DigiMedia.cz » Nejčastěji hledáte » Nova Sport


Nova Sport

Česká televize couvla, ČT Sport z DVB-T nezmizí a přidá se Déčko a ČT art

Po plánovaných změnách v pozemním vysílání by řada diváků přišla o své oblíbené programy. Radost by neměli zejména sportovní fanoušci.

Česká televize po kritice diváků couvla, ČT Sport z DVB-T nemizí a přidá se Déčko a ČT art

Po plánovaných změnách v pozemním vysílání by řada diváků přišla o své oblíbené programy. Velká kritika u koncesionářů se zvedla zejména po odchodu stanice Déčko z multiplexu 3.

Skupina Nova žádá o nové televizní licence, chce bez problémů vysílat také on-line

Minulý týden aktivovala komerční skupina v DVB-T multiplexu 2 technologii hybridního vysílání, která doposud fungovala pouze v síti operátora Digital Broadcasting.

Nová celoplošná televize Prima Krimi plně zakomponována do hybridního vysílání

Divák v rámci technologie HbbTV může ocenit například pohyb na časové ose, odkud si pustí i pořady z archivu.

Nova a Nova Cinema s aplikacemi pro chytré televizory v multiplexu Českých Radiokomunikací

Hybridní portál mají k dispozici kromě pozemního vysílání i zákazníci kabelových sítí a satelitního operátora Skylink.

O2 TV Sport Na den začne vysílat v HbbTV aplikaci televize Prima

FTV Prima, inovativní hráč na poli HbbTV, a O2 TV, poskytovatel aktuálně nejzajímavějšího sportovního obsahu, jako je Liga mistrů, WTA nebo česká nejvyšší fotbalová soutěž, se dohodly na přesunu placeného obsahu stanice O2 TV Free, konkrétně služby O2 …

Roxx: Nová digitální rocková stanice pro belgické Flandry

V současné době funguje nová rozhlasová stanice pouze jako hudební stream, což by ale nemělo platit dlouho. Brzo se počítá s nasazením moderovaných pořadů.

Nova Plus představí nový online pořad Coca-Cola Souboj coverů

Nova Plus představí na konci března nový původní online pořad! Bude plný zábavy, napětí a především muziky. Nova Plus se spojila se známým režisérem Marcusem Krugem a představí Coca-Cola Souboj coverů, v němž se proti sobě postaví osm mladých umělců, …

Nová média Českého rozhlasu uvádí mobilní aplikaci Prix Bohemia Radio

Vedle poslechů finálových pořadů je pro návštěvníky připravený bohatý doprovodný program v podobě debat, koncertů a divadelních představení.

Slovenská veřejnoprávní televize chce vysílat sport pouze ve vysokém rozlišení

„Sport je na kvalitu rozlišení tím nejcitlivějším televizním obsahem, a tímto se RTVS přiblíží k vyspělým televizím,“ konstatoval ředitel Sekce sportu RTVS Matej Hajko.

Nová celoplošná televize Prima Krimi začala testovat v multiplexu 3

Stanice nabízí prozatím statickou obrazovku s audio smyčkou, která upozorňuje na start nového kanálu.

V Česku má začít vysílat nová televize Šport+, regulovaná bude ze Slovenska

Na Slovensku před několika dny ukončila vysílání sportovní stanice 213, kterou měli v nabídce například služby O2TV a SledováníTV.cz.

Fotbalová Bundesliga se bude vysílat na kanálech Digi Sport

Přenosy z nejvyšší německé fotbalové soutěže budou diváci moci sledovat ve vysokém rozlišení na stanicích Digi Sport 2 a Digi Sport 3.

Televize Sport 5 si k desátým narozeninám nadělí vysílání ve vysokém rozlišení

Se zkušebním vysíláním chce stanice začít v blízké době. Pokud bude vše probíhat podle plánu, komerční provoz by mohl být zahájen v dubnu – přibližně v horizontu jednoho měsíce.

