DigiMedia.cz » Nejčastěji hledáte » Nova Sport


Nova Sport

Flix TV - nová satelitní DTH platforma odstartuje do konce roku

Na českém trhu začne působit další poskytovatel placené satelitní televize. Do konce roku 2015 hodlá zahájit poskytování svých služeb satelitní platforma společnosti FLIX TV s.r.o.

Nova v sobotu večer až trojkou trhu, její film porazilo finále Talentu na Primě

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prima Max zvýšila zájem o svůj program premiérou remaku sci-fi klasiky Total Recall. Přes den ji sledovaly řádově desítky tisíc diváků.

Nova dá na Štědrý den Tři bratry od Svěráka, nasadí premiéru stejně jako ČT 1 [aktualita]

AKTUALIZOVÁNO – „Ve svátečním programu televize Nova nebudou chybět oblíbené příběhy, které tvoří nedílnou součást vánočních dnů,“ slibuje mluvčí Novy Anna Suchá.

Nova o Vánocích: Novinka Tři bratři a tradiční pohádky

Televize Nova spolu s tematickými stanicemi nabídne během letošních Vánoc pestrou škálu filmových i animovaných pohádek a tuzemských i zahraničních filmů. Na Štědrý den se diváci mohou těšit na premiéru české pohádky Tři bratři v režii Jana Svěráka v …

Nova dá na Štědrý den Tři bratry od Svěráka, nasadí premiéru stejně jako ČT 1 [aktualita]

AKTUALIZOVÁNO – „Ve svátečním programu televize Nova nebudou chybět oblíbené příběhy, které tvoří nedílnou součást vánočních dnů,“ slibuje mluvčí Novy Anna Suchá.

Česká televize minulý týden porazila skupinu Nova, nejvíce stoupaly ČT Sport a ČT 24

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Zpravodajská ČT 24 se stala v průměrném celodenním podílu na dospělém publiku starším 15 let čtvrtou nejsledovanější televizí v zemi.

FedCup na ČT Sport se blížil k 700 tisícům diváků, jeho podíl vyskočil nad 20 %

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Zpravodajská Čtyřiadvacítka se už vrátila po pátečních teroristických útocích v Paříži do normálu. Nejsledovanější byly Otázky Václava Moravce.

Karel je king? Nová ochranná známka ČRo s Karlem Gottem nesouvisí [aktualita] 2f9

„Půjde v každém případě o exkluzivní obsah a jeden z kreativních vrcholů programové nabídky Českého rozhlasu,“ slibuje tiskový mluvčí veřejnoprávního média Jiří Hošna.

33a V pozemním vysílání začala testovat nová televize Prima Max [aktualita]

UVNITŘ FOTO – Zájemci v jižních Čechách se Primy Max dočkají až koncem listopadu, na Ostravsku pak až 1. února 2016. Důvodem je pozdější přesun regionálních TV do jiné sítě.

Ordinaci tentokrát fotbal neohrožoval, Nova byla opět vysoko

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Souboj o mladší publikum, tedy v kategorii od 15 do 54 let, vyhrála nad Novou Cinema opět Prima Cool. Večer se mohla pochlubit podílem 8,35 %.

Ruský energetický gigant Gazprom bude inzerovat na kanálu O2 Sport [aktualita]

„O2 Sport nechceme zahltit reklamou. Na kanálu bude pouze v omezené míře," slibuje Jan Raděj, marketingový a obchodní manažer stanice O2 Sport.

4. ledna začne nová etapa zpravodajství z Afriky, Euronews spustí kanál Africanews [aktualita]

UVNITŘ VIDEO – „Afrika je země plná příležitostí. Je to kontinent, který je na vzestupu. Proč bychom neměli slyšet to, co nám Afričané chtějí říci?“ zeptal se jeho šéf Michael Peters.

Čtvrteční fotbal Ordinaci na Nově neohrozil, pomohl ale ČT 2 i ČT Sport

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Včerejší díl Ordinace si nenechalo na Nově ujít 1,599 milionu diváků (share 39,7 %; 37,63 % v 15–54).

