DigiMedia.cz » Nejčastěji hledáte » Nova Sport


Nova Sport

Antik Sat - představena nová satelitní platforma na Slovensku

Na Slovensku byla představena další DTH platforma, která bude bojovat o své zákazníky. Košická společnost Antik Telekom dnes poodhalila svoji hybridní satelitní platformu s názvem Antik Sat.

Přátelé na sociálních sítích jsou defacto editory zpráv, říká odborník na nová média

„Ruská propaganda využívá lež a mlží, zatímco na západní straně je spíše postavena na tom, že některé informace se potlačí, jsou vynechány v hlavním zpravodajství,“ srovnává odborník na nová média Josef Šlerka, který se stal Osobností roku v anketě …

Digi Sport bude vysílat historicky první Evropské hry, obdobu olympijských her [aktualita]

Společnost Digi Slovakia si exkluzivitu na tento nový sportovní svátek pochvaluje. Jednání o možnosti podílet se v nějaké formě na přenosech z této události zahájí vysílatel s Českou televizí.

Skupina Nova zpestří Vánoce premiérovými filmy i tradičními pohádkami

Televize Nova a její sesterské kanály představí během Vánoc vyváženou nabídku premiérových titulů i oblíbených tradičních pohádek a filmů. TV letos na Štědrý den přinese premiéru českého romantického snímku Přijde letos Ježíšek? v hlavních rolích s …

DIGI Sport bude exkluzívnym vysielateľom historicky prvých Európskych hier

Športová televízna stanica DIGI Sport získala pre územie Slovenskej a Českej republiky exkluzívne vysielacie práva na I. Európske hry Baku 2015. Diváci tohto slovenského športového kanálu tak uvidia historicky prvé... Viac…

Televizní noviny se ve čtvrtek přiblížily k dvoumilionové hranici, Nova dominovala

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prima porazila o jeden procentní bod v prime time Jedničku i přesto, že pořady Svatby v Benátkách ani Kdo je kdo? se nedostaly do TOP 5 televize.

Nova Cinema mění kmitočet u Digi TV, na satelitu Astra odstartovala Türkshow [aktualita]

Šíření prostřednictvím pozice 19,2 stupně už provozovatel tureckého programu potvrdil na svém webu. Počítá se zásahem přibližně sto milionů nových domácností a lepší kvalitou signálu.

Za vulgarity prezidenta Miloše Zemana se bude zpovídat i Nova [aktualita]

Nejsledovanější česká televize dostala několikasettisícovou pokutu za americký seriál Kriminálka Miami, který odvysílala před téměř sedmi lety. Obsahoval brutální scény vraždy.

UPC rozšiřuje nabídku mobilní TV Horizon Go o NOVA Sport

Kanál Nova Sport bude nově dostupný ve službě Horizon Go na pozici 44, zařadí se tedy za Eurosport 2. NOVA Sport bude dostupná pro klienty se službami Komfort a také v balíčku Sport u uživatelů tarifu Klasik (dříve Starter). Celkově klienti UPC mohou …

Nova si registrovala celkem šestnáct ochranných známek pro kriminálky [aktualita]

Televize až na výjimky registraci nových ochranných známek konkrétně nekomentují. Vyjádření tiskových oddělení se většinou týká velmi obecného vyjádření.

Nova zcela ovládla středeční večer, Dvojka chvílemi porážela Jedničku

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova bodovala nejen Doktory z Počátků, ale také americkým krimiseriálem Námořní vyšetřovací služba

Digi TV: Změna parametrů Nova Cinema

Seriálový a filmový program Nova Cinema, skupiny Nova, mění technické parametry příjmu pro zákazníky satelitní platformy Digi TV v České republice.

