DigiMedia.cz » Nejčastěji hledáte » Nova Sport


Nova Sport

Odpojení programů Nova HD, Nova Cinema HD a Fanda HD

M7 Group S.A., provozovatel satelitní platformy Skylink, informuje, že CET 21, spol. s r.o., odpojila vstupní signál programů Nova HD, Nova Cinema HD a Fanda HD distribuovaných přes satelit Astra 23,5°E. Doufáme, že problém bude brzy vyřešen. Do té …

Satelitní služba Digi TV zařazuje Sport 2, přidá i filmy a erotiku [aktualita]

Od 1. října bude spuštěna nová podoba Digi TV, která zákazníkům zaručí vyšší a kvalitnější technický standard vysílání. Přidány budou zejména nové programy.

Nova Sport 2 zahájila veřejné testy, dostupné jsou na videoportálu Voyo [aktualita]

UVNITŘ FOTO – Aktuálně jsou na platformě Voyo.cz dostupné kanály Nova Sport 2, Nova Sport (od soboty jako Nova Sport 1), Nova, Nova Cinema, Fanda, Telka a Voyo Cinema.

Kromě Novy Sport 2 zařadí UPC do nabídky kabelové TV i další tři kanály v HD rozlišení [aktualita]

„Vysílání ve vysokém rozlišení je pro nás prioritou. Zařazením čtyř nových kanálů nabídneme našim předplatitelům nejširší a nejkvalitnější nabídku kanálů v HD rozlišení,“ uvedl operátor.

Televize Nova chystá nový komediální seriál Na vodě

V úterý 25. srpna padla v přístavišti na Libeňském ostrově v Praze první klapka nového seriálu Na vodě, který pro následující sezónu natáčí pro televizi Nova producent a režisér Milan Cieslar. V hlavních rolích se diváci mohou těšit na Lukáše Langma …

Ukončení distribuce HD kanálů skupiny Nova prostřednictvím Skylinku

Dovoluji si Vám poslat následující informaci: Se společností Skylink jsme se nedohodli na spolupráci týkající se distribuce HD kanálů. K jejich vypnutí došlo ve středu 12. srpna 2015 ve 14h. Naše HD kanály nadále nebudou zahrnuty v nabídce Skylinku. …

V srpnu nejvíc posilovala Nova, i jako skupina. Meziročně ale ztrácela nejvíc ze všech

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ SRPNA – Lídrem trhu byla i v druhém prázdninovém měsíci Česká televize, ale pouze v širší cílové skupině všech dospělých diváků starších 15 let.

freeSAT začal šíriť Slovak Sport.TV 1 HD z vlastnej kapacity, zákazníci musia prelaďovať

Predplatitelia satelitného operátora freeSAT sledovali doteraz program Slovak Sport.TV 1 vo vysokom rozlíšení (HD) z frekvencie 11 977 MHz. Vzhľadom k tomu, že sa jednalo sa o satelitnú kapacitu operátora... Viac…

freeSAT spustil Slovak Sport HD na vlastní kapacitě

Lucemburská mediální skupina UPC DTH spustila slovenskou sportovní stanici Slovak Sport HD na vlastním transpondéru na satelitu Thor 6 (0,8°W). Stalo se tak poté, co se operátor Slovak Telekom (ST) rozhodl tuto stanici vyřadit ze svých platforem Magio …

Nová Digi TV bude mít šest nabídek, počet kanálů v HD se rozšíří na šestnáct [aktualita]

Operátor má připravenou akční nabídku i pro ty klienty, kteří jsou citliví na cenu. Za 229 korun/měsíc jim při závazku na dva roky zpřístupní 28 programů, z nichž osm bude v HD rozlišení.

Slovak Sport TV skončil v Magio Sat a Nová Digi TV SK

Na kapacitě společnosti Slovak Telekom (ST) bylo ukončeno šíření SD verze programu Slovak Sport TV. Uvolněná kapacita zatím nebyla využita pro jiný program provozovatele DTH služeb Magio Sat a Nová Digi TV SK.

Nová kriminálka Labyrint na ČT 1 zaujala, i proti Babovřeskám 2 na Nově uhrála milion

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – TV Nova neměla v pondělí konkurenci. V hlavním vysílacím čase se její share pohyboval v obou diváckých skupinách okolo 40 %.

