DigiMedia.cz » Nejčastěji hledáte » Nova Sport


Nova Sport

Start stanice O2 Sport se blíží, očekávání operátora O2 jsou velká

TÝDENNÍ REVIZE – Program má být atraktivní nejen co do množství fotbalových přenosů, ale i takzvanou multidimenzí, tedy revoluční možností, kdy si divák má možnost vybrat, co chce sledovat.

O2 rozjíždí kampaň ke kanálu O2 Sport, sází na multidimenzi [aktualita]

UVNITŘ VIDEO – Kampaň startuje 30. července, tedy právě dnes, a objeví se na outdoorových (venkovních) plochách, v printu (tisku) i v rámci materiálů na značkových prodejnách O2.

HD už nestačí. O2 Sport přináší zážitek v multidimenzi

Operátor O2 spouští reklamní kampaň ke startu svého televizního kanálu O2 Sport. Ten začne vysílat v sobotu 8. srpna a dostupný bude pouze v O2 TV. Divákům přinese zápasy Premier League, kompletní Ligu mistrů, to nejlepší ze Synot ligy a spoustu …

V Česku odštartuje nový športový kanál O2 Sport

V Českej republike spustí už čoskoro vysielanie nový športový kanál O2 Sport. Oficiálny štart je naplánovaný na 8. augusta tohto roku, v testovacom režime ho môžu diváci sledovať už od... Viac…

DIGI Sport získal vysielacie práva na českú a škótsku futbalovú ligu

Slovenská športová televízia DIGI Sport rozširuje svoju futbalovú ponuku o českú a škótsku ligu. Televízii sa podarilo získať pre územie Slovenskej i Českej republiky exkluzívne vysielacie práva na najvyššiu škótsku futbalovú... Viac…

freeSAT: M4 Sport by sa mal opäť objaviť v ponuke, niektoré prenosy však budú blokované

Satelitná platforma freeSAT má v pláne opäť sprístupniť maďarský športový program M4 Sport oficiálne aj slovenským predplatiteľom. Súčasné vyradenie z programového rastra je tak len dočasné riešenie. “Z dôvodu konfliktu... Viac…

Nová digitální DVB-T2 platforma na Ukrajině

Na neuznaných oblastí Doněcké lidové republiky a Luhanské lidové republiky, které patří Ukrajině, se již řadu měsíců vysílá digitální pozemní televize ve standardu DVB-T2 s úplně jinou programovou nabídkou.

O2 Sport startuje s Premier League a novým studiem

Nový sportovní kanál O2 Sport zahájí pravidelné vysílání již v sobotu 8.8.2015. Diváci se mohou těšit na fotbalové zápasy Ligy mistrů UEFA a Synot ligy. Přímé přenosy budou z nového televizního studia v O2 aréně komentovat známá jména jako Tomáš …

freeSAT vyradil z oficiálnej ponuky M4 Sport

Satelitný operátor freeSAT vyradil zo svojej oficiálnej ponuky pre slovenských predplatiteľov program M4 Sport (SD aj HD), ktorý odštartoval vysielanie 18. júla tohto roku. K vyradeniu maďarského verejnoprávneho športového programu... Viac…

freeSAT SK vyřadil z nabídky M4 Sport

Ze slovenské nabídky satelitní placené televize freeSAT by UPC Direct byl v tichosti vyřazen nový sportovní kanál M4 Sport maďarského veřejnoprávního vysílatele MTVA, jenž odstartoval 18.7.2015.

O2 Sport nabídne Premier League v češtině, Digi Sporty si O2TV ponechá [aktualita]

„Umístění studia v O2 areně není náhodné. Můžeme zde využívat kapacity páteřní sítě O2 a také přímého napojení na klíčové sportovní události, které se zde konají,“ uvedl šéf televize Marek Kindernay.

Nova pozve novináře před podzimní tiskovkou na párty do Žlutých lázní [aktualita]

UVNITŘ FOTOGALERIE – Nejsledovanější česká televize tentokrát zvolila jinou strategii pro odhalení podzimního schématu a veřejnosti ho neobvykle odhalila už na konci února.