Nova skokanem minulého týdne, meziročně ale nejvíc rostla Prima. I jako skupina

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Hlavní kanál Primy dosáhl druhého nejlepšího výsledku v letošním roce, meziročně rostl v obou základních cílových skupinách o víc než procentní bod

Nedělní sledovanost ovlivnil fotbal, ČT Sport byl večer úspěšnější než Jednička

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Na fotbalový duel doplatila z plnoformátových stanic nejvíce ČT 1. Premiéra Českého století věnovaná roku 1968 vůbec nefigurovala v TOP 5 pořadů.

Sledovanost ČT Sport byla ve čtvrtek mizivá, pohybovala se hluboko pod procentem

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Tradičně vysokou sledovanost měly oba díly Námořní vyšetřovací služby na Nově Cinema. Díl vysílaný od 21 hodin si pustilo téměř 360 tisíc diváků.

Nova zatím další ročník SuperStar oficiálně tají, i když už ho Markíza potvrdila [aktualita]

O přípravách na česko-slovenskou SuperStar informoval v úterý server Mediálne.sk, který se odvolává na prezentaci pro obchodní partnery. Show se naposledy vysílala na jaře loňského roku.

Nova rozšíří od začátku příštího roku možnosti video inzerce [aktualita]

Televize Nova plánuje i v roce 2015 další posilování svého serveru Voyo.cz, který by měla obohatit mimo jiné nová partnerství s poskytovateli video obsahu.

Hokej a tenis udělaly z ČT Sport skokana minulého týdne, nejvíc se propadala Nova

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Hokejový Karjala cup a tenisový Fed cup vybičovaly sportovní kanál České televize k nadprůměrným výkonům. Pomohl i evropský fotbal.

Začala právní bitva o TV4You. K předběžnému opatření Primy se přidává i Nova

[Prémiový obsah] TV4You nehodlá ani po vydání předběžného opatření Městského soudu v Praze vyřadit z nabídky své mobilní streamovací služby programy televizní skupiny Prima

37f ČT Sport se díky Evropské lize přiblížil ve čtvrtek večer k desetiprocen­tnímu podílu

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Z menších stanic výrazněji bodovala pouze Nova Cinema, která se s oběma díly Námořní vyšetřovací služby pohybovala okolo tří set tisíc diváků.

Novu Cinemu ve středu dotahovala ČT Sport i Prima love, u mladých ji porazila ČT 2

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Večerní sledovanost ovlivnila fotbalová Liga mistrů, která pomohla ČT Sport a Primě Cool k nadprůměrným výkonům

Televize Nova otestuje v příštím roce hybridní vysílání HbbTV [aktualita]

V rámci technologie by Nova například přenášela krátká doplňková videa, která by si mohl uživatel vyvolat po stisknutí červeného tlačítka, případně textové a graficky zpracované informace.

Olympijští vítězové společně ve studiu na Sport 5

V roce 1998 spolu vyhráli Olympijské hry. Jeden zářil v bráně, druhý v útoku zlatého týmu. Dnes už mají oba úspěšné hokejové kariéry za sebou. Martin Procházka se od letošní sezony stal moderátorem hokejových magazínu na televizní stanici SPORT 5. Ve …

Všechny domácí zápasy Imosu Brno v Eurolize žen na Sport 5

Basketbalistky BK Imosu Brno se už podevatenácté představí v prestižní Eurolize. Vítězky soutěže z roku 2006 čeká v základní skupině čtrnáct utkání. A fanoušci si díky televizní stanici SPORT 5 budou moci vychutnat všechny domácí zápasy živě.

NBA štartuje na NOVA Sport už túto nedeľu

Platený športový kanál NOVA Sport prinesie všetkým športovým fanúšikom najprestížnejšiu basketbalovú súťaž sveta NBA aj počas najbližšej sezóny 2014/15. Fanúšikovia sa môžu tešiť na jeden zápas týždenne zo základnej časti... Viac…

Vlastník TV Nova v Česku v zisku

Central European Media Enterprises Ltd. dnes oznámila finanční výsledky za třetí čtvrtletí a devět měsíců končící 30. zářím 2014. Výnosy za třetí čtvrtletí končící 30. zářím 2014 činily 140,1 mil. USD v porovnání s 131,0 mil. USD za stejné období roku …