Eleven Sport HD skončil na 13E

Na satelitním systému Eutelsat Hot Bird na pozici 13°E byla ukončena distribuce belgické verze sportovního kanálu Eleven Sports HD. Stanice zde vysílala pouze dočasně a satelit zajišťoval náhradní distribuční trasu pro kabelové operátory.

Slovak Sport TV - konec u ST, stěhování u freeSATu

Slovenský sportovní kanál Slovak Sport TV končí v sítích společnosti Slovak Telekom (ST) - Magio Sat a Nová Digi TV SK. Z tohoto důvodu dochází ke stěhování programu z kapacity ST na transpondér UPC DTH.

Slovak Sport TV skončí v Magio Sat i Nová Digi TV SK

Slovenský sportovní kanál Slovak Sport TV bude k 1.9.2015 vyřazen z programových rastrů satelitních platforem společnosti Slovak Telekom - z Magio Sat a Nové Digi TV SK a rovněž z IPTV služby Magio.

Slovak Sport.TV 1 nebude dostupný od septembra v platformách Magio Sat, Magio TV a Nová DIGI TV

Slovenský športový program Slovak Sport.TV 1 nebude od 1. septembra 2015 dostupný v satelitných platformách Magio Sat a Nová DIGI TV, ako aj v IPTV televízii Magio TV, ktoré sú... Viac…

Máte zájem o O2 Sport? S původním tarifem pro O2TV budete mít smůlu [aktualita]

Stávající zákazníci, kteří mají stále starý tarif Flexi, si mohou o přednostní převedení na nové tarify požádat na zákaznické lince operátora nebo na kterékoli značkové prodejně O2.

Nova zveřejnila první fotky z natáčení seriálu Na vodě s Tomášem Klusem [aktualita]

UVNITŘ FOTO – Hlavním hrdinou seriálu Na vodě je úspěšný pětatřicátník Hugo, kterému se v jediné vteřině změní celý život. Opustí ho žena, přijde o práci i o střechu nad hlavou.

Televize Nova chystá nový komediální seriál Na vodě

V úterý 25. srpna padla v přístavišti na Libeňském ostrově v Praze první klapka nového seriálu Na vodě, který pro následující sezónu natáčí pro televizi Nova producent a režisér Milan Cieslar. V hlavních rolích se diváci mohou těšit na Lukáše …

Televize Nova chystá nový komediální seriál Na vodě

V úterý 25. srpna padla v přístavišti na libeňském ostrově v Praze první klapka zbrusu nového seriálu Na vodě, který pro následující sezónu natáčí pro televizi Nova známý producent a režisér Milan Cieslar.

Nová Digi TV CZ startuje 1.10., původní skončí 30.6.2016

Podobně jako na Slovensku se připravuje v Česku start vylepšené Digi TV s názvem Nová Digi. Ta divákům přinese širší programovou nabídku, včetně většího počtu stanic v HD rozlišení ale i nové možnosti a služby.

Satelitní služba Nová Digi zpřístupní klientům na Slovensku HD verze kanálů České televize [aktualita]

Kanály ČT 1 HD a ČT 2 HD se stanou od 1. září součástí balíčku Standard, který obsahuje za cenu 9,60 eur/měsíc, v přepočtu necelých 260 korun, přibližně 65 programů.

Nová Digi TV SK: ČT2 HD a Digi Sport 4 od září v balíčku Štandard

Program ČT2 HD bude od září dostupný klientům slovenské satelitní platformy Nová Digi TV. Zároveň dojde k přeřazení stanice Digi Sport 4 z Maxi balíku do základní nabídky Štandard. Možnost pronájmu 3. a 4. set top boxu.

Kámasútra před 22. hodinou? Nova na ni doplatila díky reklamě na speciál Blesku [aktualita]

Reklama obsahující záběry na fotografie dvojic souložících v různých sexuálních polohách mohla ohrozit mravní vývoj mladistvých a nabádat je k zakoupení dotyčného magazínu.