AMC, Film+, Sport 1, Sport 2, Minimax, JimJam, TV Paprika a Spektrum HD prodlužují smlouvu se Skylinkem

Jeden z největších evropských provozovatelů placené televize a operátor česko-slovenské satelitní platformy, společnost M7 Group a významný mezinárodní provozovatel televizních stanic AMC Networks International – Central and Northern Europe dosáhli …

Nová televize Prima Krimi se představí příští týden, na půdě Univerzity Karlovy

Program získal minulý týden hned několik licencí – pro celoplošnou distribuci v pozemním vysílání, satelitní šíření i internet. V dalších platformách může působit jako převzatý.

Potvrzeno! Nová celoplošná televize Primy bude zaměřená na krimi

Prima Krimi bude šestým bezplatným programem mediální skupiny. Podle dříve stanovených plánů měla stanice odstartovat 1. dubna.

Nova úspěšně pokračuje v boji proti nelegálnímu šíření

Skupina Nova zasadila další výraznou ránu neoprávněnému šíření svých stanic v Česku. Tentokrát bylo Krajským soudem v Ústí nad Labem – pobočkou v Liberci vydáno předběžné opatření proti české společnosti GREPA Networks s.r.o. Jedná se o poskytovatele …

Skupina Nova představila program jarní sezóny 2018. Vrátí se SuperStar i Robinsonův ostrov

Skupina Nova představila novinky i pokračování úspěšných projektů, které nasadila na televizní obrazovky na jaro 2018. Pokračuje s nabídkou atraktivního obsahu plného nejlepší zábavy, důvěryhodného zpravodajství a publicistiky, včetně seriálové a …

České Radiokomunikace začaly testovat technologii HbbTV u kanálů skupiny Nova

Nova nabízí v rámci HbbTV například zpravodajství z portálu tn.cz, předpověď počasí nebo programového průvodce s nabídkou svých programů.

Nova si došlápla na lokálního operátora z Jablonce, šířil její programy bez souhlasu

„Mnohokrát jsme uvedli, že šíření našich stanic bez našeho souhlasu je protiprávní a podnikáme potřebné právní kroky, abychom mu zabránili,“ uvedl Štěpán Peichl, ředitel právní sekce skupiny Nova.

Stanice Auto Motor Sport přestala u loga používat symbol HD

Jak již název napovídá, jde o placenou stanici zaměřená na motorismus. K dispozici je v lokalizované podobě u řady tuzemských operátorů.

Skupina Nova vstoupila do dalšího DVB-T2 multiplexu, vysílá u obou operátorů

Operátor připojí ke kanálům skupiny konečně i hybridní vysílání HbbTV. Dojít by k tomu mělo v horizontu několika týdnů. Stejný krok se očekává i v DVB-T multiplexu 2.

Ve Skotsku začala fungovat digitální stanice zaměřená čistě na rock a sport

„Chceme se věnovat místním lidem, místním problémům a regionálnímu zpravodajství,“ uvedl pro web GlasgowLive ředitel stanice Colin Docherty.

Nova stanice Seznam TV je dostupná pro všechny zákazníky DIGI TV

V pátek 12. ledna 2018 zahájil své vysílání zbrusu nový zpravodajský televizní kanál Seznam TV. Hned od prvního dne vysílání je dostupný také pro všechny zákazníky DIGI TV. Jak u satelitní DIGI TV, tak u televize přes internet byl zařazen do …

Skupina Nova nabídne divákům kompletní informace o prezidentských volbách

Česko bude už tento týden volit hlavu státu. První kolo prezidentských voleb proběhne 12. a 13. ledna. Skupina Nova přinese divákům podrobný a přehledný informační servis napříč všemi relacemi.         Ve středu 10. ledna od 17:45 začne na …

V Nizozemsku odstartovala nová digitální stanice pro děti

Radio NL Kids je dvanáctou rozhlasovou stanicí v DAB+ multiplexu určeném pro jižní část Nizozemska.

Nova vstoupila do DVB-T2, ve svém multiplexu ji šíří Radim Pařízek

DVB-T2 multiplex Digital Broadcasting tak v současné době obsahuje nově sedm programových pozic. Již řadu měsíců zde byly dostupné programy TV Relax a TV Rebel.