NBA startuje na NOVA Sport

Nejprestižnější basketbalová soutěž světa NBA startuje na prémiové stanici NOVA Sport. Každou neděli mohou fanoušci špičkového basketbalu sledovat jeden zápas ze základní části, ze které sportovní kanál celkem nabídne 24 utkání. Následovat budou dva …

Kabelová televize UPC upravila distribuci kanálů Slovak Sport [aktualita]

Satelitní operátor freeSAT provozovaný společností UPC DTH nahradil přepočítávané verze Novy a Novy Sport opět jejich nativní HD podobou. Programy z kabelové TV přebírá.

freeSAT: Nova Sport HD a Nova HD opäť v natívnom HD

Satelitná platforma freeSAT ponúka od dnešného dňa svojim zákazníkom na Slovensku a v Česku programy Nova Sport HD a Nova HD opäť v natívnom HD. Stalo sa tak krátko po... Viac…

Nova Sport se vrací do nabídky UPC. Nova HD a Nova Sport HD opět v nativu u freeSATu

Od dnešní 12. hodiny mohou zákazníci největšího kabelového operátora u nás UPC Česká republika sledovat v rámci svých balíčků sportovní program Nova Sport.

Nova Sport se vrací do kabelovky UPC, nebudou chybět ani HD kanály Novy [aktualita]

„Dlouhodobě se snažíme udržovat a zvyšovat hodnotu televizních balíčků pro naše zákazníky,“ uvedl mimo jiné šéf českého UPC Frans Willem de Kloet.

Nová Digi TV SK: Viasaty a Disney Channel již v nabídce

Zákazníci slovenské satelitní placené televize Digi TV mohou využívat širší programovou nabídku. Dnes byly do programového rastru platformy zařazeny tři programy z rodiny Viasat. Před několika dny i dětský kanál Disney Channel.

ČT 1 skokanem minulého týdne, nejvíc ztrácela Prima. Nova silně meziročně roste

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Skupina Prima ztratila náskok, který získala v předminulém týdnu. Nově se daří meziročně růst v obou základních cílových skupinách o 2,5 procentního bodu.

Nova si registruje ochranné známky k druhé řadě Expozitury: Atentát a Atentát Expozitura [aktualita]

UVNITŘ LOGO – Pokračování příběhu, který pro Novu napsali Janek Kroupa s Josefem Klímou, televize dotočila letos v létě. První řadu přes prázdniny reprízovala.

ORF III, ORF Sport+ a regionálne verzie ORF2 v HD kvalite oficiálne od zajtra

Rakúsky verejnoprávny vysielateľ ORF (Österreichische Rundfunk) tento týždeň informoval o spustení svojich nový kanálov vo vysokom rozlíšení, ktoré odštartujú oficiálne v sobotu 25. októbra 2014. Konkrétne sa jedná o stanice... Viac…

Vypjatý duel mezi Slovanem a Spartou vyšvihl ČT Sport večer až k téměř 9 % 314

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova Cinema se dostala jedním z dvojice dílů Námořní vyšetřovací služby až k téměř 330 tisícům diváků. U mladšího publika překročil 10 %.

Televize Nova odvysílá 8. listopadu zábavný pořad Chartshow

Televize Nova a televize Markíza uvedou v sobotu 8. listopadu hudební show plnou hvězdných hostů a pěveckých vystoupení! Nový zábavný pořad Chartshow představí divákům žebříček třiceti nejúspěšnějších českých a slovenských hitů. Moderátorka Adéla …

Vysílací rada udělila pokuty za více než milion, hřešila Nova i Lagardère [aktualita]

Z firem se ve vysílání českých stanic nejvíce provinila Kofola. Ta dostala celkem tři pokuty, a to ve výši osmdesát, sto a sto padesát tisíc korun. Regulátorovi vadil produkt Jupík Crazy Aqua.

