminálka Miami, který odvysílala před téměř sedmi lety. Obsahoval brutální scény vraždy.

UPC rozšiřuje nabídku mobilní TV Horizon Go o NOVA Sport

Kanál Nova Sport bude nově dostupný ve službě Horizon Go na pozici 44, zařadí se tedy za Eurosport 2. NOVA Sport bude dostupná pro klienty se službami Komfort a také v balíčku Sport u uživatelů tarifu Klasik (dříve Starter). Celkově klienti UPC mohou …

Nova si registrovala celkem šestnáct ochranných známek pro kriminálky [aktualita]

Televize až na výjimky registraci nových ochranných známek konkrétně nekomentují. Vyjádření tiskových oddělení se většinou týká velmi obecného vyjádření.

Nova zcela ovládla středeční večer, Dvojka chvílemi porážela Jedničku

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova bodovala nejen Doktory z Počátků, ale také americkým krimiseriálem Námořní vyšetřovací služba

Digi TV: Změna parametrů Nova Cinema

Seriálový a filmový program Nova Cinema, skupiny Nova, mění technické parametry příjmu pro zákazníky satelitní platformy Digi TV v České republice.

Nova skokanem minulého týdne, meziročně ale nejvíc rostla Prima. I jako skupina

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Hlavní kanál Primy dosáhl druhého nejlepšího výsledku v letošním roce, meziročně rostl v obou základních cílových skupinách o víc než procentní bod

Nedělní sledovanost ovlivnil fotbal, ČT Sport byl večer úspěšnější než Jednička

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Na fotbalový duel doplatila z plnoformátových stanic nejvíce ČT 1. Premiéra Českého století věnovaná roku 1968 vůbec nefigurovala v TOP 5 pořadů.

Sledovanost ČT Sport byla ve čtvrtek mizivá, pohybovala se hluboko pod procentem

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Tradičně vysokou sledovanost měly oba díly Námořní vyšetřovací služby na Nově Cinema. Díl vysílaný od 21 hodin si pustilo téměř 360 tisíc diváků.

Nova zatím další ročník SuperStar oficiálně tají, i když už ho Markíza potvrdila [aktualita]

O přípravách na česko-slovenskou SuperStar informoval v úterý server Mediálne.sk, který se odvolává na prezentaci pro obchodní partnery. Show se naposledy vysílala na jaře loňského roku.

Nova rozšíří od začátku příštího roku možnosti video inzerce [aktualita]

Televize Nova plánuje i v roce 2015 další posilování svého serveru Voyo.cz, který by měla obohatit mimo jiné nová partnerství s poskytovateli video obsahu.

Hokej a tenis udělaly z ČT Sport skokana minulého týdne, nejvíc se propadala Nova

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Hokejový Karjala cup a tenisový Fed cup vybičovaly sportovní kanál České televize k nadprůměrným výkonům. Pomohl i evropský fotbal.

Začala právní bitva o TV4You. K předběžnému opatření Primy se přidává i Nova

[Prémiový obsah] TV4You nehodlá ani po vydání předběžného opatření Městského soudu v Praze vyřadit z nabídky své mobilní streamovací služby programy televizní skupiny Prima

37f ČT Sport se díky Evropské lize přiblížil ve čtvrtek večer k desetiprocen­tnímu podílu

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Z menších stanic výrazněji bodovala pouze Nova Cinema, která se s oběma díly Námořní vyšetřovací služby pohybovala okolo tří set tisíc diváků.

Novu Cinemu ve středu dotahovala ČT Sport i Prima love, u mladých ji porazila ČT 2

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Večerní sledovanost ovlivnila fotbalová Liga mistrů, která pomohla ČT Sport a Primě Cool k nadprůměrným výkonům

Televize Nova otestuje v příštím roce hybridní vysílání HbbTV [aktualita]

V rámci technologie by Nova například přenášela krátká doplňková videa, která by si mohl uživatel vyvolat po stisknutí červeného tlačítka, případně textové a graficky zpracované informace.

Olympijští vítězové společně ve studiu na Sport 5

V roce 1998 spolu vyhráli Olympijské hry. Jeden zářil v bráně, druhý v útoku zlatého týmu. Dnes už mají oba úspěšné hokejové kariéry za sebou. Martin Procházka se od letošní sezony stal moderátorem hokejových magazínu na televizní stanici SPORT 5. Ve …

Všechny domácí zápasy Imosu Brno v Eurolize žen na Sport 5

Basketbalistky BK Imosu Brno se už podevatenácté představí v prestižní Eurolize. Vítězky soutěže z roku 2006 čeká v základní skupině čtrnáct utkání. A fanoušci si díky televizní stanici SPORT 5 budou moci vychutnat všechny domácí zápasy živě.