Placený kanál Sport 3 se vrátí v následujících měsících

Sport 3 primárně sloužil pro vysílání závodů formule 1, konkrétně k pohledu z kokpitu těchto vozů, nově se zde začal ale objevovat i magazín americké ligy NFL.

Nejžhavější témata roku 2017: multiplex ČRo DAB+, nová stanice O2TV Free a Netflix

Web Digitální rádio a jeho redakce by ráda popřála všem svým čtenářům klidné prožití vánočních svátků a do nového roku 2018 jen samé pozitivní zprávy.

V Česku má odstartovat Fit HD, nová televize věnovaná fitness a péči o zdraví

„Televizní program je uzpůsoben zejména ženám v širokém věkovém rozmezí, tedy nejčastěji od 20 do 70 let,“ uvedla manažerka Erika Luzsicza, která má stanici zastupovat na trhu skrze firmu Axocom.

AMC už nevyužívá Sport 3 pouze pro formuli 1, nasadila i americkou NFL

Pozitivem NFL RedZone je skutečnost, že se vysílá bez reklam. Speciální program na Sportu 3 nabídne nejlepší momenty americké ligy, tabulky, zranění, konfliktní situace a řadu dalšího.

Posluchače ve Flandrech chce díky DAB+ oslovit od ledna nová nezisková stanice

Důležitým pilířem stanice bude hudba. Půjde nejen o samotné interprety a jejich skladby, ale také příběhy spojené s muzikou.

Letáky pro chytré televizory spustila po Primě i konkurenční Nova

Pro komerční televize je spuštění letákové aplikace vítaným zpestřením jejich nabídky, protože pro ně znamená významný obchodní potenciál.

„Darujte DAB+ rádio,“ vyzývá před vánočními svátky nová kampaň v Německu

Co je cílem celé kampaně? Subjekty sdružené v rámci Digitalradio Deutschland chtějí posluchačům i celému trhu vyslat jasný vzkaz – budoucnost rozhlasu je digitální.

DIGI Sport vyhlašuje soutěž o dva zájezdy na utkání La Ligy

Dva fotbaloví fanoušci z České republiky a Slovenska si v lednu vychutnají zápas španělské La Ligy naživo. Stačí, aby na webových stránkách televizní stanice DIGI Sport správně odpověděli na několik otázek, týkajících se baskického klubu Real …

Vánoční svátky na TV Nova

Televize Nova připravila na vánoční svátky celou řadu oblíbených českých i zahraničních pohádek, včetně animovaných příběhů a nestárnoucích komedií. Štědrý den v hlavním vysílacím čase na TV Nova bude patřit české pohádce Tři bratři v režii Jana …

O přízeň diváků usiluje nová internetová televize Bestorm.cz, zacílit má hlavně na Brno

Podle rozhovoru jednatele projektu Michala Slivečky pro web Munimedia má platforma nabídnout například pokrytí řady festivalů, jako jsou Just Fest, Guláš Fest nebo Extreme Food Festival.

Mňau TV dostane konkurenci, nová stanice Park TV má odstartovat nejpozději v lednu

Součásti programu budou odlehčené zvukové, textové a obrazové informace o zvířatech a jejich světě, kvízy a interaktivní prvky. Trvalou součástí vysílání bude informační lišta.

Nová regionální stanice TV Brno 1 neodstartovala, zahájení vysílání odložila

Provozovatelem nové televize je společnost Brno TV, v níž jako společníci figurují firma Our Media, Jan Dudek, Přemysl Svora a Jan Holoubek. Společnost Our Media již z 34 % ovládá Praha TV.

Volnou DAB+ kapacitu v Lipsku obsadí nová stanice Leipzig Beatzz

Nové lokální DAB+ multiplexy, vůbec první v Sasku, mají odstartovat v horizontu několika měsíců v Lipsku a Freibergu.

Na český trh míří nová placená televize Epic Drama, slibuje nejslavnější současné seriály

„Zaplňujeme mezeru v nabídce kanálů s nepřetržitým vysíláním nejlepší dramatické televizní tvorby z celého světa,“ uvedla Irina Gofman, generální ředitelka a prezidentka společnosti Viasat World.