ORF 2 HD, ORF III HD a ORF Sport+ HD od 25.10.2014

Rakouský veřejnoprávní vysílatel ORF potvrdil, že spouští další tři programy ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). 7 regionálních verzí programu ORF 2 HD, kulturní kanál ORF III HD a sportovní kanál ORF Sport+ HD...

Nova zaplatí za prohřešky necelý milion, soud nevyhověl kasačním stížnostem [aktualita]

Vysílací radě dal soud mimo jiné za pravdu ve věci odvysílání filmu Kajínek, který v hlavním vysílacím pořadu divákům nabídl mučení, znásilňování a střelba do lidí.

Po Sportu 2 začne vysílat v HD kvalitě i česko-slovenský Sport 1 [aktualita]

Provozovatel kanálů získal nejen práva pro klasické vysílání, ale i pro takzvané OTT, tedy nelineární služby. Přenosy z Formule 1 tedy budou moci nabídnout operátoři například i v rámci VOD.

Chart Show nasadí Nova 8. listopadu, moderovat ji bude Adéla Banášová [aktualita]

Pořad nabídne žebříček třiceti největších česko-slovenských hitů posledních třech desetiletí. Nova nasazuje novinkový formát proti tradiční sobotní zábavě a filmům Primy.

Prima minulý týden na nejlepších číslech za letošek, meziročně nejvíc rostla Nova Cinema

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Hlavní kanál Primy se dostal i nad loňská čísla a zvýšil svůj náskok před ČT 1, která naopak zaznamenává největší meziroční propady ve všech měřených stanic

Nova si nárokuje Vinaře, seriál měl být prý původně její [aktualita]

Nejsledovanější komerční televize napadla Primu soudní cestou, je však otevřena dohodě. Podle MediaGuru.cz by tedy nemělo dojít ke stažení seriálu.

Nova v úterý s téměř trojnásobným podílem v prime time oproti konkurenci

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Plnoformátová televize Barrandov se pohybovala po celý den okolo tříprocentního podílu. Stanici porazila nejen Dvojka, ale také Prima Cool.

Nová Digi TV SK: Viasaty a Disney opět v základním balíčku

Po několika měsících se do základního balíčku Nové Digi TV SK vracejí 4 oblíbené televizní stanice - do programového rastru se vracejí Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature a Disney Channel.

Volby udělaly z ČT 24 skokana minulého týdne, meziročně nejvíc posilovala Nova

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Naopak Prima nabrala opačný kurz a všechny její programy kromě Primy love klesaly, a to i meziročně. Nejvíc hlavní kanál.

(O)milníky české televizní digitalizace: DVB-T2 – nová technologie, nové omyly?

[Prémiový obsah] Jistě by bylo vhodné se nedopouštět zbytečných omylů a nevytvářet tak žádné nové (o)milníky na poli digitálního televizního vysílání. Co hrozí při přechodu na DVB-T2?

Dnešný zápas 21tky proti Taliansku odvysiela DIGI Sport 1 a Plus

Priaznivci futbalu si budú môcť dnes pozrieť priamy prenos našej 21tky proti Taliansku hneď na dvoch televíziách. Okrem DIGI Sportu ho ponúkne aj Pluska. “Keďže ide o mimoriadne dôležité stretnutie... Viac…

Pořad Rychlovky Ládi Hrušky už tuto sobotu na TV Nova

Od soboty 11. října se fanoušci gurmánského experimentátora mohou těšit na krátký televizní pořad s názvem Rychlovky Ládi Hrušky. Každou sobotu Láďa připomene tři nejlepší a divácky nejoblíbenější recepty. V nich se snaží uvařit a upéct domácí …

Volební víkend se skupinou Nova

Již tento pátek se občanům České republiky otevřou brány do volebních místností a uskuteční se tak volby do obecních zastupitelstev a ve vybraných volebních obvodech i první kolo voleb do senátu. Návštěvníkům TN.cz je už teď k dispozici kompletní …

Házenkářskou ligu EHF uvidí více diváků, Digi Sport přišel o vysílací práva [aktualita]

Zápasy ve skupinách Poháru EHF bude nový majitel vysílat od února. Z kvalifikačních kol mají stále šanci do série postoupit český tým Talent M.A.T. Plzeň a některé slovenské celky.