Šéf O2 zveřejnil na Twitteru první fotku studia O2 Sport, operátor ho představí dnes [aktualita]

UVNITŘ FOTO – Dnešní tiskovou konferenci k představení kanálu O2 Sport zprostředkujeme formou aktuálního zpravodajství, chystáme taktéž fotogalerii a rozhovor s Markem Kindernayem.

Česká televize zůstává v létě nadále lídrem, Nova meziročně viditelně oslabila

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Rozdíl v souhrnném celodenním podílu na publiku starším 15 let činil více než šest procentních bodů. Nově chybělo na hlavní kanál ČT necelého půl procentního bodu.

Diema Sport 2 HD - nový sportovní kanál v Bulharsku

Bulharská vysílací skupina Nova, kterou vlastní švédská mediální skupina MTG (Modern Times Group), plánuje spustit nový sportovní kanál ve vysokém rozlišení. Stanice bude součástí balíčku Diema Extra.

O2 získala licenci pro pět kanálů O2 Sport, operátor nabídne multistreaming [aktualita]

Stanice O2 Sport odstartuje 8. srpna a bude exkluzivně dostupná pouze klientům největší IPTV služby u nás, produktu O2TV, a její mobilní varianty O2TV Go.

O2 může spustit 5 sportovních kanálů O2 Sport

Na český televizní trh může vstoupit 5 nových sportovních kanálů společnosti O2 TV. Český regulátor médií RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) na svém posledním zasedání udělila licenci pro programy O2 Sport až O2 Sport 5.

Nova odhalila porotce pro show Masterchef, opět jde o profesionální kuchaře [aktualita]

UVNITŘ FOTO – Nova prozatím tají, kdo bude letošní ročník kulinářské reality show moderovat i kdy přesně se bude pořad vysílat. Jasné však je, že bude jednou z podzimních novinek.

Nova Cinema byla včera díky Čertově nevěstě u mladšího publika vyrovnaná s Primou

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Díky úspěšné pohádce na Nově Cinema poklesla v prime time například plnoformátová Televize Barrandov. Major Zeman dvě stě tisíc diváků nepřekročil.

Sport.TV ohlásí další akvizici, získala práva pro italský a francouzský fotbal [aktualita]

Dle UEFA je Serie A TIM považována za čtvrtou nejlepší ligovou soutěž na světě, francouzská „kolegyně“ si drží šestou příčku.

Deník Sport bude na webu nadále nabízet přenosy z fotbalové Synot ligy [aktualita]

Na webu iSport.cz fanoušci nejvyšší fotbalové ligy najdou i zcela nový vstup do sekce Synot liga s přehledným videorozcestníkem.

28,2E: Nová frekvence pro Clubland, Planet Pop, Capital TV a další

Na pozici 28,2°E byl ukončen souběžný provoz 7 multiplexů na satelitech Astra 2F a Astra 2G. Vysílání všech 7 muxů nyní pokračuje přes satelit Astra 2G v evropském svazku, což umožňuje bezproblémový příjem vysílání na parabolách malých rozměrů i ve …

Náskok České televize před skupinou Nova se podařilo udržet i minulý týden

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Rozdíl v souhrnném celodenním podílu na publiku starším 15 let se přiblížil pěti procentním bodům. ČT1 zbýval na hlavní kanál Novy necelý procentní bod.

Odštartoval M4 Sport, na satelite aj v DVB-T

Maďarský verejnoprávny vysielateľ MTVA spustil dnes 18. júla nový športový program s názvom M4 Sport. Dostupný je divákom u vybraných maďarských káblových, satelitných (DIGI TV, T-Home, AustriaSat Magyarország, UPC Direct)... Viac…

M4 Sport - startuje nový sportovní kanál v Maďarsku

V sobotu 18.7.2015 zahájí na maďarském trhu vysílání nový sportovní kanál s názvem M4 Sport. Jde o nový projekt tamního veřejnoprávního vysílatele MTVA, který bude od počátku dostupný ve všech satelitních DTH platformách v zemi.