TV Nova nabídne komplexní volební zpravodajství na televizních obrazovkách a internetu

V pátek 20. října ve 14.00 začnou volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Skupina Nova nabídne ve svém vysílání i na zpravodajském portálu TN.cz nejrozsáhlejší volební vysílání ve své historii. Volební pokrytí ve zpravodajských a publicistických …

Slovenská televize Markíza a česká Nova budou mít společné technické odbavení

„V mnoha oblastech musíme zůstat lokální, v některých jiných se může spolupráce v rámci skupiny dostavit. Musí to ale vždy dát smysl,“ uvedl PR manažer Markízy Lukáš Kočíšek.

TV Nova uvede v říjnu pořad Mise nový domov a seriál Dáma a Král!

Televize Nova připravila do říjnového vysílání premiérové díly populárního pořadu Mise nový domov s Terezou Pergnerovou. Diváci uvidí od 18. října každou středu ve 20:20 silné příběhy lidí, se kterými se osud nemazlil a kterým Tereza a tým pořadu …

Nova +1 HD a Markíza +1 HD – další programy s časovým posunem v nabídce Skylinku

Koncem roku 2016 zařadil Skylink jako první a dosud jediná satelitní platforma na našem trhu do své programové nabídky zajímavou inovativní novinku – programy vysílané s časovým posunem jedné hodiny.       Vedle pořadů vysílaných ve standardním čase …

Po roce se na obrazovky TV Nova vrací Michal Jančařík [aktualita]

Moderátor absolvoval transplantaci ledviny, po níž se bohužel dostavily komplikace a byl odkázán na invalidní vozík. Ani to ho ale od návratu neodradilo. Diváci TV Nova ho znají jako moderátora Počasí, k novému místu a ke sportu má však také blízko – …

Nova +1 HD a Markíza +1 HD v nabídce Skylinku, končí Mňau TV

Největší tuzemská satelitní služba doposud nabízela klientům s časovým posunem kanály Prima, JOJ a JOJ Cinema.

Nová mobilní aplikace Seznam Zprávy sbírá videopříspěvky uživatelů [aktualita]

Po téměř ročním ostrém provozu vlastní online zpravodajské stránky představil Seznam.cz také mobilní aplikaci Seznam Zprávy. Mobilní aplikace Seznam Zprávy, která je dostupná majitelům telefonů s operačním systémem iOS i Android, nabízí divákům kromě …

VIDEO: Nová dokumentární televize WAR Svět válek spustila promo smyčku

Promo smyčka nasazená na chystanou televizní stanici, která naplánovala start na úterý 3. října, obsahuje ukázky z dokumentů, jež nový program nabídne.

Šlágr 2 nezískal licenci, nová televize odstartuje až v říjnu

Podle informací redakce webu Digitální rádio by měl Šlágr 2 vysílat v Regionální síti 8 Českých Radiokomunikací a také v DVB-T2 síti téhož operátora.

Liga mistrů zahajuje na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal [aktualita]

UVNITŘ ROZPIS – Dlouho očekávaná prestižní klubová soutěž startuje dnes. Každý týden nabídne O2 osm přímých přenosů. Stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal k utkáním nově přidávají český komentář, možnost sledovat duely s originálním komentářem ale …

Placený kanál O2TV Sport rozšiřuje český komentář na celou Ligu mistrů UEFA

„Z Ligy mistrů máme nyní osm nejatraktivnějších zápasů každý hrací týden, vždy v úterý a ve středu po čtyřech utkáních,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Portál Voyo se konečně rozšířil i o stream kanálu Nova 2

Stanice se do své stávající podoby proměnila začátkem letošního roku, konkrétně 4. února, kdy vlajková loď mediální skupiny oslavila své 23. narozeniny. Do té doby vysílala pod názvem Smíchov.

Televize Nova a společnost Albi vydávají párty hru Tvoje tvář má známý hlas!