NOVA Sport prinesie sedem priamych prenosov z NHL týždenne [+ rozpis októbrových prenosov]

Kanadsko-americká hokejová liga NHL štartuje už 8. októbra 2014. Športový kanál NOVA Sport prinesie všetkým fanúšikom tohto populárneho športu až sedem priamych prenosov týždenne, za celú sezónu tak ponúkne približne... Viac…

Nová dvojice Televizních novin na Nově: Kristina Kloubková a Martin Pouva [aktualita]

„Televizní noviny jsou pro mě zcela novou disciplínou, platí zde jiná pravidla. Přesunout se z několikaminutových Sportovních novin je pro mě velký posun v kariéře,“ uvedl Pouva.

Na NOVA Sport startuje hokejová soutěž světa NHL

Už ve středu 8. října odstartuje hokejová NHL nejen na ledových plochách amerických a kanadských stadionů, ale i v České republice exkluzivně na prémiovém kanálu NOVA Sport. Fanoušci se mohou na NOVA Sport těšit na 7 živých přenosů týdně, za celou …

Saudi Sport 2 ukončil vysielanie na pozícii 13°E

Od 1. októbra 2014 ukončil distribúciu svojho programu, jordánsky operátor Jordan Media City (JMC), Saudi Sport 2 prostredníctvom družice Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E). Vysielanie bolo dostupné nekódovane (FTA) na... Viac…

Sport 5 získal vysílací práva pro basketbalovou VTB ligu, začíná už dnes [aktualita]

Nymburk čeká v lize čtvrtá sezona. V jedné z nejtěžších soutěží odehraje třicet zápasů a bude se moc konfrontovat s nejsilnějšími týmy ve východní a severní části kontinentu.

Nova v prime time téměř na trojnásobném podílu Jedničky, lídrem večera Ordinace

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prima byla ve čtvrtek televizní dvojkou, její stěžejní pořady dne – seriál Svatby v Benátkách a zábavná show Kdo je kdo? – ale nejsou těmi, které by táhly sledovanost.

Prestižní basketbalová VTB liga 2014 na obrazovkách SPORT 5

Prestižní basketbalová soutěž pro kvalitní týmy východní a severní Evropy VTB liga 2014 odstartuje v Česku. Úvodní zápas obstarají Nymburk s Lokomotivem Kubáň Krasnodar. A fanoušci basketbalu mohou být díky televizní stanici SPORT 5 u toho. Přímý …

Saudi Sport 2 bez vysílání na 13E

K 1.10.2014 bylo na transpondéru jordánského operátora Jordan Media City (JMC) ukončeno šíření arabského sportovního kanálu Saudi Sport 2. Připomeňme, že na stejném transpondéru bylo před 3 týdny ukončeno šíření programu Saudi Sport 1.

Nová Digi TV SK a Magio Sat: Brazzers TV nahrazen programem Dorcel TV

Společnost Slovak Telekom provedla změny v programové nabídce satelitních platforem Magio Sat a Nová Digi TV SK. Obě tyto platformy poskytují od dnešního dne místo původního programu Brazzers TV Europe jiný kanál se stejným zaměřením - Dorcel TV.

Televize Prima: Začiná nová soutěžní show Muži proti ženám

V sobotu 27. 9. ve 20.15 se na obrazovkách televize Prima rozpoutá souboj mužů proti ženám – souboj dvou týmů složených ze známých osobností pod vedením moderátorů, a zároveň hrajících kapitánů, Terezy Kostkové a Dalibora Gondíka. Začíná nová zábavná …

Nova pokračuje v rekordní jízdě: minulý týden jako skupina u mladých nad 40 %

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Nova byla také jedinou skupinou, která minulý týden posilovala. ČT 1 spadla na nejhorší čísla za letošní rok, poprvé pod podíl 13 %.