NBA štartuje na NOVA Sport už túto nedeľu

Platený športový kanál NOVA Sport prinesie všetkým športovým fanúšikom najprestížnejšiu basketbalovú súťaž sveta NBA aj počas najbližšej sezóny 2014/15. Fanúšikovia sa môžu tešiť na jeden zápas týždenne zo základnej časti... Viac…

Vlastník TV Nova v Česku v zisku

Central European Media Enterprises Ltd. dnes oznámila finanční výsledky za třetí čtvrtletí a devět měsíců končící 30. zářím 2014. Výnosy za třetí čtvrtletí končící 30. zářím 2014 činily 140,1 mil. USD v porovnání s 131,0 mil. USD za stejné období roku …

NBA startuje na NOVA Sport

Nejprestižnější basketbalová soutěž světa NBA startuje na prémiové stanici NOVA Sport. Každou neděli mohou fanoušci špičkového basketbalu sledovat jeden zápas ze základní části, ze které sportovní kanál celkem nabídne 24 utkání. Následovat budou dva …

Kabelová televize UPC upravila distribuci kanálů Slovak Sport [aktualita]

Satelitní operátor freeSAT provozovaný společností UPC DTH nahradil přepočítávané verze Novy a Novy Sport opět jejich nativní HD podobou. Programy z kabelové TV přebírá.

freeSAT: Nova Sport HD a Nova HD opäť v natívnom HD

Satelitná platforma freeSAT ponúka od dnešného dňa svojim zákazníkom na Slovensku a v Česku programy Nova Sport HD a Nova HD opäť v natívnom HD. Stalo sa tak krátko po... Viac…

Nova Sport se vrací do nabídky UPC. Nova HD a Nova Sport HD opět v nativu u freeSATu

Od dnešní 12. hodiny mohou zákazníci největšího kabelového operátora u nás UPC Česká republika sledovat v rámci svých balíčků sportovní program Nova Sport.

Nova Sport se vrací do kabelovky UPC, nebudou chybět ani HD kanály Novy [aktualita]

„Dlouhodobě se snažíme udržovat a zvyšovat hodnotu televizních balíčků pro naše zákazníky,“ uvedl mimo jiné šéf českého UPC Frans Willem de Kloet.

Nová Digi TV SK: Viasaty a Disney Channel již v nabídce

Zákazníci slovenské satelitní placené televize Digi TV mohou využívat širší programovou nabídku. Dnes byly do programového rastru platformy zařazeny tři programy z rodiny Viasat. Před několika dny i dětský kanál Disney Channel.

ČT 1 skokanem minulého týdne, nejvíc ztrácela Prima. Nova silně meziročně roste

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Skupina Prima ztratila náskok, který získala v předminulém týdnu. Nově se daří meziročně růst v obou základních cílových skupinách o 2,5 procentního bodu.

Nova si registruje ochranné známky k druhé řadě Expozitury: Atentát a Atentát Expozitura [aktualita]

UVNITŘ LOGO – Pokračování příběhu, který pro Novu napsali Janek Kroupa s Josefem Klímou, televize dotočila letos v létě. První řadu přes prázdniny reprízovala.

ORF III, ORF Sport+ a regionálne verzie ORF2 v HD kvalite oficiálne od zajtra

Rakúsky verejnoprávny vysielateľ ORF (Österreichische Rundfunk) tento týždeň informoval o spustení svojich nový kanálov vo vysokom rozlíšení, ktoré odštartujú oficiálne v sobotu 25. októbra 2014. Konkrétne sa jedná o stanice... Viac…

Vypjatý duel mezi Slovanem a Spartou vyšvihl ČT Sport večer až k téměř 9 % 314

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova Cinema se dostala jedním z dvojice dílů Námořní vyšetřovací služby až k téměř 330 tisícům diváků. U mladšího publika překročil 10 %.

Televize Nova odvysílá 8. listopadu zábavný pořad Chartshow

Televize Nova a televize Markíza uvedou v sobotu 8. listopadu hudební show plnou hvězdných hostů a pěveckých vystoupení! Nový zábavný pořad Chartshow představí divákům žebříček třiceti nejúspěšnějších českých a slovenských hitů. Moderátorka Adéla …

Vysílací rada udělila pokuty za více než milion, hřešila Nova i Lagardère [aktualita]

Z firem se ve vysílání českých stanic nejvíce provinila Kofola. Ta dostala celkem tři pokuty, a to ve výši osmdesát, sto a sto padesát tisíc korun. Regulátorovi vadil produkt Jupík Crazy Aqua.

ORF 2 HD, ORF III HD a ORF Sport+ HD od 25.10.2014

Rakouský veřejnoprávní vysílatel ORF potvrdil, že spouští další tři programy ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). 7 regionálních verzí programu ORF 2 HD, kulturní kanál ORF III HD a sportovní kanál ORF Sport+ HD...