Televize Nova a společnost Albi uvedou 1. září na trh zbrusu novou párty hru Tvoje tvář má známý hlas vycházející ze stejnojmenné zábavné show. „Tvoje tvář má známý hlas je nejúspěšnější zábavnou show posledních let. Fenomén, který ovládl jak …

DIGI TV zařadí Sport 1 a Sport 2 do ZÁKLADNÍHO balíčku v HD

DIGI TV opět zvyšuje kvalitu vysílání jak satelitní DIGI TV, tak televize přes internet DIGI2GO. S účinností od 31. srpna zařazuje do ZÁKLADNÍHO programového balíčku kanály Sport 1 a Sport 2 v HD rozlišení. Dosud byly tyto sportovní kanály v HD …

Magio Sat a Nová Digi TV SK zařazují kanály ČSFS

Na Slovensku CS film, společně se stanicemi CS mini a Horor film patřícími pod Československou filmovou společnost (ČFS), šíří už řada operátorů. Společnost Slovak Telekom v pátek 1. září přidala do nabídky svých satelitních platforem Magio Sat a Nová …

Nova Plus nabídne další vlastní pořady. Například Nova Taxi [aktualita]

Internetová videotéka vedle například Mamin s rozumem a Hravě zdravě chystá tři další nové formáty. První sleduje osudy účastníků televizní dokureality série Malé lásky. Jmenuje se Jak se vede, Malé lásky? a Nova Plus ho nasazuje ve středu večer po …

Česká DIGI TV zaradila do základného balíka Sport 1 a Sport 2 v HD kvalite

Do základného balíka českej satelitnej platformy DIGI TV, ako aj internetovej služby DIGI2GO, boli zaradené športové kanály Sport 1 HD a Sport 2 HD, ktoré nahradili doterajšie SD verzie. Verzie vo vysokom rozlíšení boli doteraz iba súčasťou …

Zasedala RRTV. Potíže má Hyundai, Prima i Nova. Slušnej kanál může změnit název [aktualita]

Zvolena byla i nová místopředsedkyně a rozhodnutím Nejvyššího správního soudu bylo zrušeno rozhodnutí Rady o uložení pokuty společnosti Allivictus, s. r. o. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV, Rada) na svém 14. zasedání konaném 29. 8. 2017 …

Na AXN startuje nová série Ranč Heartland a další

Hned v pondělí 4. září startuje na AXN sedmá řada seriálu Ranč Heartland, úspěšného rodinného dramatu z Kanady s jezdeckou tematikou. Ve čtvrtek 7. září bude AXN vysílat premiéru třetí řady americké kriminálky Námořní vyšetřovací služba New Orleans.

Digi TV: Sport 1 HD a Sport 2 HD už v základním balíčku, objeví se i CNN [aktualita]

Obě stanice v nízkém rozlišení, tedy v SD, satelitní operátor přestane vysílat a budou nahrazeny kanály ve vysokém rozlišení. Zvýšení kvality vysílání Sport 1 a Sport 2 není jedinou změnou, která se chystá. V průběhu září, předběžně k 20. 9., přibudou …

Nová Digi TV CZ: Sport1 a Sport2 v základním balíčku v HD

Provozovatel satelitní televize Nová Digi TV CZ a internetové DIGI2GO upravuje programovou nabídku. Do základního balíčku přesouvá sportovní kanály Sport1 HD a Sport2 HD. Doposud byly tyto dvě stanice v HD dostupné jen v doplňkových balíčcích.

Sport 1 HD a Sport 2 HD v základní nabídce služeb Digi TV a Digi2GO

Nové pozice kanálů set-top boxu Kaon pro uživatele satelitní DIGI TV budou 31 a 32. Satelitní technické parametry pro naladění kanálů na CAM modulu se nemění.

Slovak Telekom ukončil distribuci Digi Sport 4 a M4 Sport

Společnost Slovak Telekom (ST) ukončila distribuci sportovních programů Digi Sport 4 a M4 Sport v klasickém SD rozlišení. Oba programy byly umístěny na kapacitě ST. Nyní je kanál M4 Sport pro zákazníky ST (Nová Digi TV SK, Magio Sat) dostupný v HD z …

Slovak Sport bez licencí

Slovenský regulátor médií RVR (Rada pro vysílání a retransmisi) na svém dnešním zasedání odebral vysílací licence sportovním kanálům Slovak Sport stejnojmenné společnosti.