Nova přišla o formuli 1, na tři roky ji exkluzivně mají placené Sport 1 a Sport 2 [aktualita]

Držitelem vysílacích práv pro Českou republiku byla doposud mediální skupina Nova, u našich východních sousedů pak komerční Markíza a Dajto

Nova opět vítězem pátečního večera, pohádka Kouzla králů měla přes milion diváků

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Později večer se tradičně dařilo ČT 1, kromě Všechnopárty byly nadprůměrně sledované i Slavné dialogy

TNS Aisa, ATO a Nova se ohradily proti porovnání sledovanosti YouTube a televizí [aktualita]

„Z výzkumného hlediska není přípustné slučovat bez dalších metodických úprav data z rozdílných zdrojů a rozdílných výzkumů,“ píše se mimo jiné ve stanovisku.

Mtel - nová DTH platforma v Bulharsku

Na bulharském trhu odstartovala nová placená satelitní televize Mtel. Služba nabízí 3 programové balíčky a nechybí ani stanice ve vysokém rozlišení (HDTV), včetně nejnižšího balíčku.

Řecká platforma Nova má 1/2 milionu zákazníků

Společnost Forthnet, provozovatel řecké satelitní placené televize Nova, překročila hranici 1/2 milionu abonentů. Platforma Nova byla spuštěna v roce 1999 jako první v zemi nabídla HD obsah (2010) a produkovala a vysílala ve 3D (2011).

YouTube je u mladých diváků do 35 let sledovanější než Nova nebo Prima [aktualita]

UVNITŘ GRAFY – V komerčně sledované skupině diváků od 15 do 54 let má YouTube podobný zásah jako hlavní kanály Novy, Primy a České televize, vyplývá z průzkumu agentury TNS Aisa

nc+ telewizja na kartę - nová prepaid služba

Provozovatel polské satelitní placené televize nc+ přichystal novou nabídku pro zájemce o předplacené služby. Nový produkt nc+ telewizja na kartę přinese více než 50 stanic, z toho 19 jich je v HD rozlišení.

Slovak Sport získal vysílací práva na basketbalovou Evropskou ligu [aktualita]

Dnešní duel mezi ČEZ Basketball Nymburk a izraelským týmem Hapoel Migdal Jerusalem odvysílá také ČT Sport. Slovak Sport získal na tuto soutěž exkluzivitu pouze pro Slovensko.

Nova Sport získala vysielacie práva na Wimbledon až do roku 2017

Skupina Nova získala exkluzívne trojročné práva pre Českú a Slovenskú republiku na vysielanie prenosov z najprestížnejšieho tenisového turnaja sveta Wimbledon. Všetkým fanúšikom tohto populárneho športu tak až do roku 2017... Viac…

Nova bude vysílat Wimbledon minimálně do roku 2017 [aktualita]

Vítězství české tenistky Petry Kvitové nad Kanaďankou Eugenií Bouchardovou na hlavním kanálu sledovalo letos 42,36 % publika ve skupině 15–54 a stalo se druhým nejsledovanějším nezpravodajským pořadem dne.

Wimbledon na NOVA Sport až do roku 2017

Skupina Nova získala exkluzivní tříletá práva pro Českou a Slovenskou republiku na vysílání přenosů z nejprestižnějšího tenisového turnaje světa Wimbledonu. Fanoušci bílého sportu se mohou až do roku 2017 těšit na více než 200 hodin přímých přenosů …

Na Primě startuje nová cooking show se Zdeňkem Pohlreichem Teď vaří šéf!

Zbrusu nová cooking show Teď vaří šéf! se Zdeňkem Pohlreichem je založená na propojení profesionality a domácí kuchyně. Podle jeho názoru není žádný problém připravovat znamenité pokrmy doma jako profesionál. Vařit jako profík není prý žádná věda. …

Rychlovky Ládi Hrušky nasadí Nova o víkendu, trvat budou necelou čtvrt hodinu [aktualita]

UVNITŘ FOTOGALERIE – Televizní jednička slibuje „to nejlepší z receptů gurmánského experimentátora“. Ten už se na Nově dočkal vydání vlastní kuchařky a také receptů na DVD.