4. ledna začne nová etapa zpravodajství z Afriky, Euronews spustí kanál Africanews [aktualita]

UVNITŘ VIDEO – „Afrika je země plná příležitostí. Je to kontinent, který je na vzestupu. Proč bychom neměli slyšet to, co nám Afričané chtějí říci?“ zeptal se jeho šéf Michael Peters.

Vršovické derby bude na O2 Sport snímat 11 kamer

Nedělní program televizní stanice O2 Sport nabídne nejprve od 14:30 hod. bitvu o krále Vršovic, ve které se utká pražská Slavia s Bohemians Praha 1905. Díky multidimenzi můžou diváci sledovat střetnutí také záběrem na trenérskou lavičku.

CBC Sport HD - odstartoval nový bezplatný sportovní HD kanál

Nabídka nekódovaných televizních programů na satelitu Azerspace 1 (46°E) se rozšiřuje a je stále zajímavější. Dne 2. listopadu 2015 došlo k dohodě s operátorem satelitu Azerkosmos k zahájení distribuce ázerbájdžánského sportovního kanálu ve vysokém …

Slovak Sport TV oficiálně skončil v RS8

Slovenský sportovní kanál Slovak Sport TV v tichosti ukončil terestrickou distribuci v Česku prostřednictvím společnosti České Radiokomunikace (ČRa) v Regionální síti 8 (RS8). Stanice původně vysílala přes pozemní vysílače po celých 24 hodiny denně.

Nova v říjnu pokračovala v silném meziročním propadu, klesala i Prima

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ ŘÍJNA – Silný růst oproti loňskému říjnu naopak vykázala Česká televize a také skupina Barrandov, konkrétně pak programy ČT 1 a TV Barrandov.

ČT jako skupina roste o stejnou část podílu na publiku, kterou meziročně ztrácí Nova

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Letošní podzim potvrzuje přesun diváků mezi hlavními kanály Novy a České televize. U mladšího publika Nově ubírá diváky také Prima.

České Radiokomunikace vyčistily v Praze prostor pro Primu Max, přelaďte si Sport 5 [aktualita]

Přestože přechod Sportu 5 do jiné sítě se nemusí jevit jako větší problém, někteří diváci o tuto stanici bezpochyby přijdou. Jde o ty, kteří nemají zajištěn příjem regionálního multiplexu ČRa.

FOX Sports HD odstartoval na řecké platformě Nova

Největší satelitní platforma v Řecku Nova ve spolupráci s FOX International Channels začala vůbec poprvé v Řecku poskytovat sportovní kanál FOX Sports ve vysokém rozlišení (HDTV).

Magio Sat a Nová DIGI TV: Prima od dnes už v HD kvalite, SD verzia bola vyradená z ponuky

Predplatitelia satelitných platforiem Magio Sat a Nová DIGI TV môžu od dnes sledovať českú televíziu Prima už v HD kvalite. Obe platformy dnes totiž vyradili zo svojej ponuky verziu v... Viac…

Nova nabídne on-line i slovenskou Farmu, odvysílá ji s reklamou i bez ní [aktualita]

Kromě vlastního archivu a databáze vybraných pořadů televize Markíza je možné on-line sledovat také vybrané stanice mediální skupiny Nova. Z důvodů licenčních práv tu chybí Smíchov.

Nova Plus přináší slovenskou reality show FARMA

Nova Plus přináší svým divákům úspěšný formát Farma ze slovenské produkce. Pokračuje tak v rozšiřování oblíbené nabídky zábavných programů ve spolupráci s televizí Markíza.

Mobilní TV od O2: Přibyde 27 kanálů, O2 Sport v HD i kapacita pro nahrávky

Od 1. prosince vylepší O2 svou mobilní televizi O2 TV Air. Programovou nabídku rozšíří z 31 kanálů na 58, přibyde O2 Sport v HD rozlišení a výrazně se navýší také kapacita pro nahrávání.

Nová skečová šou RTVS od 4. novembra

Nová skečová šou RTVS Od veci, ktorá na obrazovky Dvojky prichádza už budúci týždeň, vychádza z improvizovanej rozhlasovej šou, ktorá úspešne funguje od roku 2013 v Rádiu_FM.