DIGI Sport 4 bude od septembra v balíčku Štandard pre všetkých zákazníkov novej DIGI TV

Satelitná televízia Nová DIGI TV pripravuje pre svojich zákazníkov od 1. septembra 2015 dve zmeny. Prvou novinkou je zaradenie už spomínaného druhého programu Českej televízie ČT2 HD, ktorý nahradí doterajšiu... Viac…

O2 Sport rozšíří počet multidimenzí na osm, má licenci pro další tři kanály [aktualita]

„Množství kanálů znamená množství multidimenzí, tedy počet souběžně hraných přenosů, případně souběžně nabízených kamer,“ vysvětlil v nedávném rozhovoru pro náš web Marek Kindernay.

Barrandov Muzika, O2 Sport 6, 7 a 8 a Minimax Slovenia s licencí

Na trh mohou vstoupit další tématické stanice s českou licencí. Tuzemský regulátor RRTV na svém posledním zasedání udělil licence pro projekty Barrandov Muzika, O2 Sport 6, 7 a 8 a také pro zahraniční kanál Minimax určený pro slovinský trh.

Skupina Nova představila podzimní schéma a oznámila řadu nových projektů

Podzim na TV Nova bude patřit především dvěma velkolepým reality show: V SuperStar hvězdná porota odhalí největší hudební talenty a MasterChef Česko odstartuje kariéru nejlepších českých domácích kuchařů.

CBC Sport odstartuje v říjnu

V Ázerbájdžánu brzy odstartuje nový sportovní kanál. V říjnu letošního roku má odstartovat stanice s názvem CBC Sport (Caspian Broadcasting Company Sport). V současné době provozovatel pracuje na vytvoření redakčního týmu a hledá producenty, novináře, …

Nova představila podzimní schéma a oznámila řadu nových projektů

Skupina Nova na své srpnové tiskové konferenci představila nejen programové schéma následujících měsíců, ale oznámila také přípravu několika nových formátů pro rok 2016. Podzim na TV Nova bude patřit především dvěma velkolepým reality show: V …

Nova chystá další kriminálku a pokračování Expozitury, podzim bude ve znamení „klasiky“

UVNITŘ FOTOGALERIE A VYSÍLACÍ SCHÉMATA – Nejsledovanější česká televize letos pořádala tiskovou konferenci jako poslední z tuzemských stanic. Přinesli jsme vám původní on-line zpravodajství.

La Ligu budou vysílat skupina Nova a Markíza

Nejvyšší španělskou fotbalovou soutěž La Liga bude na Slovensku vysílat skupina Markíza a v Česku může přenosy vysílat Nova. Obě televizní skupiny jsou součástí mediální skupiny CME.

Televize Nova rozjela podzimní novinky, programové schéma ale odhalí až dnes [aktualita]

Akce, kterou server DigiZone.cz pokryje formou on-line reportáže, se zúčastní generální ředitel a jednatel celé televizní skupiny Christoph Mainusch a také programová ředitelka Alex Ruzek.

Plzeň i Ajax ve čtvrtečních přímých přenosech na ČT sport

Česká televize získala práva na zápasy českých celků i ve čtvrtém předkole Evropské ligy UEFA. Divákům nabídne přímé přenosy utkání Viktorie Plzeň s Vojvodinou Novi Sad ze Srbska i zápasu FK Baumit Jablonec s proslulým Ajaxem Amsterdam.V play off …

Nova inovuje svoje publicistické pořady, dostanou nové studio i vizuál [aktualita]

UVNITŘ FOTO – Architektonické řešení nových studií vzniklo ve spolupráci se slovenským studiem Ungroup.sk architekta Jaroslava Holoty, grafickou podobu má na starosti studio Oficina.

Publicistické pořady TV Nova odstartují sezónu v novém stylu

Skupina Nova své publicistické pořady v podzimní sezoně představuje v novém vizuálním stylu. Diváci se mohou těšit na nová loga, znělky a studia u pořadů Víkend, Koření i lifestylové show Prásk!

Blíží se start Novy Sport 2, kritikům z diskusních fór zavřela pusu

TÝDENNÍ REVIZE – Po představení programového schématu kanálů Nova Sport 1 a 2 museli i kritici Novy uznat, že tematické stanice Novy rozhodně budou mít svým divákům co nabídnout.