O2 Sport startuje už 8. srpna, první dvě kola Synot ligy odvysílá v testovacím režimu

Ty největší šlágry fotbalové Synot ligy zamíří již brzy na kanál O2 Sport. K utkání prvního kola nové sezóny proti sobě nastoupí FC Viktoria Plzeň a SK Slavia Praha. Živý přenos startuje na O2 Sport v sobotu 25. července v 17 hodin. Zápas bude …

O2 Sport bude testovat už od 25. července, odstartuje nakonec 8. srpna [aktualita]

Kompletní podoba tematické stanice, která bude exkluzivně dostupná pouze klientům O2 Czech Republic, bude odhalena na tiskové konferenci v úterý 28. července.

O2 Sport odstartuje 8. srpna. První kola Synot ligy v testovacím režimu

Nový sportovní kanál O2 Sport společnosti O2 Czech Republic zahájí vysílání již 8. srpna 2015. První dvě kola české fotbalové Synot ligy budou odvysílány v testovacím režimu.

Více než dva tisíce diváků televize Nova se rozhodlo zachránit život

Od 14. května TV Nova vysílala charitativní spoty na podporu Českého národního registru dárců dřeně (ČNRDD) s názvem „Zapište se někomu do života.“ Během mediální kampaně se do dnešního dne zapsalo do registru dárců celkem 2151 diváků Novy.

Muži proti ženám na třetině výkonu Kriminálky Anděl, Nova vítězem středečního večera

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Malý pitaval z velkého města tentokrát nestačil na Kriminálku Anděl ani u mladšího publika od 15 do 54 let.

Harry Potter vítězem sobotního večera, Nova Cinema díky Tenkrát na Západě nad Primou

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Mladší diváci příliš neocenili reprízu střihového pořadu k sedmdesátinám Karla Gotta na ČT1. Dali přednost Primě a Nově Cinema.

Páteční večer pro ČT1, pohádka porazila Všechnopárty. Nova bodovala u mladých

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Skupina Barrandov v hlavním vysílacím čase vysoce přesáhla hranici osmiprocentního podílu na dospělém publiku.

Nova stahuje z vysílání magazín Česko za zázraky a tajemstvím [aktualita]

Nejsledovanější česká televize si po skončení Okresního přeboru v daném programovém okně pohoršila. Velmi znatelný byl pokles diváckého zájmu i u mladšího publika.

Voľná telka - nová bezplatná satelitní DTH platforma na Astře 3B

Společnost Towercom spouští satelitní platformu pro individuální příjem ze satelitu Astra 3B. Základní nabídka je zdarma. Provozovatel plánuje spustit i balíček s placenými programy.

Nová DTH platforma na Ukrajině?

Dne 7. července 2015 během oslav 15. výročí ukrajinského operátora Datagroup, Alexandr Danchenko a Maxim Smeljanets představili výsledky činnosti provozovatele. Hovořili také o budoucnosti společnosti, včetně o plánu spuštění nové DTH platformy na …

Nová Digi TV SK s novým firmwarem pro přijímače Kaon

V noci z pondělí na úterý 7.7.2015 vydala DIGI Slovakia nový řídící firmware pro HD set top boxy značky KAON, které jsou využívané pro příjem satelitní pay-tv služby Nová DIGI.

Slovak Sport TV pokračuje, značka Arena sport odložena

Slovenské sportovní kanály Slovak Sport TV1 a Slovak Sport TV2 pokračují pod svoji stávající značkou. Provozovatel nedávno požádal slovenského regulátora médií RVR (Rada pro vysílání a retransmisi) ohledně změnu názvu programů na Arena Sport 1 a Arena …

Léto na ČT sport: Z Utrechtu do Paříže, pak přes Monako do Dýšiny, Tbilisi i do Pekingu

Individuální a týmová časovka, devět rovinatých, tři horské a sedm kopcovitých etap čekají na cyklisty účastnící se Tour de France již od soboty 4. července. Cyklistické léto bude následně pokračovat přenosy z bikrosového mistrovství světa i mapováním …

Skupina Nova v prvním pololetí opět lídrem u televizního publika

Od začátku roku 2015 do konce června její stanice v hlavním vysílacím čase sledovalo 41,78 % diváků 15-54 u obrazovek, což je nejvíce ze všech televizních skupin na českém trhu. Sledovanost v prime time v hlavní cílové skupině diváků 15-54 ve srovnání …

Severočeská regionální televize RTM skončila, nahradila ji nová stanice RTM+ [aktualita]

Nová lokální televize vysílá na základě licence, kterou drží Regionálnítelevize CZ, tedy na stejném principu, na jakém už tento program funguje na Roudnicku a v Ústí nad Labem.