Nedělní šlágr na O2 Sport: Divák si vybere, jaký komentář chce slyšet

V neděli od 15 hodin se odehraje jeden z největších šlágrů podzimního vysílání stanice O2 Sport. O první místo tabulky se utká mistrovská Plzeň s pražskou Spartou. Televizní stanice O2 Sport si opět pro své diváky nachystala exkluzivní funkce …

Sport 1 HD se zatím na freeSATu neobjeví

Sportovní kanál Sport 1 ve vysokém rozlišení (HDTV) se zatím v nabídce satelitní platformy freeSAT by UPC Direct v České republice a na Slovensku neobjeví. Zařazení stanice bylo odloženo.

V Maďarsku odstartoval nový kanál Digi Sport 3

V sobotu 24.10.2015 byl v Maďarsku slavnostně spuštěn třetí program ze skupiny Digi Sport. Stanice Digi Sport 3 je poskytována v SD i HD rozlišení. Abonenti satelitní Digi TV v Maďarsku mohou stanici sledovat jen v SD kvalitě.

Turnaj mistryň od neděle v přímých přenosech ČT sport

České televizi se podařilo získat práva na prestižní Turnaj mistryň, který v neděli startuje v Singapuru. Televizní diváci uvidí všechny zápasy na volně šířeném programu ČT sport.

Magio Sat a Nová DIGI TV: Prima Cool a Nova Sport1 z nových parametrov

Televízne programy Prima Cool a Nova Sport1 sú od dnes dostupné zákazníkom satelitných platforiem Magio Sat a Nová DIGI TV z nových technických parametrov. Z toho dôvodu sa preto v... Viac…

Neděle bude ve znamení špičkového fotbalu na O2 Sport

Fanoušci kvalitního fotbalu se mají tuto neděli na co těšit. Televizní stanice O2 Sport nabídne v přímých přenosech hned trojici prestižních derby. Vše odstartuje anglická Premier League, kde se od 12:55 hod. střetne v duelu nesmiřitelných Sunderland …

ČT Sport v úterý opět pomohl fotbal, nad 7 % se večer vyšvihl díky Lize mistrů

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prakticky neohrožena utkáním Ligy mistrů na ČT Sport zůstala Ordinace v růžové zahradě 2 na Nově. Seriál si nenechalo ujít 1,375 milionu diváků.

ČRa vyčistí prostor pro velké hráče v multiplexu 3, Sport 5 tu skončí za pár dní [aktualita]

„Vzhledem k tomu, že Regionální síť 8 se rozšiřuje v pokrytí Praha a Středočeský kraj a my jsme v multiplexu 3 jen Praha a Středočeský kraj, je zbytečné mít téměř totožné pokrytí 2×,“ uvedl provozovatel stanice.

Slovak Telekom spustil distribuci Nova Sport 1 a Prima COOL v MPEG-4

Společnost Slovak Telekom (ST) zahájila šíření sportovního kanálu Nova Sport 1 a mužského programu Prima COOL v MPEG-4/SD. Doposud byly oba programy v rámci Nové Digi TV CZ dostupné jen v původním MPEG-2/SD formátu z kapacity a vysílací infrastruktury …

JOJ Cinema v nabídce Magio TV, Magio Sat, Nová Digi TV SK

Sedmá stanice slovenské televizní skupiny JOJ je dostupná v sítích dalšího operátora. Společnost Slovak Telekom zařadila filmovou televizi JOJ Cinema do nabídky IPTV platformy Magio TV a satelitních služeb Magio Sat a Nová Digi TV SK.

Nová DIGI TV: Zmeny poradia kanálov v programovom rastri, pribudla JOJ Cinema, vypadla BBC World News

Po dnešnej aktualizácii programového rastra satelitnej platformy Nova DIGI TV, mohli dnes zaznamenať zákazníci zmenu poradia kanálov v DIGI boxe. Dôvodom je pridanie nového filmového kanálu JOJ Cinema, ktorý sa... Viac…

JOJ Cinema od dnes v Magio TV, Magio Sat a Nová DIGI TV

Telekom a DIGI TV pridávajú od dnes 15. októbra 2015 do svojej ponuky nový filmový kanál JOJ Cinema. K dispozícii bude ako pre zákazníkov satelitných služieb Magio Sat a Nová... Viac…

Basketbalová Euroliga startuje tento týden na O2 Sport

Nadcházející čtvrtek bude ve znamení začátku nejprestižnější evropské soutěže v basketbalu a díky O2 Sport u toho můžete být s námi. Těšit se můžete na rekordní počet přímých přenosů, včetně bojů ve vyřazovací části nebo závěrečného Final Four.