Futbalová Fortuna Liga aj na kanáloch Slovak Sport TV

Najvyššiu slovenskú futbalovú ligu budú po kanáloch verejnoprávneho vysielateľa RTVS a komerčnej televízie Dajto vysielať aj športové programy Slovak Sport TV. Informoval dnes o tom prevádzkovateľ televízie. Prvý zápas uvidia... Viac…

Fotbal zvedl zájem o ČT Sport, večer byla stanice vyrovnaná s Primou

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Pozici nejsledovanější televize držel ve čtvrtek po celý den vlajkový kanál veřejnoprávního média. Jednička oslovila 16,64 % publika staršího 15 let.

Česká Digi TV chystá Sport 2, HBO, Nova HD, Prima HD, HD kanály ČT i rozšířený balíček

Výrazné rozšíření programové nabídky chystá nový vlastník české satelitní placené televize Digi TV. Do nabídky zařadí žádaný sportovní kanál Sport 2, odstartují HD kanály ČT, Novy i Primy a spustí i nový rozšiřující balíček stanic.

Telekom dnes zaraďuje Digi Sport 5

Od utorka 18. augusta začína opäť vysielať kanál Digi Sport 5, ktorý bude tak ako aj minulý rok vysielať v utorky a stredy večer zápasy UEFA Champions League. Program v utorok odštartuje zápasom Sporting CP - CSKA Moskva, ktorý sa začína o 20:45. Digi …

Nová řada Čtyř v tom se divákům představí v exklusivní veřejné předpremiéře

Nová řada seriálu Čtyř v tom se divákům představí ve veřejné předpremiéře v pondělí 24. 8. od 14.00 hod. v pražském kině BIO OKO. Po projekci bude následovat diskuze s režisérkou Markétou Ekrt Válkovou spolu s aktérkami nové řady. Vstup na akci je …

Televize Nova představila ve Snídani s Novou vítěze Noci filmových nadějí

Noc filmových nadějí - autorskou soutěž, jejíž cílem je podpořit studentské snímky, přinesla Nova na obrazovky již poosmé. České filmové školy přihlásily celkem 100 snímků, z toho bylo vybráno 26, které byly odvysílány v pětihodinovém nočním vysílání …

Nova oficiálne predstavila športový kanál Nova Sport 2

Skupina Nova oznámila štart novej prémiovej športovej stanice NOVA Sport 2, ktorá zaháji svoje vysielanie v sieťach káblových operátorov O2 a UPC v Českej republike už 5. septembra 2015. V súčasnosti prebiehajú jednania... Viac…

Nova pustí do distribuce všechny své kanály ve vysokém rozlišení [aktualita]

Zbývající HD verze kanálů Novy se mají objevit například v digitální kabelové nabídce společnosti UPC Česká republika. Dojít by k tomu mělo ještě do konce letošního roku.

DIGI Sport bude vysielať českú najvyššiu hokejovú ligu aj v nadchádzajúcom ročníku 2015/16

Po premiére českej hokejovej Tipsport extraligy vo vysielaní športových kanálov DIGI Sport na území Slovenska v uplynulej sezóne sa televízia dohodla s marketingovou spoločnosťou BPA sport marketing o predĺžení práv... Viac…

Skupina Nova představila nový koncept sportu, NOVA Sport 1 a 2 přinesou stovky hodin přímých přenosů

Skupina Nova oznámila start nové prémiové sportovní stanice NOVA Sport 2, která zahájí své vysílání v sítích kabelových operátorů O2 a UPC už 5. září 2015. Nový kanál nabídne šestkrát týdně přímé přenosy z NBA a živé přenosy z nejlepší šipkařské ligy. …

TV Nova představila kanál Nova Sport 2 a chystané přenosy

TV Nova dnes oficiálně představila nový placený sportovní kanál Nova Sport 2, jenž odstartuje 5. září 2015, dále změnu loga stávajícího programu Nova Sport a také chystané přenosy, které se objeví na jedničce i dvojce.

Podívejte se na fotogalerii z tiskové konference k představení Novy Sport 2 [aktualita]

Nova Sport 2 chce divákům nabídnout atraktivní sporty, které si v České republice nezískaly tak velkou popularitu. Nebudou zde chybět ale například ani bojové sporty UFC nebo basketbalová NBA.

Nova Sport 2 se objeví i na satelitu, Nova jedná se všemi operátory [aktualita]

UVNITŘ PROGRAM – „Živý sport rozšiřujeme dvojnásobně. Vysílání dvou kanálů nám umožní lepší využití sportovních práv,“ uvedl šéf sekce nových projektů mediální skupiny Nova Petr Horák.