Nova zaplatí za prohřešky necelý milion, soud nevyhověl kasačním stížnostem [aktualita]

Vysílací radě dal soud mimo jiné za pravdu ve věci odvysílání filmu Kajínek, který v hlavním vysílacím pořadu divákům nabídl mučení, znásilňování a střelba do lidí.

Po Sportu 2 začne vysílat v HD kvalitě i česko-slovenský Sport 1 [aktualita]

Provozovatel kanálů získal nejen práva pro klasické vysílání, ale i pro takzvané OTT, tedy nelineární služby. Přenosy z Formule 1 tedy budou moci nabídnout operátoři například i v rámci VOD.

Chart Show nasadí Nova 8. listopadu, moderovat ji bude Adéla Banášová [aktualita]

Pořad nabídne žebříček třiceti největších česko-slovenských hitů posledních třech desetiletí. Nova nasazuje novinkový formát proti tradiční sobotní zábavě a filmům Primy.

Prima minulý týden na nejlepších číslech za letošek, meziročně nejvíc rostla Nova Cinema

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Hlavní kanál Primy se dostal i nad loňská čísla a zvýšil svůj náskok před ČT 1, která naopak zaznamenává největší meziroční propady ve všech měřených stanic

Nova si nárokuje Vinaře, seriál měl být prý původně její [aktualita]

Nejsledovanější komerční televize napadla Primu soudní cestou, je však otevřena dohodě. Podle MediaGuru.cz by tedy nemělo dojít ke stažení seriálu.

Nova v úterý s téměř trojnásobným podílem v prime time oproti konkurenci

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Plnoformátová televize Barrandov se pohybovala po celý den okolo tříprocentního podílu. Stanici porazila nejen Dvojka, ale také Prima Cool.

Nová Digi TV SK: Viasaty a Disney opět v základním balíčku

Po několika měsících se do základního balíčku Nové Digi TV SK vracejí 4 oblíbené televizní stanice - do programového rastru se vracejí Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature a Disney Channel.

Volby udělaly z ČT 24 skokana minulého týdne, meziročně nejvíc posilovala Nova

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Naopak Prima nabrala opačný kurz a všechny její programy kromě Primy love klesaly, a to i meziročně. Nejvíc hlavní kanál.

(O)milníky české televizní digitalizace: DVB-T2 – nová technologie, nové omyly?

[Prémiový obsah] Jistě by bylo vhodné se nedopouštět zbytečných omylů a nevytvářet tak žádné nové (o)milníky na poli digitálního televizního vysílání. Co hrozí při přechodu na DVB-T2?

Dnešný zápas 21tky proti Taliansku odvysiela DIGI Sport 1 a Plus

Priaznivci futbalu si budú môcť dnes pozrieť priamy prenos našej 21tky proti Taliansku hneď na dvoch televíziách. Okrem DIGI Sportu ho ponúkne aj Pluska. “Keďže ide o mimoriadne dôležité stretnutie... Viac…

Pořad Rychlovky Ládi Hrušky už tuto sobotu na TV Nova

Od soboty 11. října se fanoušci gurmánského experimentátora mohou těšit na krátký televizní pořad s názvem Rychlovky Ládi Hrušky. Každou sobotu Láďa připomene tři nejlepší a divácky nejoblíbenější recepty. V nich se snaží uvařit a upéct domácí …

Volební víkend se skupinou Nova

Již tento pátek se občanům České republiky otevřou brány do volebních místností a uskuteční se tak volby do obecních zastupitelstev a ve vybraných volebních obvodech i první kolo voleb do senátu. Návštěvníkům TN.cz je už teď k dispozici kompletní …

Házenkářskou ligu EHF uvidí více diváků, Digi Sport přišel o vysílací práva [aktualita]

Zápasy ve skupinách Poháru EHF bude nový majitel vysílat od února. Z kvalifikačních kol mají stále šanci do série postoupit český tým Talent M.A.T. Plzeň a některé slovenské celky.

NOVA Sport prinesie sedem priamych prenosov z NHL týždenne [+ rozpis októbrových prenosov]

Kanadsko-americká hokejová liga NHL štartuje už 8. októbra 2014. Športový kanál NOVA Sport prinesie všetkým fanúšikom tohto populárneho športu až sedem priamych prenosov týždenne, za celú sezónu tak ponúkne približne... Viac…

Nová dvojice Televizních novin na Nově: Kristina Kloubková a Martin Pouva [aktualita]

„Televizní noviny jsou pro mě zcela novou disciplínou, platí zde jiná pravidla. Přesunout se z několikaminutových Sportovních novin je pro mě velký posun v kariéře,“ uvedl Pouva.