ČT Sport díky fotbalu s Nizozemskem v úterý večer dvojkou trhu u diváků od 15 do 54 let

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Hlavní kanál Primy ve stejné cílové skupině v hlavním vysílacím čase podlehl sesterské Primě Cool.

Další změny v Horizon Go od UPC: zařazení Novy Sport 2 HD, vyřazení SD duplicit [aktualita]

Největší firma podnikající v oblasti kabelové televize nedávno zařadila televizi Prima ve vysokém rozlišení. Z nabídky zmizely i testovací pozice, například ty s programem Cinemax.

Slovak Sport.TV2 ukončila vysílání v Regionální síti 8 [aktualita]

Počínání provozovatele Slovak Sportu jak v českém, tak i slovenském DVB-T je velmi kuriózní. V obou zemích bývalé federace bylo vystřídáno několik jeho stanic.

Řecká Nova zařazuje stanici Fox Sports HD

Největší řecká placená televize Nova rozšiřuje svoji sportovní nabídku o novou stanici ve vysokém rozlišení - Fox Sports HD. Stanice je vlastněna a provozována společností Fox International Channels (FIC).

Rumunská Digi TV spustila sportovní kanál Digi Sport 4

Rumunské konsorcium RCS/RDS rozšířilo nabídku sportovních programů a přenosů. K 1.10.2015 odstartovala nová rumunská stanice Digi Sport 4. Program vysílá 24 hodiny denně sportovní domácí a zahraničí soutěže.

ME volejbalistov na DIGI Sport

Programovú ponuku slovenskej športovej televízie DIGI Sport obohatia v najbližších dňoch aj priame prenosy z ME volejbalistov. Vystúpenia slovenských volejbalistov na majstrovstvách Európy si diváci na Slovensku budú môcť vychutnať... Viac…

ME volejbalistov na DIGI Sport

Programovú ponuku slovenskej športovej televízie DIGI Sport obohatia v najbližších dňoch aj priame prenosy z ME volejbalistov. Vystúpenia slovenských volejbalistov na majstrovstvách Európy si diváci na Slovensku budú môcť vychutnať na stanici... Viac…

Magio Sat a Nová DIGI TV: TV Nova s teletextom

Telekom pridal k českému programu TV Nova na satelite Thor 6 (0,8°W), ktorý vysiela na frekvencii 12 054 MHz, teletext. Prístup k nemu majú všetci zákazníci satelitných platforiem Magio Sat... Viac…

Bezplatný archiv Nova Plus začal nabízet pořady slovenské televize Markíza [aktualita]

Čeští diváci, kteří nemají přístup ke slovenským programům, si tak budou moci porovnat například původní „Svokru“ a barrandovský formát Tchyně, který z něho vychází.

NOVA Plus přináší svým divákům zábavu ze Slovenska

NOVA Plus ve spolupráci s televizí Markíza rozšiřuje nabídku o další projekty, které obohatí její zábavný obsah. Svokra (Tchyně), Kredenc, Vo štvorici po Slovensku vlakom - to jsou nové pořady, které na Slovensku slaví obrovské úspěchy.

Nová Digi TV SK s novými firmwarem a příjmem nových CZ stanic

Operátor satelitní platformy Nová Digi TV SK, společnost Slovak Telekom, uvolnil v noci na úterý 6.10.2015 nový řídící firmware pro přijímače Kaon NA1170 HD, který změnil vzhled menu DIGI Boxu.