Skokanem minulého týdne Barrandov, meziročně nejvíc posilovala Nova Cinema

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – ČT 1 sice zastavila pokles, ale meziročně se v celodenním podílu na dospělém publiku propadá o víc než dva procentní body – nejvíc ze všech

Konec televize zadarmo. Nova i Prima chtějí od kabelovek, satelitních a IPTV operátorů zaplatit

[Prémiový obsah] Oběma nejsilnějším komerčním televizním skupinám nahrává fakt, že ze zákona už nemusí zdarma poskytovat svůj signál provozovatelům převzatého vysílání. Must carry skončilo v roce 2012.

Mediální skupina Nova zvýší příští rok cenu reklamy o pět procent [aktualita]

S jakou cenovou politikou vykročí do příštího roku mediální skupina Prima, která zahrnuje kanály Prima, Prima Cool, Prima love a Prima Zoom, zatím není jasné.

Evropská liga pomohla ČT Sport k nadprůměru, na Fandovi byla bez zájmu

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Jediným pořadem, který překročil hranici sta tisíc diváků na TV Barrandov, byl romantický film Inga Lindström. Večerní podíl se pohyboval okolo 2,5 %.

Připásáni - nová survival show od Discovery

Discovery Networks uvede na obrazovky stanice Discovery Channel nový pořad Připásáni (Tethered). Jde o novou survival show od Discovery Networks. Navazuje na všechny oblíbené seriály o přežití v divočině, ale tentokrát přidává originální zápletku.

Evropská liga UEFA na FANDOVI a NOVA Sport

Skupina Nova na svých stanicích FANDA a NOVA Sport a videoportálu VOYO přinese přímé přenosy fotbalových utkání Evropské ligy UEFA. Fanoušci se mohou těšit na více než 35 vybraných zápasů ze 14 kol soutěže.

Nová Digi TV SK přehodnotila plány a moduly zatím nenabídne

Satelitní platforma Digi TV v České republice začala v minulých dnech nabízet externí dekódovací moduly pro příjem její programové nabídky. Situace u slovenské Digi TV je velmi odlišná. Tamní Nová Digi TV SK přehodnotila původní záměr a CAMy zatím …

Polská stanice Orange Sport změní název

Společnost RMVC podepsala 15. září 2014 dohodu o převzetí produkce televizního programu Orange sport od Orange Polska s několika podmínkami. Majoritním akcionářem RMVC je Roman Młodkowski a minoritní podíl drží Bartosz Wolszczak.

Paket nc+ s balíčkem Premium Sport Pro pro sport bary

Polská satelitní platforma nc+ připravila televizní nabídku určenou pro kluby, bary, restaurace, hotely a jiné gastronomická zařízení. Paket Premium Sport Pro umožňuje legální veřejný příjem sportovních přenosů na sportovních stanicích nc+.

Babicovy dobroty nahradí Nova pořadem U Haliny v kuchyni s Halinou Pawlovskou [aktualita]

Pro Halinu Pawlovskou není působení v novém kulinářském pořadu jediným angažmá na Nově. Objevuje se i v úspěšném seriálu Doktoři z Počátků, který běží v pondělí a ve středu večer.

Nová stanice Food Network už je operátorům k dispozici v HD kvalitě [aktualita]

Stanice vysílá čtyřiadvacet hodin denně bez reklam, nicméně pouze v originálním znění. Ročně se v jejím vysílání objeví okolo 400 hodin nového obsahu.

Sport 5 chystá další hokejový magazín, tentokrát se zaměří na nejvyšší ligu [aktualita]

Diváci se v magazínu mohou těšit na medailonky všech klubů Tipsport extraligy a jejich historii. V průběhu sezony představí programová novinka nové posily, ale i klubové legendy.