ČT Sport nabídne vystoupení Plzně a Jablonce ve čtvrtém předkole Evropské ligy [aktualita]

Na konci minulého pracovního týdne již operátor O2 Czech Republic informoval, že atraktivní duely se Spartou a Slovanem Liberec nabídne na svém exkluzivním kanálu O2 Sport.

Plzeň i Ajax ve čtvrtečních přímých přenosech na ČT sport

Česká televize získala práva na zápasy českých celků i ve čtvrtém předkole Evropské ligy UEFA. Divákům nabídne přímé přenosy utkání Viktorie Plzeň s Vojvodinou Novi Sad ze Srbska i zápasu FK Baumit Jablonec s proslulým Ajaxem Amsterdam.V play off …

Plzeň i Ajax v přímých přenosech na ČT sport

Česká televize získala práva na zápasy českých celků i ve čtvrtém předkole Evropské ligy UEFA. Divákům nabídne přímé přenosy utkání Viktorie Plzeň s Vojvodinou Novi Sad ze Srbska i zápasu FK Baumit Jablonec s proslulým Ajaxem Amsterdam.

Nova Sport 2 představila TV program na první víkend

Nový sportovní kanál Nova Sport 2 televizní skupiny Nova zahájí vysílání v sobotu 5.9.2015 přímým přenosem zápasu rugby Anglie - Irsko.

Nova spouští novou prémiovou sportovní stanici NOVA Sport 2

Skupina Nova rozšíří od 5. září 2015 svou televizní nabídku o novou prémiovou sportovní stanici NOVA Sport 2. Divákům tak nabídne zcela unikátní obsah, který se dosud na území Česka a Slovenska v takové šíři nevysílal. Sportovní kanál s exkluzivním …

freeSAT nabídne divákům čtyři nové programy Sport 1 HD, TV Šlágr, TV Lux a Jednotka HD

Satelitní televizní služba freeSAT začleňuje do české a slovenské nabídky programy Sport 1 HD, TV Šlágr, TV Lux a Jednotka HD. Od 7. září 2015 se mohou čeští a slovenští diváci těšit na atraktivní sportovní, zpravodajské, zábavní a duchovní pořady na …

Spartu i Liberec v posledním předkole Evropské ligy odvysílá O2 Sport

O2 Sport získala práva na dva očekávané zápasy čtvrtého předkola Evropské ligy - utkání Sparty a Slovanu Liberec. Ve čtvrtek 20. srpna od 19.00 odvysílá televizní stanice O2 Sport zápas Slovanu Liberec s chorvatským Hajdukem Split.

Nova Sport 2 zveřejnila program na první dva dny, vysílání zahájí přímým přenosem ragby [aktualita]

Na 6. září neplánuje kanál ani jeden přímý přenos. Programové schéma toho dne bude složené ze sestřihů a dokumentů. Stanice má být dostupná mimo jiné ve službách O2TV a UPC Digital.

O2 Sport získal práva na předkola Evropské ligy UEFA pražské Sparty a Slovanu Liberec [aktualita]

Zápas Slovanu Liberec s chorvatským Hajdukem Split stanice odvysílá příští čtvrtek 20. srpna, utkání pražské Sparty se švýcarským Thunem o týden později.

freeSAT zařadí jako první satelitní služba Sport 1 HD, nabídne i Šlágr TV [aktualita]

Sport 1 HD a Šlágr TV budou k dispozici v českém jazyce na pozici 125, respektive 19. Programy Jednotka HD a TV Lux ve slovenštině diváci naleznou na pozicích 127, respektive 145.

Nemocnice i Angelika na ČT1 okolo půlmilionu diváků, lídrem trhu ale byla Nova

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Plnoformátová Televize Barrandov se po celý den pohybovala okolo 7% podílu, dařilo se i kanálům ČT2 a ČT24.

Telekom dnes zaraďuje Digi Sport 5

Od utorka 18. augusta začína opäť vysielať kanál Digi Sport 5, ktorý bude tak ako aj minulý rok vysielať v utorky a stredy večer zápasy UEFA Champions League. Program v utorok odštartuje zápasom Sporting CP - CSKA Moskva, ktorý sa začína o 20:45. Digi …

České Radiokomunikace testují v DVB-T2 experimentu dvě verze ČT Sport HD [aktualita]

Verze kanálu ČT Sport HD s koncovkou AVC nahradila v multiplexu programovou pozici „T2 HEVC UHD“. Operátor tak aktuálně nešíří ve svém testovacím multiplexu Ultra HD obsah.