RVR odňala licencie športovým kanálom Slovak Sport.TV

Prevádzkovateľ slovenských športových kanálov Slovak Sport.TV prišiel o vysielacie licencie na televízne vysielanie. Rozhodla o tom Rada pre vysielanie a retransmisiu (RVR) na svojom poslednom zasadaní 30. augusta. „Na dnešnom zasadnutí Rada pre …

Pantelio s test kanálmi Nova Sport 2 a Nova Action

Na družici Belintersat 1 (51.5°E) sa dnes objavili programové pozície s názvami Reserved Nova Action a Reserved Nova Sport 2. Obe sú šírené zo satelitnej kapacity operátora Pantelio, z frekvencie 11 410 MHz. V čase písania správy bol na oboch …

Rebranding kanálů Viasat Sport v Norsku

Dne 4. září 2017 dojde v Norsku k přejmenování kanálů Viasat Sport. Stanice budou vysílat pod novou značkou Viasport. Čtyři sportovní stanice Viasat Sport, Viasat Motor, Viasat Hockey a Viasat Fotball budou přejmenovány na Viasport+, Viasport 1, …

Pantelio připravilo pozice pro Nova Sport 2 a Nova Action

Nová B2B platforma Pantelio připravila programové pozice pro další stanice české komerční televizní skupiny Nova. Na jednom z transpondérů provozovatele se objevily pozice pro stanice Nova Action a Nova Sport 2.

Návrat První republiky. Stará tajemství a nová dramata v turbulentní době.

Děj druhé série se posouvá o osm let, do roku 1928. Třináct dílů druhé řady seriálu, kromě rodinných dramat rodiny Valentů, nabídnou závody historických vozů, kriminální zápletky i nové herecké tváře. V seriálu se tak, vedle aktérů úspěšné první …

Koniec šírenia DIGI Sport 5 v SD na pozícii 0,8°W

Telekom ukončil šírenie športového programu DIGI Sport 5 v štandardnom rozlíšení na družici Intelsat 10-02 (0,8°W). Kanál vysielal na frekvencii 12 607 MHz a bol k dispozícii predplatiteľom satelitných služieb Magio Sat a DIGI TV. Po posledných …

Telekom ukončil SD distribuci Digi Sport 5

Exkluzivní sportovní kanál Digi Sport 5 není již v SD rozlišení šířen přes satelit Intelsat 10-02 (1°W). Společnost Slovak Telekom ukončila původní SD distribuci. Na stejné družici se nachází HD verze.

Magio Sat a Nová Digi TV SK se rozšíří o CS Film, CNN a Cartoon Network

Společnost Slovak Telekom (ST) rozšíří programovou nabídku svých satelitních platforem Magio Sat a Nová Digi TV SK o nové programy - CS Film, CS Mini, Horor Film, CNN a Cartoon Network. Nových programů se dočkají i klienti Magio TV na IPTV.

Telewizja Polska se v DVB-T multiplexu 8 objeví v roce 2018, nabídne i TVP Sport HD

Osmý polský multiplex je zachytitelný také na omezeném území Čech. Jeho zvláštností je skutečnost, že funguje stejně jako digitální rozhlas DAB+ ve III. pásmu.

Jeseň na staniciach Nova Sport 1 a Nova Sport 2

Športové stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 prinesú na jeseň športovým fanúšikom exkluzívny obsah plný atraktívnych prenosov a prestížnych akcií. Hlavnými piliermi na Nova Sport 1 budú aj tento rok najprestížnejšia hokejová liga sveta NHL, Európska …

Blaupunkt veze na veletrh IFA nová DAB+ rádia, zacílí na majitele automobilů

Mezi klíčové modely budou patřit Hannover 570 DAB, Oslo 370 DAB, Las Vegas 570 a Santa Crus 570.