Hokejový magazín Extraligová tříšť na SPORT 5

Po Hokejové pětce, která fanoušky zasvětí do dění ve druhé nejvyšší soutěži, přichází na televizi Sport 5 magazín i z prostředí nejvyšší hokejové tuzemské soutěže. Extraligová tříšť každý týden fanouškům přinese zajímavosti ze zákulisí Tipsport Extraligy.

Sportovní beIN Sports Global, News a Saudi Sport 1 skončily na 13E

Dne 8. září 2014 bylo na satelitním systému Eutelsat Hot Bird ukončeno šíření několika sportovních stanic. Na kapacitě jordánského operátora Jordan Media City (JMC) bylo ukončeno vysílání arabského sportovního programu Saudi Sport 1.

ČT Sport v úterý večer sledovanější než Jednička i Prima, fotbal srazil Svatby

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – O dalších necelých 20 tisíc diváků přišla oproti minulému dílu talk show Aleše Cibulky, Bastardi v novém čase opět propadli.

Recepty Ladislava Hrušky vydá televize Nova knižně i na DVD [aktualita]

Ochrannou známku „Levně a chutně“ si nenechala registrovat Nova před několika dny u patentového úřadu. Ve stejné době zde „přistála“ i žádost na Rychlovky.

O2 si zaregistrovala Digi Sporty, ČRa Slovak Sport

Celkem 4 sportovní kanály se mohou objevit a vysílat v různých sítích různých poskytovatelů obsahu. Český regulátor médií RRTV na svém posledním zasedání zaregistroval 4 sportovní programy pro převzaté vysílání.

Více než 100 utkání z kvalifikace na Euro 2016 na Sport TV

Pro letošní kvalifikaci si evropská fotbalová unie UEFA připravila kompletně nový hrací systém. Zatímco v minulých ročnících byly hracími dny převážně úterý a pátek, nově budou fotbalovým fanouškům naservírovány tzv. týdny fotbalu.

Hokejový magazín se vrací na Sport 5

Exkluzivní Hokejový magazín z prostředí I. hokejové ligy a mládežnických soutěží je zpět na televizi Sport 5. Magazín každé pondělí od 8. září v 18:10 hodin zmapuje celou sezonu 2014/15.

Vzniká nová televízia o varení s názvom Mňam TV

Britská spoločnosť Nordic Life spustí na českom televíznom trhu nový tematický kanál s názvom Mňam TV so zameraním na varenie. Informoval o tom portál Médiář.cz. Nový kanál má byť k... Viac…

MTV Sport 1 HD ve finské Canal Digital

Severská satelitní placená televize Canal Digital rozšířila svoji programovou nabídku ve Finsku o nový sportovní kanál ve vysokém rozlišení MTV Sport 1 HD. Stanice nahradila původní verzi v klasickém SD rozlišení - MTV Sport 1.

Nova Cinema nasadí proti Vinařům na Primě české filmy, nabídne i Bobule [aktualita]

Seriál Vinaři byl pro Primu nejúspěšnějším pořadem vlastní tvorby od dob VyVolených a Rodinných pout v roce 2005. V neděli je sledovaly téměř dva miliony diváků.

Novým Art Directorem zpravodajství a publicistiky televize Nova je David Fiala

Novým Art Directorem zpravodajství a publicistiky televize Nova se od 1. září 2014 stává David Fiala. Ve funkci vystřídá Alana Zárubu, který od 1. června 2014 vede kreativní oddělení celé skupiny Nova.             David Fiala má za sebou působení v …

TV Nova uvede premiérovou čtvrtou řadu Kriminálky Anděl už 31. srpna

TV Nova uvede na obrazovky premiérové díly čtvrté řady akčního kriminálního seriálu Kriminálka Anděl. Na nové epizody se mohou fanoušci vyšetřování případů podle skutečných událostí těšit vždy v neděli od 20.20. Tým pražské mordparty, složený ze …


DigiMedia.cz | Portál o zdraví.cz | Devlogy.cz