DIGI Sport získal exkluzívne práva na priame prenosy z MS 2015 v ragby

Štadióny hrdého Albionu praskajú vo švíkoch viac ako pri šlágroch Premier League: šišatú loptu milujú v Anglicku prinajmenej tak, ako tú guľatú, ak nie viac. Popularita ragby však v poslednom... Viac…

Zemřel herec Lubomír Lipský. Česká televize, Nova a TV Barrandov mění program [aktualita]

Legendární tvář českých filmů a seriálů zesnula dnes ve věku 92 let. Plnoformátové televize mimořádně zařazují filmy a seriály s Lubomírem Lipským i dokumenty o tomto herci.

Nová Digi TV CZ odstartovala: Kvalitnější, rozsáhlejší a s doplňkovými balíčky

Dnes byla slavnostně spuštěna nová verze české satelitní platformy Digi TV. Diváci se dočkali více programů, včetně dalších stanic ve vysokém rozlišení (HDTV) a extra doplňkovými balíčky pro náročnější.

V září nejvíc posilovala Nova, na loňský podíl sledovanosti jí ale scházelo pět procentních bodů

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ ZÁŘÍ – Oproti letošnímu srpnu si polepšily pouze hlavní kanály Novy a Primy, dětský kanál Déčko a Prima love. Nova s Primou posilovaly i jako skupiny.

Digi Sport získal pro Slovensko exkluzivní práva na ragby

Štadióny hrdého Albionu praskajú vo švíkoch viac ako pri šlágroch Premier League: šišatú loptu milujú v Anglicku prinajmenej tak, ako tú guľatú, ak nie viac. Popularita ragby však v poslednom období vzrastá po celom svete, nielen v tradičných krajinách.

RVR udelila licencie novým kanálom Markíza Passion, Arena sport 1 a Arena sport 2

Rada pre vysielanie a retransmisiu (RVR) dnes na svojom zasadnutí udelila vysielaciu licenciu trom novým slovenským televíznym kanálom. Skupina Markíza získala licenciu pre nový program s názvom Markíza Passion. Podľa... Viac…

Kanály Arena Sport 1 a 2 získaly licenci od slovenského regulátora [aktualita]

V minulosti byla jednatelem TV Central nejen Alice Zemanová, která zůstává ve struktuře firmy i nadále, ale i generální ředitel Slovak Sportu Róbert Greguš a jeho syn Lukáš Greguš.

Arena sport 1 a Arena sport 2 s licencí

Na Slovensku mohou odstartovat nové sportovní kanály. Slovenský regulátor médií RVR (Rada pro vysílání a retransmisi) na svém posledním zasedání udělil potřebné licence společnosti TV Central, s.r.o.

Doktor Martin měl v pátek večer víc diváků než Nova s Primou dohromady

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Výkon filmů, které Nova s Primou nasadily přímo proti nejsledovanějšímu seriálu České televize, byl vyrovnaný.

Sportovní kanály Arena sport žádají o licence

Na slovenský televizní trh mohou brzy vstoupit o další sportovní stanice. Společnost TV Central požádala o udělení licencí na vysílání programů Arena sport 1 a Arena sport 2.

Magio Sat a Nová DIGI TV s novým EPG, podrobnejšie informácie o programe sú už kompletné

Slovak Telekom v týchto dňoch vyhovel všetkých zákazníkom satelitných služieb Magio Sat a Nová DIGI TV, ktorí sa sťažovali na neúplné informácie v elektronickom programovom sprievodcovi (EPG). Jednalo sa hlavne... Viac…

Telekom testuje pre českú DIGI TV programy Sport1 HD, Slovak Sport.TV 1 a Nova Cinema

Z nového satelitného transpondéra spoločnosti Slovak Telekom na družici Intelsat 10-02 (0,8°W), z ktorého sú testované programy pre českú platformu Nová DIGI TV CZ, je možné naladiť ďalšie tri nové... Viac…

DIGI Sport získal práva na basketbalovou Euroligu pro SR

Do portfólia televízie DIGI Sport pribudla popri Lige majstrov UEFA či anglickej Premier League, ďalšia atraktívna akvizícia. Na kanáloch DIGI Sport 3 a 4 budú môcť slovenskí diváci sledovať špičkový basketbal v podaní najlepších tímov zo starého …