Slovak Sport by mohl změnit název, operátoři se o jeho osud neobávají [aktualita]

„Pokud by došlo k zásadní změně ve vysílání, jakou může být například značné ochuzení obsahu, budeme se Slovak Sportem jednat,“ sdělila Lucie Jungmannová, tisková mluvčí O2.

Nova má za sebou úspěšné seriálové jaro

Hlavní seriálové pilíře televize Nova uzavřely velmi úspěšnou jarní sezonu. Hlavní hvězdou jara se stala zejména první řada kriminální série Policie Modrava. Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice si udržely své pozice nejsledovanějších dlouhodobých …

V červnu posilovaly všechny televize kromě ČT Sport. Nejvíc Prima, i jako skupina

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ ČERVNA – Česká televize po květnovém mistrovství světa v hokeji hodně ztrácela, na pozici lídra trhu u dospělého publika nad 15 let se vrátila skupina Nova.

freeSAT pridá do ponuky maďarské programy v HD kvalite, aj nový M4 Sport. Mení parametre niektorých programov

Satelitná platforma freeSAT rozšíri oficiálne od 7. júla 2015 svoju programovú ponuku pre slovenských zákazníkov o štyri televízne programy maďarského verejnoprávneho vysielateľa MTVA: M2 HD, M4 Sport, M4 Sport HD... Viac…

M4 Sport HD s testy na 9E a 4W, konec M1, M2 a Duna v SD na 9E

Maďarská veřejnoprávní televize MTVA zahájila technické testy nového sportovního kanálu M4 Sport. Program se objevil na satelitu Eutelsat 9A (9°E) a Amos 3 (4°W). Zahájení pravidelného vysílání je naplánováno na 18.7.2015.

Maďari ukončili šírenie verejnoprávnych programov v DVB-S na satelite Eutelsat 9A, testujú M4 Sport

Maďarský verejnoprávny vysielateľ (MTVA) ukončil 30. júna 2015 distribúciu svojich televíznych programov M1, M2, Duna a Duna World v štandardnom rozlíšení (SD/MPEG-2) v norme DVB-S na družici Eutelsat 9A (9°E).... Viac…

Nová DIGI TV rozšíri ponuku o dva nové programy v SD kvalite, erotický a športový

Zákazníci novej satelitnej služby DIGI TV, ktorú prevádzkuje spoločnosť DIGI Slovakia, budú môcť, podľa informácií nášho portálu SatelitnáTV.sk, prijímať už od 1. júla tohto roku, dva nové programy v štandardnom... Viac…

Začíná Wimbledon. Kde ho naladíte zdarma a za co si Nova nechá zaplatit? [aktualita]

UVNITŘ MAPA POKRYTÍ – Část přenosů nabídne stejně jako loni volně šířený program Fanda. Na satelitu, v kabelu a IPTV v HD kvalitě. Všechna důležitá utkání budou na Voyo.

Nova Cinema v sobotu večer u mladých nad ČT1 a Primou. Díky Účastníkům zájezdu

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejsledovanějším pořadem sobotního večera ovšem byla soutěž Zpívá celá rodina na ČT1. Vidělo ji 524 tisíc dospělých diváků.

Slovak Sport TV má dluhy a může přijít o licence

Provozovatel sportovních kanálů Slovak Sport TV je ve finančních potížích. Společnost Slovak Sport je nyní v konkurzu. Vyplývá to z údajů Finstat.sk. Soud eviduje celkové pohledávky ve výši téměř 1,44 milionů eur.