KHL zostáva na Sport 1 a Sport 2

Zápasy HC Slovan Bratislava a iných tímov kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) zostávajú na športových staniciach Sport 1 a Sport 2. Prevádzkovateľ, spoločnosť AMC Networks International, predĺžil vysielacie práva na najprestížnejšiu európsku hokejovú …

Box Mayweather - McGregor také na Nova Action a Dajto

Chcete sledovat největší boxerský zápas historie mezi neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem a MMA zápasníkem Conorem McGregorem a nemáte program Nova Sport 1 ve své nabídce? Nevadí. Komerční skupiny Nova a Markíza zápas zprostředkují na svých …

Prima: Seriál Kapitán Exner v sobotu. Nova nasadí český film

Televize Prima upravuje programové schéma a svůj nový detektivní seriál Kapitán Exner svým divákům představí již tuto sobotu 26.8.2017 - tedy o den dříve. Z vysílání byl vyřazena premiéra britsko-španělsko-amerického dobrodružného filmu Exodus: Bohové …

Na webových stránkách deníku Sport naleznou fotbaloví fanoušci nově také zápasy z německé Bundesligy [aktualita]

Portál iSport.cz nabídne vedle přímých přenosů a sestřihů z nejvyšší české fotbalové soutěže, španělské La Ligy a anglické Premier League nově také německou Bundesligu. Kromě fotbalových sestřihů naleznou diváci ve videosekci portálu iSport.cz, …

Ukrajina: Konec QTV. Chystá se nová stanice O ce TV

Ukrajinská mediální skupina StarLightMedia se rozhodla uzavřít jeden ze svých satelitních kanálů a na jeho místě spustit novou stanici. Známý nekódovaný program QTV, šířený na satelitu Amos 3 (4°W), má být nahrazen programem O ce TV.

Už v sobotu se fotbaloví fanoušci dočkají přímého přenosu utkání Juventusu s Cagliari, odvysílá ho kanál Sport 2 [aktualita]

UVNITŘ ROZPIS PŘENOSŮ – O víkendu startuje nejvyšší italská fotbalová soutěž Serie A a stanice Sport1 a Sport2 nabídnou řadu přímých přenosů z těch nejatraktivnějších zápasů. Během každého kola se budou moci diváci těšit minimálně na tři přímé přenosy …

Mayweather vs. McGregor na Dajto a Nova Sport 1

Slovenská televízia Dajto sa rozhodla odvysielať poslednú augustovú nedeľu boxérsky duel Mayweather vs. McGregor. Diváci ho budú môcť sledovať v nedeľu 27. augusta 2017 a to v priamom prenose od 5:00, alebo potom od 23:00 zo záznamu. Duel bude …

Nova Sport nabídne svým divákům přenos zápasu mezi Mayweatherem a McGregorem [aktualita]

UVNITŘ VIDEO – Dlouho očekávaný boxerský zápas mezi neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem a MMA zápasníkem Conorem McGregorem uvidí živě i čeští a slovenští diváci. Stanice Nova Sport 1 získala vysílací práva a v neděli 27. srpna od 1 hodiny ranní …

Nova Sport 1 odvysílá největší zápas historie - Mayweather vs. McGregor

Dlouho očekávaný boxerský zápas mezi neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem a MMA zápasníkem Conorem McGregorem uvidí živě i diváci v České republice a na Slovensku. Stanice Nova Sport 1 získala vysílací práva, a tak v neděli 27. srpna od 1:00 …

Už v sobotu se fotbaloví fanoušci dočkají přímého přenosu utkání Juventusu s Cagliari, odvysílá ho kanál Sport 2 [aktualita]

UVNITŘ ROZPIS PŘENOSŮ – O víkendu startuje nejvyšší italská fotbalová soutěž Serie A a stanice Sport1 a Sport2 nabídnou řadu přímých přenosů z těch nejatraktivnějších zápasů. Během každého kola se budou moci diváci těšit minimálně na tři přímé přenosy …

Talianska Serie A aj túto sezónu na Sport 1 a Sport 2

Už tento víkend začína talianska futbalová Serie A a vďaka športovým staniciam Sport 1 a Sport 2 môžu byť futbaloví fanúšikovia opäť pri tom. Počas každého kola sa môžu tešiť minimálne na tri priame prenosy tých najatraktívnejších zápasov. Hneď na …