Nová Digi TV CZ: Testy Slovak Sport, Sport 1 HD a Nova Cinema

AKTUALIZACE 18:20 hodin - Satelitní platforma Nová Digi TV CZ, kterou technicky zabezpečuje společnost Slovak Telekom (ST) pro Lama Energy Group, zahájila technické testy dalších programových pozic - sportovních kanálů Slovak Sport TV, Sport 1 HD a …

DIGI Sport získal vysielacie práva na basketbalovú Euroligu

Do portfólia televízie DIGI Sport pribudla popri Lige majstrov UEFA či anglickej Premier League, ďalšia atraktívna akvizícia. Na kanáloch DIGI Sport 3 a 4 budú môcť slovenskí diváci sledovať špičkový... Viac…

Fotbalová bitka pražských S s volitelným komentářem na O2 Sport

Sportovní stanice O2 Sport má před sebou jeden z podzimních vrcholů vysílání. V neděli od 15.00 přivítá Slavia ve vyprodaném Edenu svého úhlavního rivala z Letné. Diváky O2 Sport čeká předzápasové studio nabité informacemi a zajímavými hosty.

Telekom testuje pre českú DIGI TV programy Sport1 HD a Slovak Sport.TV 1

Z nového satelitného transpondéra spoločnosti Slovak Telekom na družici Intelsat 10-02 (0,8°W), z ktorého sú testované programy pre českú platformu Nová DIGI TV CZ, je možné naladiť ďalšie dva nové... Viac…

Nová Digi TV CZ: Testy Slovak Sport, Sport 1 HD

Satelitní platforma Nová Digi TV CZ, kterou technicky zabezpečuje společnost Slovak Telekom (ST) pro Lama Energy Group, zahájila technické testy dalších programových pozic - sportovních kanálů Slovak Sport TV a Sport 1 HD.

Nová DIGI TV CZ si zaregistrovala programy u regulátora

Nový majitel české Digi TV se zaregistroval u českého regulátora RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) jako provozovatel převzatého rozhlasového a televizního vysílání šířeného prostřednictvím satelitu.

Nick Jr. dočasne nedostupný pre zákazníkov Magio Sat a Nová DIGI TV

Detský televízny kanál Nick Jr, ktorý vysiela z družice Intelsat 10-02 (0,8°W), z frekvencie 12 607 MHz, je aktuálne dočasne nedostupný pre predplatiteľov satelitných platforiem Magio Sat a Nová DIGI... Viac…

Doktoři z Počátků ubrali část diváků Show Jana Krause, Nova si výrazně polepšila

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Návratem své seriálové stálice si Nova v daném vysílacím slotu z týdne na týden polepšila téměř o 300 tisíc diváků.

Nova nasadí v říjnu nečekaně pokračování Expozitury, osmnáctidílný seriál Atentát [aktualita] 30f

UVNITŘ FOTO – „Atentát je po všech stránkách výjimečný projekt. Vypráví jedinečný příběh, divákům dává možnost nahlédnout do netradičních prostředí,“ uvedla Alex Ruzek.

Nový původní seriál TV Nova Atentát už od 12. října

Už od pondělí 12. října zařadí televize Nova do programového schématu nový, původní seriál Atentát. Výjimečný televizní projekt od tvůrců seriálu Expozitura vypráví příběh pokusu o atentát na prezidenta republiky.

Ordinace se včera přiblížila k půldruhému milionu diváků, Nova neměla konkurenci

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Tematický kanál Kino Barrandov se v úterý večer přiblížil k hranici sta tisíc diváků. Pomohl mu k tomu socialistický seriál Třicet případů majora Zemana.

Nová Digi TV CZ s testy různých symbol rate

Nový multiplex na satelitu Intelsat 10-02 (1°W), který dnes uvedla do provozu společnost Slovak Telekom (ST), prochází technickými testy s různou symbol rate (SR). Cílem je otestovat optimální nastavení transpondéru pro distribuci DTH služeb.

Nová Digi TV CZ nebude párovat karty, nové moduly budou s CI kompatibilní

Nová Digi TV CZ, která se divákům představí již začátkem příštího měsíce, nebude párovat přijímače a moduly s dekódovacími kartami. Vladimír Rusnák, ředitel DIGI CZ v rozhovoru pro web parabola.cz přibližuje chystané změny v české Digi TV.