Nova rozjíždí nový diskusní pořad Váš hejtman s Markétou Fialovou na TN.cz [aktualita]

Moderátorka Střepin bude každý pátek navštěvovat hejtmany přímo v jejich kancelářích v krajských městech. Otázky do živě vysílaného pořadu budou moci zasílat i diváci.

Maďarský M4 Sport v HD kvalite bude aj v DVB-T, pripravujú sa presuny kanálov

Nový športový program M4 Sport maďarského verejnoprávneho vysielateľa (MTVA) budú môcť naši južní susedia naladiť aj prostredníctvom DVB-T a dokonca vo vysokom rozlíšení (HD). Stanica rozšíri ponuku celoplošného multiplexu A... Viac…

Slovenský Digi Sport má práva na fotbalovou Ligu mistrů na další tři sezóny [aktualita]

Zápasy se objeví na třech programech najednou: Digi Sport 2, 3 a 4. Divák si bude moci vybrat, kterému utkání dá přednost. Všechny přenosy budou k dispozici v HD kvalitě.

Fotbalové Euro 2016 z Francie v Česku odvysílá veřejnoprávní ČT Sport [aktualita]

Česká televize dnes získala vysílací práva pro příští Mistrovství Evropy ve fotbale, když se zapojila do kontinentální smlouvy Evropské vysílací unie (EBU). Předpokládá, že odvysílá všech 51 zápasů.

První podání: Nová sekce MFF Karlovy Vary představí tvorbu deseti nadějí evropského filmu

Poprvé v historii bude součástí programu MFF Karlovy Vary sekce První podání, po 17 letech navazující na úspěšnou sekci Variety Critics' Choice. European Film Promotion ve spolupráci s MFF představí deset studentů a absolventů filmových škol z …

Začátek reprízové sezóny vyhrála Nova: Kriminálka Anděl lákala v pondělí víc než Pitaval

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova si dokonce návratem Kriminálky Anděl polepšila, oproti tradičnímu pondělnímu seriálu Doktoři z Počátků oslovila o 200 tisíc diváků více.

Fotbalové Euro 21 přineslo minulý týden největší růst ČT Sport, propadala se Prima

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – V meziročním srovnání ale Prima stoupala, stejně jako Nova a Barrandov. Významný pokles vykázala ČT, která loni vysílala fotbalové mistrovství světa.

Na DVB-T2 musí přejít všechny televize najednou, žádá Nova. Náklady nechce platit [aktualita]

Nejsledovanější česká televize podporuje technologický rozvoj terestrické televizní platformy, nechce však, aby jí tím vznikaly dodatečné provozní náklady.

Další sporťák moderuje zprávy: po Šebrlem na Primě přijde Nova se Štěpánkem [aktualita]

UVNITŘ GALERIE – Tenista Radek Štěpánek však odmoderuje jednorázově jen dnešní Sportovní noviny ke startu Wimbledonu, který bude Nova exkluzivně přenášet. Pomůže mu Inna Puhajková.

TV Nova odvysílá studentskou Noc filmových nadějí

Fanoušci studentského filmu se mohou těšit na další ročník Noci filmových nadějí, do které se zapojili studenti z 9 českých středních a vysokých filmových škol. Pětihodinová série snímků od mladých tvůrců odstartuje o půlnoci v pátek 26. června 2015 …

Skupina Nova z letošního Wimbledonu pokryje až šest zápasů najednou!

Na konci června startuje nejslavnější tenisový turnaj planety, legendární Wimbledon, a skupina Nova divákům nabídne obrovskou porci přímých přenosů. Turnaj začíná v pondělí 29. června a vyvrcholí v neděli 12. července. V rámci turnaje na diváky čeká …

Nova nabídne letos na Voyu až šest streamů z tenisového Wimbledonu [aktualita]

UVNITŘ VIDEO – Ve vysílání Novy se pak objeví několik speciálů, které s nadcházejícím ročníkem Wimbledonu souvisí. Nebude chybět ani exkluzivní rozhovor s Petrou Kvitovou.