DIGI Sport 5 spolu s info kanálom DIGI opäť v programovom rastri Magio Sat

Pri poslednej aktualizácii programového rastra digitálnej satelitnej televízie Magio Sat sa v ponuke objavil opäť aj športový kanál DIGI Sport 5 spolu s DIGI info kanálom, ktoré si delia jednu... Viac…

ČT1 HD v nabídce Nová Digi TV SK a Magio Sat

První program České televize (ČT) ve vysokém rozlišení (HDTV) je nově dostupný pro zákazníky společnosti Slovak Telekom na Slovensku. Klienti DTH platforem Magio Sat a Nová Digi TV SK si nyní mohou vychutnat pořady ČT1 HD v nejlepší technické kvalitě.

Skupina Nova spouští novou prémiovou sportovní stanici - NOVA Sport 2

Skupina Nova rozšíří od 5. září 2015 svou TV nabídku o novou prémiovou sportovní stanici NOVA Sport 2. Divákům tak nabídne zcela unikátní obsah, který se dosud na území Česka a Slovenska v takové šíři nevysílal. Sportovní kanál s exkluzivním obsahem a …

Nova s Primou připomenou speciály trilogii Slunce, seno a seriál Chalupáři [aktualita]

Dokumentární pořady Slunce, seno, 30 let a 40 let s Chalupáři vznikly jako součást stejnojmenných multimediálních projektů deníku Blesk.

Řecká Nova má 0,5 mil. abonentů

Řecká společnost Forthnet (Nova) zakončila druhý kvartál 2015 s celkem 509.088 abonenty placené satelitní televize. Znamená to meziroční zvýšení počtu klientů o 5,5 procenta. Jak uvádí provozovatel, hlavním tahounem tohoto růstu je poskytování služby …

Nova překvapila další tiskovou konferencí, odhalí projekt Nova Sport 2 [aktualita]

Tisková konference k odhalení Novy Sport 2 se uskuteční v úterý 18. srpna v 10 hodin dopoledne v pražském Hard Rock Café. Naše redakce pokryje akci textem i obrazem.

Ukončení distribuce HD kanálů skupiny Nova prostřednictvím Skylinku

Dovoluji si Vám poslat následující informaci: Se společností Skylink jsme se nedohodli na spolupráci týkající se distribuce HD kanálů. K jejich vypnutí došlo ve středu 12. srpna 2015 ve 14h. Naše HD kanály nadále nebudou zahrnuty v nabídce Skylinku. …

Odpojení programů Nova HD, Nova Cinema HD a Fanda HD

M7 Group S.A., provozovatel satelitní platformy Skylink, informuje, že CET 21, spol. s r.o., odpojila vstupní signál programů Nova HD, Nova Cinema HD a Fanda HD distribuovaných přes satelit Astra 23,5°E. Doufáme, že problém bude brzy vyřešen. Do té …

Zákazníci Skylinku nemajú aktuálne prístup k programom Nova, Nova Cinema a Fanda v HD kvalite

Satelitný operátor Skylink aktuálne nedistribuuje na satelite Astra 3B (23,5°E), z frekvencie 11 876 MHz, vybrané české programy Skupiny Nova – Nova, Nova Cinema a Fanda v HD kvalite. Na... Viac…

Skylink bez HD programů skupiny Nova

Na satelitní platformě Skylink bylo dnes nečekaně ukončena distribuce HD programů skupiny Nova - konkrétně stanic Nova HD, Nova Cinema HD a Fanda HD. Na jejich pozicích se nyní vysílají SD verze.

Nova nečekaně přerušila distribuci HD kanálů pro satelitního operátora Skylink [aktualita]

Šéf Skylinku nechtěl důvod k vyřazení kanálů komentovat. Nova v tiskové zprávě doslova uvedla, že pokud zákazníci chtějí HD programy sledovat nadále, mají se poohlédnout po alternativním zdroji.