Srazí Nova sledovanost Talentu na Primě? Do vysílání nasadí novější české filmy [aktualita]

Programovou změnu oznámila Nova krátce poté, co zábavná show konkurenční Primy dosáhla zatím letos svého nejlepšího výsledku. V kategorii publika staršího 15 let byla lídrem.

Nová DIGI TV CZ končí spolupráci s externími dealery

Český satelitní operátor DIGI TV končí spolupráci s externími techniky a dealery. Spolu se startem Nové DIGI TV, který je plánovaný k 1. 10. 2015, bude společnost zajišťovat technický servis, montážní práce, migraci na Novou DIGI a další služby …

Prima se minulý týden neudržela nad ČT 1, největším skokanem byla ČT Sport

[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Jako skupina ale Prima drží v souhrnném celodenním podílu na mladším publiku od 15 do 54 let krok s Českou televizí.

Milionové ragby. Šampionát na programu ČT sport

Letošní šampionát v ragby, startující v pátek, očekává historickou návštěvnost atakující 2,5 milionu diváků. V pořadí osmé mistrovství světa, které se bude hrát na třinácti stadionech včetně Wembley, divákům ve třiceti zápasech nabídne i program ČT sport.

Nova potvrdila nasazení kulinářské show MasterChef, odstartuje ve středu 7. října [aktualita]

UVNITŘ FOTO – O vítězi rozhodnou kuchaři Marek Raditsch, Miroslav Kalina a Marek Fichtner. MasterChef Česko slibuje emoce i přehlídku nevídaných výtvorů z rukou amatérů.

Nova Sport představí nové originální studio

V rámci nové sezóny Evropské ligy UEFA připravují kanály NOVA Sport 1 a 2 pro své diváky zcela nové originální studio.

23,5E: Nova Sport 1, Nova Cinema a TV Fanda pokračují v DVB-S/SD

Česká komerční vysílací skupina Nova neukončí distribuci svých MPEG-2/SD programů u operátora Media Broadcast na satelitu Astra 3B (23,5°E) na konci tohoto měsíce. Vysílání bude zde pokračovat i v dalším období.

O2 Sport zahajuje přenosy fotbalové Ligy mistrů, dnes nabídne hned sedm zápasů [aktualita]

Dvě utkání budou mít český komentář, zbylých pět nabídne O2 Sport v originálním znění. Největší důraz dnes stanice klade na zápas PSV Eindhoven – Manchester United.

Nová Digi TV CZ zachová Nagru, přejde na vyšší verzi

Nová Digi TV CZ, která startuje v Česku již 1.10.2015, bude používat stejný systém podmíněného přístupu jako stávající česká Digi TV - tedy Nagra MA (tzv. Nagravision). Přejde ale na vyšší verzi zabezpečení.

RAI Sport 1 HD na satelite Eutelsat Hot Bird (13°E)

Taliansky satelitný operátor TivùSat rozšíril dnes svoju bezplatnú ponuku na orbitálnej pozícii Eutelsat Hot Bird (13°E) o nový HD program talianskeho verejnoprávneho vysielateľa RAI Sport 1 HD. Vysielanie je dostupné... Viac…

RAI Sport 1 HD odstartoval na 13E

Italská veřejnoprávní televize RAI zahájila vysílání sportovního kanálu RAI Sport 1 ve vysokém rozlišení (HDTV). Program RAI Sport 1 HD je nyní šířen přes satelitní systém Eutelsat Hot Bird na pozici 13°E.

Konec DVB-S/SD stanic Nova Sport, TV Fanda a Nova Cinema na 23,5E?

Některé programy skupiny Nova by měly již na konci tohoto měsíce ukončit na satelitu Astra 3B svoji distribuci v klasickém SD rozlišení. Vypnutí SD se má týkat stanic Nova Cinema, Nova Sport 1 a TV Fanda.

Na O2 Sport startuje LM. V úterý nabídne 7, ve středu 8 zápasů

Již příští úterý odstartují boje týmů v základních skupinách Ligy mistrů. Díky kanálu O2 Sport s multidimenzí si budou moct vybrat, který ze zápasů chtějí sledovat. V úterý odvysílá stanice paralelně sedm utkání, ve středu pak všech osm.