Skupina Nova z letošního Wimbledonu pokryje až šest zápasů najednou

Na konci června startuje nejslavnější tenisový turnaj planety, legendární Wimbledon, a skupina Nova divákům nabídne obrovskou porci přímých přenosů. Turnaj začíná v pondělí 29. června a vyvrcholí v neděli 12. července.

Nova se po čtyřech letech vrací ke studentské filmové přehlídce [aktualita]

UVNITŘ FOTOGALERIE – Během jedné filmové noci odvysílá 26 krátkých filmů různých žánrů z 9 filmových škol. Záštitu nad projektem převzal režisér Dušan Klein.

TV Nova odvysílá studentskou Noc filmových nadějí

Fanoušci studentského filmu se mohou těšit na další ročník Noci filmových nadějí, do které se zapojili studenti z 9 českých středních a vysokých filmových škol. Pětihodinová série snímků od mladých tvůrců odstartuje o půlnoci v pátek 26. června 2015 …

Nová stanice JOJ Cinema už spustila promo smyčku v platformě Skylink

Nový filmový kanál JOJ Group - JOJ Cinema, jehož vysílání odstartuje dnes, v pondělí 15. 6. 2015 v 18:30 hod. americkým filmem Frajeři ve Vegas (Last Vegas), spustil dnes odpoledne v cca 16:40 hod. promo smyčku.Tato nová placená televize získala …

Nová stanice DAB Plus Top 40 rozšířila pokrytí, v multiplexu ji má i operátor Teleko [aktualita]

Teleko nabízí vysílání digitálního rozhlasu v současné době v několika lokalitách. V Praze, Příbrami, Trutnově (Černá hora) a Velemíně (Milešovka) je signál šířen v modernějším III. pásmu.

Nova přišla po skončení Policie Modrava o více než polovinu diváků

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Konec úspěšného kriminálního seriálu pomohl zejména Jedničce. Komedie Pupendo ji večer dostala u mladšího publika nad 20% podíl.

Do Česka míří nová televize, JOJ Cinema zahájí vysílání už v pondělí

TÝDENNÍ REVIZE – Filmový kanál provozovatele TV JOJ bude dostupný u vybraných kabelových a satelitních operátorů. Vysílat má v češtině a bez reklam.

TV Nova promuje Wimbledon kampaní Dostane se vám pod kůži!

Od soboty 13. 6. přichází TV Nova s novou kampaní pro televizní promo k přenosům z Wimbledonu. Série tří točených spotů je složena z krátkých příběhů, které v nadsázce komentují vášeň a zaujetí fanoušků pro bílý sport na zeleném trávníku při …

NOVA Plus spouští 3 nové online projekty

NOVA Plus připravilo spuštění dalších nových online projektů vlastní výroby. První dva pořady Hravě zdravě s Kristinou Kloubkovou a Trendy Trendy jsou lifestylové krátké snímky zaměřené spíše na ženy. Třetí novinkou je cyklus krátkých dokumentů Brána …

NOVA Plus spouští 3 nové online projekty

NOVA Plus připravilo spuštění dalších nových online projektů vlastní výroby. První dva pořady Hravě zdravě s Kristinou Kloubkovou a Trendy Trendy jsou lifestylové krátké snímky zaměřené spíše na ženy.

Nova spustila nový videopořad pouze pro internet: Bránu do historie na Nově Plus [aktualita]

UVNITŘ GALERIE – Dokumentární cyklus se věnuje konci druhé světové války, využívá unikátní záběry z Vojenského historického ústavu a zpovídá historiky i pamětníky.

TV Nova zahajuje přípravy nové řady fenoménu současnosti, seriálu Policie Modrava!

Seriál Policie Modrava, který sledovaly každou neděli přes dva miliony diváků a v cílové skupině 15-54 dosahoval podíl na publiku průměrně 41 %, se v budoucnu vrátí na obrazovky s novými díly. Pokračování seriálu opět přinese zajímavé kriminální …

Policie Modrava bude mít pokračování, Nova zahájila přípravy natáčení druhé řady [aktualita]

Seriál, jehož natáčení Nova několik let odkládala, přinesl televizi rekordní čísla a odsunul Ordinaci v růžové zahradě 2 i Televizní noviny z pozice nejúspěšnějšího pořadu na českých obrazovkách.