Nova Sport 2 odvysílá disciplíny, které nemají v Česku prostor. Nabídne i zápasy UFC [aktualita]

Stanice bude od počátku dostupná v nabídce IPTV služby O2TV, kabelové sítě společnosti UPC Česká republika a také jako součást portálu Voyo.cz, který Nova provozuje.

Nova Sport 2 se zaměří na sporty populární v zahraničí

Nová placená sportovní stanice Nova Sport 2 zahájí vysílání v sobotu 5. září 2015. Divákům v České republice a na Slovensku přinese sporty, které jsou populární především v zahraničí.

Nova Sport 2 odštartuje už 5. septembra, prinášame ďalšie podrobnosti

Nový český športový kanál, ktorý by mal byť k dispozícii aj pre slovenských divákov, Nova Sport 2 má odštartovať už 5. septembra 2015. Podľa prevádzkovateľa, spoločnosti CET 21, ponúkne program... Viac…

Magio Sat a Nová DIGI TV pridajú do ponuky už čoskoro aj ČT 2 HD

Do najnižšieho balíčka satelitných platforiem Magio Sat (M) a DIGI TV (Štandard) pribudne do niekoľkých týždňov ďalší program vo vysokom rozlíšení. Po kanáloch Markíza HD, JOJ HD, Jednotka HD a... Viac…

Nova Sport 2 odstartuje již 5.9.2015

Televizní skupina Nova se již příští měsíc rozšíří o nový program. Dne 5. září 2015 začne vysílat nový placený kanál s názvem Nova Sport 2. Stanice má přinést unikátní obsah v takové šíři, v jaké se u nás ještě nevysílal. Uvedla dnes TV Nova v hlavní …

Nova Sport 2 odstartuje 5. září, nabídne basketbal, šipky i rugby [aktualita]

UVNITŘ FOTO – Od začátku vysílání má být stanice dostupná v nabídkách operátorů O2 Czech Republic a UPC Česká republika. O distribuci na satelitu zatím Nova nehovoří.

Magio Sat a Nová DIGI TV rozširujú ponuku o ČT 1 HD, SD verzia končí

Zákazníci satelitných platforiem Magio Sat a novej DIGI TV môžu od dnes prijímať prvý program českej verejnoprávnej televízie ČT1 vo vysokom rozlíšení (HD). Stanica je dostupná zákazníkom v Magio boxoch... Viac…

Nova postaví proti pátečním českým filmovým premiérám na Primě vlastní filmové koprodukce [aktualita]

Nikoli seriál Doktoři z Počátků, ale české komedie budou v září otevírat páteční večer na nejsledovanější české televizi.

DIGI Sport odvysiela atraktívne prenosy z prestížneho Hlinkovho memoriálu mladých hokejistov

Športové kanály DIGI Sport, ktoré sú dostupné exkluzívne iba pre zákazníkov Magio TV, Magio Sat a DIGI TV, odvysielajú tento týždeň niekoľko prenosov zo súboja hokejových reprezentácií do 18 rokov,... Viac…

Podzimní souboj televizí: proti Přístavu na Primě nasadí Nova dvakrát týdně MasterChefa

UVNITŘ PŘEHLEDY NA KAŽDÝ DEN – Česká televize, Nova i Prima sází na hlavních kanálech na seriály, TV Barrandov jim chce konkurovat původními zábavnými formáty.

ČT1 a Nova v pátek večer vyrovnané, vyhrála Všechnopárty a u mladých Bobule

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Rekordní pátek má za sebou TV Barrandov, která romantickým filmem přilákala téměř 300 tisíc diváků a v prime time dosáhla podílu 7%

Nova Sport 2 získala licenciu, Nova Sport sa premenuje na Nova Sport 1

Český mediálny regulátor udelil licenciu pre nový športový kanál Nova Sport 2. Prevádzkovateľom bude spoločnosť CET 21, ktorá už aktuálne prevádzkuje v Česku skupinu kanálov Nova, vrátane športového kanálu Nova... Viac…

Předkolo Ligy mistrů se Spartou a Plzní katapultovalo ČT sport večer hned za Novu

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – U mladého publika od 15 do 54 let porazila ČT sport hlavní kanál Primy i mateřskou ČT1. V celodenním podílu pokořila hranici osmi procent.