Placený Sport 2 boduje s Formulí 1, Velkou cenu Itálie v Česku vidělo 100 tisíc diváků [aktualita]

Zájem o Velkou cenu Itálie předčil čísla sledovanosti z roku 2009, který byl zatím z hlediska výkonu Formule 1 na české verzi Sport.TV rekordní.

Stanice NOVA Sport 2 naladěná na televizních přijímačích

Na ostrý start kanálu se sportovní diváci mohou připravit 5. září v 15 hodin, kdy dojde k očekávanému slavnostnímu spuštění. V období do oficiálního startu kanálu poběží na nové pozici NOVA Sport 2 ve smyčce sportovní showreel s ochutnávkou sportů, na …

Stanice NOVA Sport 2 naladěná na televizních přijímačích

Na ostrý start kanálu se sportovní diváci mohou připravit 5. září v 15 hodin, kdy dojde k očekávanému slavnostnímu spuštění. V období do oficiálního startu kanálu poběží na nové pozici NOVA Sport 2 ve smyčce sportovní showreel s ochutnávkou sportů, na …

Česká televize a Nova zařazují do vysílání speciály k uprchlické krizi v Evropě [aktualita]

ČT 24 se bude uprchlíkům věnovat již dnes od deváté večer ve Speciálu Horizontu ČT 24, Nova připravuje na neděli 20. září speciální vydání publicistického pořadu Střepiny.

Přichází Nová DIGI TV s cenou 299 Kč za balík 73 programů

Zájem zákazníků o přechod k Nové DIGI trhá rekordy, call centrum denně vyřizuje tisíce hovorů. Od října 2015 bude spuštěna Nová DIGI TV s výrazně lepší technickou kvalitou, novými CA Moduly a set-top boxy a neustále rozšiřovanou programovou nabídkou.

Nová Digi TV nahradí starou do poloviny roku 2016, zákazníci mají na migraci tři čtvrtě roku [aktualita]

Nová podoba satelitní služby Digi TV odstartuje 1. října, nabídne šest programových balíčků a základní balík 73 programů včetně fotbalové Premier League za 299 korun měsíčně.

Slovak Telekom s pozicí pro Nova HD

Další kanál ve vysokém rozlišení (HDTV) bude šířen z kapacity společnosti Slovak Telekom (ST). Operátor připravil programovou pozici pro českou komerční stanici TV Nova ve vysokém rozlišení (HDTV).

Telekom presunul Ťuki TV, Golf Channel a Dusk TV na novú frekvenciu, testuje Nova HD

Na satelitnej kapacite operátora Slovak Telekom dnes došlo k ďalším zmenám. Spustené bolo testovacie vysielanie programu Nova HD a trojica programov v štandardnom rozlíšení Ťuki TV, Golf Channel a Dusk... Viac…

Stanice NOVA Sport 2 naladěná na televizních přijímačích

Na ostrý start kanálu se sportovní diváci mohou připravit 5. září v 15 hodin, kdy dojde k očekávanému slavnostnímu spuštění. V období do oficiálního startu kanálu poběží na nové pozici NOVA Sport 2 ve smyčce sportovní showreel s ochutnávkou sportů, na …

Slovak Telekom s testovacími pozicemi ČT Sport HD a Prima HD

Na kapacitě společnosti Slovak Telekom se objevily testy dvou nových programů ve vysokém rozlišení - ČT Sport HD a Prima HD. Programová pozice ČT Sport HD se objevila na kapacitě, kterou původně využíval slovenský sportovní kanál Slovak Sport TV HD.

Důvod vyřazení Slovak Sport TV ze sítí ST? Nenaplnil očekávání

K 1.9.2015 byl ze sítí společnosti Slovak Telekom - z IPTV platformy Magio a satelitních služeb Magio Sat a Nová Digi TV SK - poměrně nečekaně vyřazen sportovní kanál Slovak Sport TV v SD ale i HD rozlišení.


Listopad 2015

« | »

Po Út St Čt So Ne
01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30
DigiMedia.cz | Portál o zdraví.cz | Devlogy.cz