Slovenská Digi zpřístupnila pětici kanálů Digi Sport spolu se Sport 1 a 2 v HD kvalitě [aktualita]

Sedm sportovních kanálů ve vysokém rozlišení se od září stane součástí balíčků Standard a Maxi. Do teď vysílaly v základních balíčcích pouze SD verze uvedených programů. Slovenská satelitní platforma Digi Slovakia představila podzimní kampaň, cílící …

Sport 1 HD a Sport 2 HD u ST a Digi SK v základu, potvrzuje AMC

Sportovní kanály Sport1 HD a Sport2 HD jsou nově dostupné pro klienty satelitních platforem Nová Digi TV SK, Magio Sat v základních balíčcích. Díky tomu jsou dostupné většímu počtu diváků. Rozšíření dostupnosti stanic skupiny Sport TV potvrdila …

Nová Digi TV SK chystá CS Mini, CS Film a Horor Film

Společnost Digi Slovakia chystá další změny ve své programové nabídce. Brzy chce do svých balíčků Nové Digi TV SK zařadit populární trojkanál CS Mini, CS Film a Horor Film. Provozovatel chce zároveň vyplnit mezeru v nabídce po ukončení distribuce …

Nová Digi TV SK: 7 sportovních programů v HD už v základním balíčku

Společnost DIGI Slovakia provedla změnu ve své programové nabídce, která potěší zákazníky kabelové i satelitní televize Nová Digi TV SK. Operátor poskytne všem klientům více sportovních stanic v HD rozlišení.

Rodina slovenských sportovních kanálů Arena Sport slibuje pestrou podzimní sezonu

Kromě hokeje nebo házené patří k hlavním tahákům přenosy z ruské fotbalové ligy, nizozemské Eredivisie, anglické EFL, belgické Jupiler Pro League nebo argentinské Primera Division. Diváci by se měli dočkat skoro 450 zápasů. Ruská liga už patří k …

Magio Sat, Nová Digi TV SK: Viasat 3 a Viasat 6 z nového TP

Maďarské zábavní kanály Viasat3 a Viasat6 dnes opustily kapacitu operátora UPC DTH na satelitu Thor 5 (0,8°W). Oba programy pokračují pro abonenty platforem Nová Digi TV SK, Magio Sat na Slovensku a UPC Direct a Digi TV v Maďarsku z nové kapacity.

Arena Sport predstavila svoju ponuku na nasledujúcu sezónu

Športová stanica Arena Sport pripravila pre divákov počas nasledujúcej sezóny kolekciu prenosov z futbalových ligových trávnikov, hokejových klzísk a z hádzanárskych paluboviek. Nosnou časťou sezóny bude tvoriť ligový futbal z ruskej Premier League, …

M4 Sport v HD kvalite už čoskoro v Magio Sat a DIGI TV

Satelitné platformy Magio Sat a DIGI TV už čoskoro ponúknu svojim zákazníkom maďarský verejnoprávny kanál M4 Sport vo vysokom rozlíšení. Slovak Telekom dnes začal program testovať na družici Thor 6 (0,8°W). Testy prebiehajú na kapacite operátora UPC …

Pestrá sezóna na Arena Sport

Športová stanica Arena Sport pripravila počas nasledujúcej sezóny pestrú kolekciu prenosov z futbalových ligových trávnikov, hokejových klzísk a z hádzanárskych paluboviek.

Podzimní schéma skupiny Nova je plné novinek

Skupina Nova na podzim 2017 představila novinky i pokračování úspěšných projektů. Mezi letošní nové projekty patří docu reality Malé lásky, která sleduje dění na gynekologicko-porodnické klinice a intimní okamžiky nastávajících rodičů a jejich …

Nova +1 a Markíza +1 na Skylinku s otazníkem

V minulém týdnu získala televizní skupina Nova satelitní licenci pro šíření svého programu Nova s hodinový časovým posunem (Nova +1). Nabízí se tedy zařazení Nova +1 do nabídky Skylinku, která již poskytuje programy s hodinovým posunem od …


Duben 2018

« | »

Po Út St Čt So Ne
01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30
DigiMedia.cz | Portál o zdraví.cz | Devlogy.cz