Nova Sport získala licenci pro druhý kanál, nabídne ho na satelitu a portálu Voyo [aktualita]

Nova Sport není jediná, která může na internetové platformě provozovat televizní vysílání speciálních kanálů. S tímto krokem přišel nedávno i telekomunikační operátor O2.

Nova Sport 2 má satelitní licenci, Nova Sport se změní na Nova Sport 1

Společnost CET 21, provozovatel televizní skupiny Nova, může spustit další sportovní stanici. Český regulátor médií RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) na svém posledním zasedání udělil licenci pro kanál Nova Sport 2.

Chystá Nova proměnu vizuálu svého sportovního kanálu? Registruje si nové logo [aktualita]

DOPLNĚNO – Záhada nově registrovaného loga by mohla být odhalena na tiskové konferenci k podzimnímu programovému schématu. Původní vizuál používá televize od samotného počátku.

Sky Sport Austria HD v paketu Sky Deutschland

Německá satelitní pay-tv platforma Sky Deutschland spustila nyní sportovní kanál Sky Sport ve verzi pro rakouský trh ve vysokém rozlišení (HDTV). Operátor doposud poskytoval rakouským divákům jen Sky Sport Austria v SD rozlišení.

Sky Sport Austria i ve vysokém rozlišení z družice Astra 1KR

Tři nové kanály s vysokým rozlišením - Sky Sport Austria HD, Promi Big Brother a Promi Big Brother HD by měly vysílat na transponderu č. 47 družice Astra 1KR, který si pronajímá platforma Sky Deutschland. Zatímco kanály Promi Big Brother a Promi Big …

Za atraktivní soutěže bychom byli ochotni platit, říká šéf O2 Sport

[Prémiový obsah] Stanice, která je dostupná pouze u operátora O2, bude vysílat minimum reklamy. Podle Marka Kindernaye jde o určitou exkluzivitu, za níž si divák rád zaplatí.

Nova skokanem minulého týdne, jako skupina ale stále zůstává hluboko pod ČT

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Meziročně nejvíce stoupal podíl hlavního kanálu TV Barrandov, a to jak u dospělého publika nad 15 let, tak u mladších diváků od 15 do 54 let.

Digi Sport ohlásil nový balík sportovních práv, cílí především na fandy míčových her [aktualita]

Televize přinesou mimo jiné během každé sezóny pětapadesát přímých přenosů ze Skotské ligy, které se na obrazovce začaly objevovat už o uplynulém víkendu.

DIGI Sport získal ďalšie vysielacie práva, prinesie viac prenosov z volejbalu, boxu a motorizmu

Prevádzkovateľovi televíznych kanálov DIGI Sport, ktoré môžu sledovať exkluzívne zákazníci DIGI TV, Magio TV a Magio Sat, sa podarilo získať ďalšie športové vysielacie práva. Po anglickej, českej a škótskej najvyššej... Viac…

Start stanice O2 Sport se blíží, očekávání operátora O2 jsou velká

TÝDENNÍ REVIZE – Program má být atraktivní nejen co do množství fotbalových přenosů, ale i takzvanou multidimenzí, tedy revoluční možností, kdy si divák má možnost vybrat, co chce sledovat.

O2 rozjíždí kampaň ke kanálu O2 Sport, sází na multidimenzi [aktualita]

UVNITŘ VIDEO – Kampaň startuje 30. července, tedy právě dnes, a objeví se na outdoorových (venkovních) plochách, v printu (tisku) i v rámci materiálů na značkových prodejnách O2.

HD už nestačí. O2 Sport přináší zážitek v multidimenzi

Operátor O2 spouští reklamní kampaň ke startu svého televizního kanálu O2 Sport. Ten začne vysílat v sobotu 8. srpna a dostupný bude pouze v O2 TV. Divákům přinese zápasy Premier League, kompletní Ligu mistrů, to nejlepší ze Synot ligy a spoustu …

V Česku odštartuje nový športový kanál O2 Sport

V Českej republike spustí už čoskoro vysielanie nový športový kanál O2 Sport. Oficiálny štart je naplánovaný na 8. augusta tohto roku, v testovacom režime ho môžu diváci sledovať už od... Viac…


Září 2015

« | »

Po Út St Čt So Ne
010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
282930
DigiMedia.cz | Portál o zdraví.cz | Devlogy.cz