TV Nova chystá pokračování seriálu Policie Modrava

Televize Nova zahájila přípravy nové řady nejúspěšnějšího současného původního televizního projektu. Seriál Policie Modrava, který sledovaly každou neděli přes dva miliony diváků a v cílové skupině 15-54 dosahoval podíl na publiku průměrně 41 %, se v …

Tenis minulý týden odlákal mladé diváky od Novy k ČT Sport, která byla čtyřkou trhu

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Tenisový French Open udržel růst sportovního kanálu České televize nejvýš ze všech českých televizí.

Do nové stanice O2 Sport míří další člověk z Novy, bude řídit obchod a marketing [aktualita]

Výkonným ředitelem nového tematického kanálu, který bude dostupný pouze pro klienty O2TV a O2TV Go, je dlouholetý šéf Novy Sport a její zakladatel Marek Kindernay.

Šafářová přinesla v semifinále French Open stanici ČT Sport podíl 26 %

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Díky jednomu z hostů, kterým byl Andrej Babiš, překročil včera diskusní pořad Máte slovo s Michaelou Jílkovou hranici půl milionu diváků.

Získá O2 pro svůj nový kanál O2 Sport i NHL? Práva Nově Sport končí příští rok [aktualita]

UVNITŘ FOTOGALERIE – Mezi hlavní taháky tematického programu dostupné exkluzivně v O2TV bude patřit fotbalová Liga mistrů, šlágr Synot ligy a mimo jiné i bojové sporty.

Nova vrátí v létě na obrazovku Sígry ve výslužbě, nasadí premiérové díly [aktualita]

UVNITŘ FOTO – Fanda má v letních měsících připraven pro diváky tenisový Wimbledon, Nova Sport nabídne i MotoGP a Grand Prix České republiky na Masarykově okruhu v Brně.

Léto na stanicích skupiny Nova bude nabité filmovými a seriálovými hity

Skupina Nova svým divákům připravila léto plné skvělých filmů a očekávaných seriálů. S premiérovými díly se představí například publicistický pořad Česko za zázraky a tajemstvím nebo český komediální seriál Sígři ve výslužbě. Seriály Ordinace v růžové …

Léto na stanicích skupiny Nova bude nabité filmovými a seriálovými hity

Skupina Nova svým divákům připravila léto plné skvělých filmů a očekávaných seriálů. S premiérovými díly se představí například publicistický pořad plný zajímavostí Česko za zázraky a tajemstvím nebo český komediální seriál Sígři ve výslužbě.

Nova jasným lídrem středečního večera, Výměna manželek jediná nad milionem diváků

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova Cinema večer porazila u mladšího publika ČT 1, kulturní kanál ČT art bodovala dokumentem o Jaromíru Nohavicovi.

Nová DIGI TV a Magio Sat: Nick Jr. už aj s maďarskou audio stopou

Zákazníci satelitných platforiem Nová DIGI TV a Magio Sat majú od dnes k dispozícii na detskom programe Nick Jr. už aj maďarskú audio stopu. Obe platformy tak ponúkajú zákazníkom na... Viac…

Ťuki, ťuk, nová stanice Ťuki TV přichází

Vysílací skupina JOJ spolu se Slovak Telekom představují koncept nové dětské stanice Ťuki TV, jež odstartovala včera při příležitosti mezinárodního dne dětí. Ťuki je nová stanice pro děti ve slovenském jazyce.

ČT Sport HD, TV Nova a TV Prima startují test v DVB-T2 v HEVC

Testovací vysílání s programy ČT Sport HD, TV Nova a TV Prima bude možné přijímat v Praze a ve středních Čechách ve formátu HEVC v rámci DVB-T2 multiplexu.

ČT Sport HD, TV Nova a TV Prima statují test v DVB-T2 v HEVC

Testovací vysílání s programy ČT Sport HD, TV Nova a TV Prima bude možné přijímat v Praze a ve středních Čechách ve formátu HEVC v rámci DVB-T2 multiplexu.