Na NOVA Sport startuje hokejová soutěž světa NHL

Už ve středu 8. října odstartuje hokejová NHL nejen na ledových plochách amerických a kanadských stadionů, ale i v České republice exkluzivně na prémiovém kanálu NOVA Sport. Fanoušci se mohou na NOVA Sport těšit na 7 živých přenosů týdně, za celou …

Saudi Sport 2 ukončil vysielanie na pozícii 13°E

Od 1. októbra 2014 ukončil distribúciu svojho programu, jordánsky operátor Jordan Media City (JMC), Saudi Sport 2 prostredníctvom družice Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E). Vysielanie bolo dostupné nekódovane (FTA) na... Viac…

Sport 5 získal vysílací práva pro basketbalovou VTB ligu, začíná už dnes [aktualita]

Nymburk čeká v lize čtvrtá sezona. V jedné z nejtěžších soutěží odehraje třicet zápasů a bude se moc konfrontovat s nejsilnějšími týmy ve východní a severní části kontinentu.

Nova v prime time téměř na trojnásobném podílu Jedničky, lídrem večera Ordinace

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prima byla ve čtvrtek televizní dvojkou, její stěžejní pořady dne – seriál Svatby v Benátkách a zábavná show Kdo je kdo? – ale nejsou těmi, které by táhly sledovanost.

Prestižní basketbalová VTB liga 2014 na obrazovkách SPORT 5

Prestižní basketbalová soutěž pro kvalitní týmy východní a severní Evropy VTB liga 2014 odstartuje v Česku. Úvodní zápas obstarají Nymburk s Lokomotivem Kubáň Krasnodar. A fanoušci basketbalu mohou být díky televizní stanici SPORT 5 u toho. Přímý …

Saudi Sport 2 bez vysílání na 13E

K 1.10.2014 bylo na transpondéru jordánského operátora Jordan Media City (JMC) ukončeno šíření arabského sportovního kanálu Saudi Sport 2. Připomeňme, že na stejném transpondéru bylo před 3 týdny ukončeno šíření programu Saudi Sport 1.

Nová Digi TV SK a Magio Sat: Brazzers TV nahrazen programem Dorcel TV

Společnost Slovak Telekom provedla změny v programové nabídce satelitních platforem Magio Sat a Nová Digi TV SK. Obě tyto platformy poskytují od dnešního dne místo původního programu Brazzers TV Europe jiný kanál se stejným zaměřením - Dorcel TV.

Televize Prima: Začiná nová soutěžní show Muži proti ženám

V sobotu 27. 9. ve 20.15 se na obrazovkách televize Prima rozpoutá souboj mužů proti ženám – souboj dvou týmů složených ze známých osobností pod vedením moderátorů, a zároveň hrajících kapitánů, Terezy Kostkové a Dalibora Gondíka. Začíná nová zábavná …

Nova pokračuje v rekordní jízdě: minulý týden jako skupina u mladých nad 40 %

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Nova byla také jedinou skupinou, která minulý týden posilovala. ČT 1 spadla na nejhorší čísla za letošní rok, poprvé pod podíl 13 %.

Nova přišla o formuli 1, na tři roky ji exkluzivně mají placené Sport 1 a Sport 2 [aktualita]

Držitelem vysílacích práv pro Českou republiku byla doposud mediální skupina Nova, u našich východních sousedů pak komerční Markíza a Dajto

Nova opět vítězem pátečního večera, pohádka Kouzla králů měla přes milion diváků

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Později večer se tradičně dařilo ČT 1, kromě Všechnopárty byly nadprůměrně sledované i Slavné dialogy

TNS Aisa, ATO a Nova se ohradily proti porovnání sledovanosti YouTube a televizí [aktualita]

„Z výzkumného hlediska není přípustné slučovat bez dalších metodických úprav data z rozdílných zdrojů a rozdílných výzkumů,“ píše se mimo jiné ve stanovisku.

Mtel - nová DTH platforma v Bulharsku

Na bulharském trhu odstartovala nová placená satelitní televize Mtel. Služba nabízí 3 programové balíčky a nechybí ani stanice ve vysokém rozlišení (HDTV), včetně nejnižšího balíčku.

Řecká platforma Nova má 1/2 milionu zákazníků

Společnost Forthnet, provozovatel řecké satelitní placené televize Nova, překročila hranici 1/2 milionu abonentů. Platforma Nova byla spuštěna v roce 1999 jako první v zemi nabídla HD obsah (2010) a produkovala a vysílala ve 3D (2011).


Prosinec 2014

« | »

Po Út St Čt So Ne
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031
DigiMedia.cz | Portál o zdraví.cz | Devlogy.cz