Prahu pokryjí ČT Sport HD, Nova a Prima v DVB-T2. Z vysílače Žižkov s kodekem HEVC [aktualita]

Jde o první zkušební živé televizní vysílání ve standardu DVB-T2 s kodekem HEVC ve střední Evropě. České Radiokomunikace slibují test zachovat do konce února 2016.

French Open pomohl České televizi, minulý týden nejvíc rostla její ČT Sport

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Kavčím horám se dařilo i jako skupině, zaznamenala růst o téměř půl druhého procentního bodu v souhrnném celodenním podílu na dospělém publiku.

Disney Junior už v novej DIGI TV, Slovak Sport.TV2 bol z ponuky vyradený

Detský televízny kanál Disney Junior rozšíril od dnes ponuku satelitnej služby Nová DIGI TV. Stalo sa tak presne podľa plánov, ako sme už na našom portáli SatelitnáTV.sk informovali. Program je... Viac…

WeTek Play - nová dimenze (2.)

Pokračování recenze Wetek Play - Kodi, OpenELEC, TVHeadend, konvertor settingu z Enigmy 2, vytváření zálohy.

WeTek Play - nová dimenze (1.)

WeTek Play je malý počítač s výkonným dvoujádrovým procesorem ARM 1.5GHz. Odpovídající kapacitou rychlé 1GB DDR3 RAM ve spojení s 4GB NAND flash paměti, 100Mbit Ethernet (LAN) interface, bezdrátová síť 802.11 b / g / n a Bluetooth 4.0 to vše...

Slovak Sport TV2 končí v sítích Slovak Telekom

Druhý program Slovak Sport TV ukončí k 1.6.2015 vysílání v sítích společnosti Slovak Telekom. Stanice vypadne z nabídky Magio Sat, Magio Sat a Digi Slovakia. Skončí tedy v IPTV i na satelitu Thor 6 (0,8°W).

Family Sport z družice Hot Bird 13D

Polská televizní stanice Family Sport zahájila zkušební vysílání na satelitu Hot Bird 13D na orbitální pozici 13° východně. Parametry pro příjem: transponder: č. 158, provider: Telespazio, kmitočet: 11,662 GHz, vertikální polarizace, Symbol Rate: …

Telekom vyradí športový program Slovak Sport.TV2 z ponuky Magio TV, Magio Sat a novej DIGI TV

Slovenský športový program Slovak Sport.TV2 nebudú môcť, podľa informácií nášho portálu SatelitnáTV.sk, sledovať od 1. júna 2015 zákazníci satelitných platforiem Magio Sat a novej DIGI TV, ako aj IPTV služby... Viac…

Óčko má nová vysílací studia v sídle Mafry, na 9. června plánuje veřejnou Otvíračku [aktualita]

Zaměstnanci Óčka se do sídla vydavatelství Mafra v pražském Anděl Media Centru sestěhovali již před několika týdny, nyní jsou dokončena i nová vysílací studia.

Jak se o přenosy z tenisového French Open podělil Eurosport, ČT Sport a STV 2? [aktualita]

Nejvýznamnější antukový tenisový turnaj je možné sledovat volně na veřejnoprávních televizích v Česku i na Slovensku, ovšem ne všechno. ČT nabízí 140 hodin přenosů, Eurosport přes 250 hodin.

DIGI Sport 2 dnes vysiela rovnaký obsah ako DIGI Sport 1, vieme dôvod

Slovenský športový kanál DIGI Sport2 dnes vysiela rovnaký obsah ako prvý program DIGI Sport, dôvodom je technická údržba. Zmena sa dotkla z rovnakých dôvodov aj programu DIGI Sport4, ktorý zase... Viac…

Family Sport testuje nekódovane na satelite Eutelsat Hot Bird (13°E)

V utorok 26. mája spustil technické testy na satelite Eutelsat Hot Bird 13D (13,0°E) poľský kanál Family Sport. Vysielanie je dostupné nekódovane (FTA) z frekvencie 11 662 Mhz. Podľa samotného... Viac…


Srpen 2015

« | »

Po Út St Čt So Ne
0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
DigiMedia.cz | Portál o zdraví.cz | Devlogy.cz